Stránka 1 z 1

Nelze se připojit na server

Napsal: 06 led 2018 21:20
od Klimki_
Ahoj komunito, máme tu problém.
\n
\nPo přihlášení na server se hráči začne stahovat RP, ale asi po 5% ho to kickne s důvodem:
\nhttps://imgur.com/a/hJoSy
\n
\nInternet slabý nemá
\n
\nDěkujeme za rady :)

Re: Nelze se připojit na server

Napsal: 07 led 2018 11:07
od jita32
Jaký používá launcher?

Re: Nelze se připojit na server

Napsal: 07 led 2018 11:43
od kaemon_
Zkuste proklikat možnosti Server RP\n
Obrázek
\n\npokud to nepomůže, stáhněte požadavky minecraftu jako je render, animace, grafiku na nejnižší úroveň. Nemusí to být slabým internetem, ale špatným procesorem.

Re: Nelze se připojit na server

Napsal: 07 led 2018 11:50
od Deamon
A pokud by někdo, kdo už má ten resource pack stáhlý, poskytl dotyčnému přímo ten soubor ze složky server-resource-pack a ten by spustil minecraft přímo už s tím staženým resource packem, tak by to nefungovalo?
\n
\n(Možná, že ne, je to jen nápad)

Re: Nelze se připojit na server

Napsal: 07 led 2018 12:10
od Vector_SVK
Deamon píše:\nA pokud by někdo, kdo už má ten resource pack stáhlý, poskytl dotyčnému přímo ten soubor ze složky server-resource-pack a ten by spustil minecraft přímo už s tím staženým resource packem, tak by to nefungovalo?
\n
\n(Možná, že ne, je to jen nápad)\n
\n\nPokial viem, tak je to tak genialne nastavene ze sa to zakazdym stiahne znova. Aj mna to celkom stve pretoze naco kazde pripojenie stahovat 15 megovy resource pack?
\nPravdepodobne je to tak pretoze ak by bola v RS nejaka zmena, tak aby si ju hned stiahol kazdy.
\nDo RS sa vsak budu pridavat nove veci a tak aj narastie na velkosti. Ak bude mat okolo 50 mega tak pre ludi s pomalsim internetom to bude dost otravne...
\nNebolo by mozne vypnut ho a dat ho na web aby si ho kazdy stiahol raz a mal ho vzdy ked ide na epes? Neboli by tu taketo problemy a ani kicky "timed out", pripajanie by bolo rychlejsie...

Re: Nelze se připojit na server

Napsal: 07 led 2018 13:11
od Deamon
Vector_SVK píše:
07 led 2018 12:10
\n
Deamon píše:\nA pokud by někdo, kdo už má ten resource pack stáhlý, poskytl dotyčnému přímo ten soubor ze složky server-resource-pack a ten by spustil minecraft přímo už s tím staženým resource packem, tak by to nefungovalo?
\n
\n(Možná, že ne, je to jen nápad)\n
\n\nPokial viem, tak je to tak genialne nastavene ze sa to zakazdym stiahne znova. Aj mna to celkom stve pretoze naco kazde pripojenie stahovat 15 megovy resource pack?
\nPravdepodobne je to tak pretoze ak by bola v RS nejaka zmena, tak aby si ju hned stiahol kazdy.
\nDo RS sa vsak budu pridavat nove veci a tak aj narastie na velkosti. Ak bude mat okolo 50 mega tak pre ludi s pomalsim internetom to bude dost otravne...
\nNebolo by mozne vypnut ho a dat ho na web aby si ho kazdy stiahol raz a mal ho vzdy ked ide na epes? Neboli by tu taketo problemy a ani kicky "timed out", pripajanie by bolo rychlejsie...\n
\n\nŘekl bych, že geniálně nastavené je něco ve tvém počítači. Mně se resource pack vždy načte. Stahuje se jen, když je nová verze.
\nZkusil bych ověřit, jestli ve tvé složce .minecraft je vytvořena složka s přesně tímto názvem "server-resource-packs". Pokud ne, tak bych jí vytvořil manuálně a zkusil to znovu. (To by ostatně mohl být i fix pro někoho, komu to padá)

Re: Nelze se připojit na server

Napsal: 07 led 2018 14:10
od kaemon_
Hm... Co nasdílet prostě celej .minecraft? To se žádná věda dít nebude :D