"Vyžírání"

#1
Zdravím!
Osobně, nevím jak vám, ale mě už začíná obdivovat, jak jsou hráči schopni vám "vyžrat" bosse, potom vám poslat do zprávy usměvavého smajlíka, a vůbec jim nevadí následně začít hádku. Vím, že by to nejspíše bylo těžké nastavit, ale snažně Vás prosím, zdali by se nedalo jakkoliv tomuto zamezit. Nejlepší by nejspíše bylo buď hráče od určitého stanoveného data trestat, popřípadě nastavit, aby RPG zkušenosti padali tomu, kdo dal větší damage.

Velmi často vídám jednoho nejmenovaného hráče, který často slovně napadá hráče, který se mu za "vyžraní" několikrát omluvil, přičemž on sám dělá totéž. Probíral jsem to i s ostatními hráči a nováčky, a drtivá většina byla pro.

Děkuji Vám, rochali.

Re: "Vyžírání"

#8
minec123 píše:
06 úno 2018 06:39
DesTrixPlayer píše:
05 úno 2018 19:34
Pro tento případ tu je i /ignore.. :/
Ale když vyvolává u více hráčů hádku není to už na nějaký trest?
Ale když vyvolává u více hráčů hádku není to na ignor od více hráčů?


Jinak celej tenhle topic je úplná blbost, vyžírat se prostě musí..

Re: "Vyžírání"

#9
minec123 píše:
06 úno 2018 06:39
DesTrixPlayer píše:
05 úno 2018 19:34
Pro tento případ tu je i /ignore.. :/
Ale když vyvolává u více hráčů hádku není to už na nějaký trest?
Pokud vyvolává hádku tak na trest to určitě je ;) pokud budete mít screeny tak mi kdyžtak pošlete :D

negjo píše:
minec123 píše:
06 úno 2018 06:39
DesTrixPlayer píše:
05 úno 2018 19:34
Pro tento případ tu je i /ignore.. :/
Ale když vyvolává u více hráčů hádku není to už na nějaký trest?
Ale když vyvolává u více hráčů hádku není to na ignor od více hráčů?


Jinak celej tenhle topic je úplná blbost, vyžírat se prostě musí..
Vyžírat se nemusí ;) to, že je to vaše běžná rutina neznamená že se to prostě musí dělat...

Ohledně toho.. Myslím že mi skull psal o tom, že na vyžírání mobu bude něco jak je teď na drop.. Osobně bych to rád viděl na server už jenom z důvodu že si někteří ani neumí zabít bosse a jenom vyžírají :D :D