Stránka 1 z 2

Návrh na nové názvy questů

Napsal: 11 čer 2019 20:45
od GRID
Dobrý den, přemýšlel jsem nad dalšími názvy questů a tyto jsem zatím vymyslel (Je mi jedno jestli tyto názvy použijete nebo ne, máte 100% mé povolení):

Divoká síla
Trestanec
Sighterova posvátná zbroj I
Sighterova posvátná zbroj II
Sighterova posvátná zbroj III
Sighterova posvátná zbroj IV
Smlouva s Tortugou
Pomsta z minulosti (proti orkům)
Rozvrat (Navazoval by na Pomsta z minulosti)
Ztracené bohatství
Vlčí vytí
Apokalypsa v Tortuze
Starcova poslední slova
Falešný správce
Temnota přichází
Sighter
Sláva vojevůdci
Teď to teprve začíná...
Ztracená zásilka
Elfové v zajetí
Temný les
Vzhůru do pekel
První škrábance
Sestro, pomoc!!!
Všichni proti nám
Je čas to skončit
Legendární meč
Poslední fáze
Epesní konec (poslední příběhový quest)

Re: Návrh na nové názvy questů

Napsal: 12 čer 2019 07:34
od ChrisC07
0.0 Děkujeme:) Předám to ostatním a některé jistě využijí.

Re: Návrh na nové názvy questů

Napsal: 12 čer 2019 13:39
od GRID
Chtěl bych se zeptat jestli těch questů bude hodně (kdyžtak bych vymýšlel další názvy)
Předem děkuji za odpověď a děkuji Vám, že jste můj návrh schválili

Re: Návrh na nové názvy questů

Napsal: 12 čer 2019 14:20
od Krtko_SVK
Teoreticky ak by sa ti chcelo, tak môžeš vymyslieť komplet quest :D
Na začiatok môžu byť nejaké eventové (na nejakú tému, ktorá je aktuálna v danom období a quest by sa dal plniť iba v danom období - Vianoce, Halloween, veľká noc, letné prázdniny, klidne aj nejaká téma osláv rôznych typov medzinárodných dní,...) ;-)

Keď to bude mať hlavu a pätu, tak to veľmi radi implementujeme do hry

Re: Návrh na nové názvy questů

Napsal: 12 čer 2019 14:46
od GRID
No to bych mohl akorát mě nic nenapadá a taky bych rád pomohl se stavbou lokací

Re: Návrh na nové názvy questů

Napsal: 12 čer 2019 14:47
od GRID
OK řekněte mi jakékoli téma a já zkusím vymyslet děj o 15 questech

Re: Návrh na nové názvy questů

Napsal: 12 čer 2019 15:15
od Klimki_
Ztracená zásilka je už tuším využita :D

Re: Návrh na nové názvy questů

Napsal: 12 čer 2019 16:34
od GRID
Na wikině je jen ztracený hřebec ale jestli jste quest Ztracená zásilka měli v plánu předtím než jsem dal tento návrh... Nic na to nemůžu říct

P.S: mám otázku, jestli ty questy v různých obdobích se opakují každý rok nebo jestli může být quest v daným období jen 1 a pak už nic.

Jak jsem psal mám v plánu udělat sérii 10-15 questů v daném období s názvem Zlaté temno. Pokud mi schválíte tuto sérii udělat.

A další názvy questů ne ze Zlaté temno přidám dnes večer :)

Re: Návrh na nové názvy questů

Napsal: 12 čer 2019 17:09
od kaemon_
Questy bych asi psal na mail nebo někomu z AT do SZ, je lepší když hráč neví co čekat.

Re: Návrh na nové názvy questů

Napsal: 12 čer 2019 17:43
od Pavlitko
GRID píše:
12 čer 2019 16:34
Na wikině je jen ztracený hřebec ale jestli jste quest Ztracená zásilka měli v plánu předtím než jsem dal tento návrh... Nic na to nemůžu říct
Ještě to není na wiki, protože tenhle quest ještě není přidaný.. :D