Re: Drop z invu

#11
negjo píše:
16 črc 2018 19:17
Když pomineme fakt, že současnej plugin to neumožňuje a žádnej podobnej asi není, taže by bylo téměř nemožný to udělat, tak je to to totální blbost. Jak si asi tak představuješ normální předávání itemů? Už vidím tu situaci na pevnostech:
"Hej negjo hoď mi elíky"
"Jo tady je máš, ale počkej tak třičtvrtě hodiny, než je budeš moct sebrat, ok?"

Zkrátka to, žes něco vyhodil je jen a jen tvoje chyba. Stalo se to spoustě dalším lidem, ale nikdo z nich kvůli tomu nešel brečet na foru, tak se trochu zamysli a příště nic nevyhazuj.
Krtko_SVK píše:
16 črc 2018 20:48
Residenčný plugin má v sebe 2 flagy, ktoré vám neumožnia
1. - vyhodiť vec z invu
2. - vzať zo zeme vec

Teoreticky by sa to dalo nastaviť na celý svet - Hlavný svet, že by hráči v ňom nemohli vyhadzovať veci z invu... Ale je to len v teoretickej rovine. V praxi by to bolo asi viac na škodu ako na úžitok.

Re: Drop z invu

#12
Struage_ píše:
16 črc 2018 20:36
negjo píše:
16 črc 2018 19:17
Když pomineme fakt, že současnej plugin to neumožňuje a žádnej podobnej asi není, taže by bylo téměř nemožný to udělat, tak je to to totální blbost. Jak si asi tak představuješ normální předávání itemů? Už vidím tu situaci na pevnostech:
"Hej negjo hoď mi elíky"
"Jo tady je máš, ale počkej tak třičtvrtě hodiny, než je budeš moct sebrat, ok?"

Zkrátka to, žes něco vyhodil je jen a jen tvoje chyba. Stalo se to spoustě dalším lidem, ale nikdo z nich kvůli tomu nešel brečet na foru, tak se trochu zamysli a příště nic nevyhazuj.
Ja tu neplačem voleeee... Keď sa to da urobiť na bossov tak prečo nie na hračov a mohlo by to pisať iba na Rpg itemi a na eliky atd nie,vskôr na tie vzacnejšie
Ehm.. "současnej plugin to neumožňuje a žádnej podobnej asi není" ... Chceš to zopakovat ještě jednou, nebo si to už pochopil?

Re: Drop z invu

#13
Otázka je jestli v takových situacích opravdu je vhodné, aby si někdo kdo item chytnul do invu, ten předmět měl ponechat, když nebyl původním majitelem. Neřeknu u nějakých méně vzácných předmětů, ale u legendárek jsem tedy na vážkách. Kdybychom to převedli do RL, je to jakoby vám vypadl telefon na zem, někdo přiběhl vzal ho a řekl vám... hmm já ho chytl dřív než ty, dík žes mi ho hodil na zem.

Ač je to jednoznačně chyba toho majitele, kdo předmět omylem vyhodí. Ale i tak si neplánujeme, že si hodíme telefon na zem, nebo že někde zakopneme. Původní majitel, když je jednoznačně znám, myslím, že by bylo vhodné, aby se takové věci vraceli. Asi bych to neřešil u méně vzácnějších věcí, ale ty legendárky... mi nepřijdou uplně v pořádku, když o ně majitel takhle hloupě přijde.

Re: Drop z invu

#14
Myslím si že legendárky alebo vzácne brnenie by sa mali vraciať pôvodnému majiteľovy. Majiteľ si to mohol buď kupiť za money, alebo dropnuť. Neviem či by sa niekomu pačilo keby boli na epesu magické zbrane a len tak omylom ju vyhodite a chytí to niekto druhý. Asi by vam to liezlo na nervy ze ste kvôli jednej zbrani alebo brnku minuly svôj čas len kvôli tomu aby ste mali tu zbraň alebo ste dali vsetky money a zrazu to omylom vyhodíte a ma to niekto iný zdarma ???
Epes píše: Kdybychom to převedli do RL, je to jakoby vám vypadl telefon na zem, někdo přiběhl vzal ho a řekl vám... hmm já ho chytl dřív než ty, dík žes mi ho hodil na zem.
vyborný priklam s telefóm Epesi nahodou by sa to nikomu nepačilo keby to bol iPhone X za 30tisíc kč a vypadne to niekomu druhý si to zoberie

Re: Drop z invu

#15
Kdyby to šlo...
- Legendárky třeba 10s ochrana původnímu majiteli ochrana
ALE
Musel by se inventovat něco jako /trade nebo deaktivaci ochrany uživatelem.
- V žádném případě bych ale nedělal zpětné vracení itemů.

