Drop z invu

#1
Cc, dn3s sa mi stala jedna neprijemna vec, nechtiac som vyhodil Demonuv uchvatitel z invu a dropol ho Phiwings99. Prejdime rovno k navrhu.
Navrhujem to ze ked niekto vyhodí z invu daku vec tak nech to napiše na ten item [nick] nazov itemu ako ked nieco dropnete z dakeho bossa. Aby nikto nemohol dropnuť tu vec z invu iba majiteľ tej veci. Viete ako to myslím

Re: Drop z invu

#5
HarfaGamingCZ píše:
16 črc 2018 13:29
podle mě to je blbost protože kdybys pak chtěl někomu půjčit třeba plácnu "lovkyně lebek" tak by tam bylo to jméno a nemohl to sebrat........ a to vyhazování si dej třeba na p
Máš pravdu nad tym som tiež rozmýšľal

Re: Drop z invu

#7
Když pomineme fakt, že současnej plugin to neumožňuje a žádnej podobnej asi není, taže by bylo téměř nemožný to udělat, tak je to to totální blbost. Jak si asi tak představuješ normální předávání itemů? Už vidím tu situaci na pevnostech:
"Hej negjo hoď mi elíky"
"Jo tady je máš, ale počkej tak třičtvrtě hodiny, než je budeš moct sebrat, ok?"

Zkrátka to, žes něco vyhodil je jen a jen tvoje chyba. Stalo se to spoustě dalším lidem, ale nikdo z nich kvůli tomu nešel brečet na foru, tak se trochu zamysli a příště nic nevyhazuj.

Re: Drop z invu

#9
negjo píše:
16 črc 2018 19:17
Když pomineme fakt, že současnej plugin to neumožňuje a žádnej podobnej asi není, taže by bylo téměř nemožný to udělat, tak je to to totální blbost. Jak si asi tak představuješ normální předávání itemů? Už vidím tu situaci na pevnostech:
"Hej negjo hoď mi elíky"
"Jo tady je máš, ale počkej tak třičtvrtě hodiny, než je budeš moct sebrat, ok?"

Zkrátka to, žes něco vyhodil je jen a jen tvoje chyba. Stalo se to spoustě dalším lidem, ale nikdo z nich kvůli tomu nešel brečet na foru, tak se trochu zamysli a příště nic nevyhazuj.
Ja tu neplačem voleeee... Keď sa to da urobiť na bossov tak prečo nie na hračov a mohlo by to pisať iba na Rpg itemi a na eliky atd nie,vskôr na tie vzacnejšie

Re: Drop z invu

#10
Residenčný plugin má v sebe 2 flagy, ktoré vám neumožnia
1. - vyhodiť vec z invu
2. - vzať zo zeme vec

Teoreticky by sa to dalo nastaviť na celý svet - Hlavný svet, že by hráči v ňom nemohli vyhadzovať veci z invu... Ale je to len v teoretickej rovine. V praxi by to bolo asi viac na škodu ako na úžitok.
cron