Re: Drop z invu

#16
DesTrixPlayer píše:
17 črc 2018 22:42
Kdyby to šlo...
- Legendárky třeba 10s ochrana původnímu majiteli ochrana
ALE
Musel by se inventovat něco jako /trade nebo deaktivaci ochrany uživatelem.
- V žádném případě bych ale nedělal zpětné vracení itemů.
10sekund je malo to by po smrti nestihal isť preto majiteľ skôr by mohla byť ochrana na 3hodiny a keby si neprišiel majitel do tých 3 hodín tak by sa to uložilo do chestky majitelovy na reske a automatický by mal napisaný mail od console že : tvuj stracený item máš uloženy v chestke na /res tp nazev-resky

Re: Drop z invu

#17
Struage_ píše:
17 črc 2018 22:47
DesTrixPlayer píše:
17 črc 2018 22:42
Kdyby to šlo...
- Legendárky třeba 10s ochrana původnímu majiteli ochrana
ALE
Musel by se inventovat něco jako /trade nebo deaktivaci ochrany uživatelem.
- V žádném případě bych ale nedělal zpětné vracení itemů.
10sekund je malo to by po smrti nestihal isť preto majiteľ skôr by mohla byť ochrana na 3hodiny a keby si neprišiel majitel do tých 3 hodín tak by sa to uložilo do chestky majitelovy na reske a automatický by mal napisaný mail od console že : tvuj stracený item máš uloženy v chestke na /res tp nazev-resky
Nechceš toho nějak moc? Když už by Epes byl tak hodný, dal by tam půl minuty na sebrání legendárního itemu, to by podle mě nemuselo být zrovna dvakrát těžký, narozdíl od toho co tu píšeš ty. Ano, něco jako box office by šlo, ale na vyhozený předmět by to bylo opravdu náročné a jen tak by se to provést nedalo. Musíš hold počítat s tím, že občas něco vyhodíš a někdo to sebere, no. Pokud bude hodný, vrátí ti to a pokud ne, příjdeš o to. I to se stává, i to se stávalo a v sebevraždu to nikdy nevyústilo.

Jestli by byl Epes tak hodný, přidal by plugin který by ti na příkaz dokázal uzamknout inventář a nic by jsi nemohl vyhodit. Stejně vůbec nevím co je těžkého na tom si jít do options a vypnout si drop.

To co jsi teď napsal je blbost, jinak to asi nazvat nedokážu. Můžeš udělat potřebný opatření sám a vypnout si drop, tak proč zatěžovat Epese s přidáním nějakého těžkého opatření který by ti ty věci zamezil vyhodit?

Toto se stává od E2, nikdo na to moc nekecal. Prostě si dej pozor a je to, každý hráč je jiný nemehlo a jestli jsi v tomto případě nemehlo velký, tak asi potěž pánbůh. Já vyhodil z invu omylem věc jednou, není zrovna těžký si na to dát pozor.

Re: Drop z invu

#18
To dropovanie už mam prepnute na tlačitko ktoré je uplne mimo dosah mojej ľavej ruky. A máš pravdu ze je to blbosť to čo som napísal lebo je to technický nemožne tak mi to napísal Epes na fb. Aspoň by sa mohla urobiť ta ochrana na niekoľko sekund/hodín/dni aby si majiteľ mohol preto prísť. Nepovedal by som nič keby je to 30RK napríklad ale je to legendarka a tá ma svoju hodnotu väčšiu než 100k.

Re: Drop z invu

#19
Struage_ píše:
17 črc 2018 23:14
To dropovanie už mam prepnute na tlačitko ktoré je uplne mimo dosah mojej ľavej ruky. A máš pravdu ze je to blbosť to čo som napísal lebo je to technický nemožne tak mi to napísal Epes na fb. Aspoň by sa mohla urobiť ta ochrana na niekoľko sekund/hodín/dni aby si majiteľ mohol preto prísť. Nepovedal by som nič keby je to 30RK napríklad ale je to legendarka a tá ma svoju hodnotu väčšiu než 100k.
Chápu obavy, ale asi by se to určitě bugovalo. 30 sekund, víc bych tomu nedal.. Jak by to asi vypadalo kdyby se to hodinu na spawnu válelo na zemi.. Prostě si na to dávej bacha, udělej preventivní opatření.

Vypnout drop na příkaz by jít mohlo, to by Epes zavést mohl, nic těžkého to není a účel to splní.

Re: Drop z invu

#20
Struage_ píše:
17 črc 2018 22:47
DesTrixPlayer píše:
17 črc 2018 22:42
Kdyby to šlo...
- Legendárky třeba 10s ochrana původnímu majiteli ochrana
ALE
Musel by se inventovat něco jako /trade nebo deaktivaci ochrany uživatelem.
- V žádném případě bych ale nedělal zpětné vracení itemů.
10sekund je malo to by po smrti nestihal isť preto majiteľ skôr by mohla byť ochrana na 3hodiny a keby si neprišiel majitel do tých 3 hodín tak by sa to uložilo do chestky majitelovy na reske a automatický by mal napisaný mail od console že : tvuj stracený item máš uloženy v chestke na /res tp nazev-resky
A nechceš rovnou, aby ti Epes zašel na účet a šel to sebrat?

kaemon_ píše: Nechceš toho nějak moc? Když už by Epes byl tak hodný, dal by tam půl minuty na sebrání legendárního itemu, to by podle mě nemuselo být zrovna dvakrát těžký,

Jestli by byl Epes tak hodný, přidal by plugin který by ti na příkaz dokázal uzamknout inventář a nic by jsi nemohl vyhodit.
Kae, udělat by to asi šlo, ale v pluginu, kterej se tu používá nic takovýho nastavit nejde. Ochrana itemů vyhozených hráči tam vůbec není a jedinej filtr, co v tom je, je na světy.

S tím souhlasím, asi by se to hodilo a až tak těžký by to snad nebylo.
cron