Adminteam si vyhrazuje právo žádost automaticky zamítnout, pokud byl hráč potrestán za hack client, či jinak vážně poškodil server. (bugování závažného charakteru a další zvýhodňování, velmi nevhodné chování, umyslné lagování apod.)
V případě, že admin shledá nesrovnalosti v hlasování, má právo žádost taktéž hned uzavřít.
Pokud hráč píše nesmyslné příspěvky do unban místnosti, nebo mu je prokázáno umyslné poškozování ostatních svým neopoctatněným proti, bude mu odebrán přístup do dané sekce/může být jinak potrestán.
Pokud je žádost zamítnuta, může být podána nová minimálně po 2 měsíční lhůtě.
Do příspěvku nikdy nepiš osobní údaje typu IP adresa, Facebook, screen z vlastniství účtů apod.!

[✖]Daniel1CZ-Žádost o unban

#1
Dobrý den tady Daniel1CZ, chtěl bych vás požádat o unban. Dostal jsem ban za hack klient od Tangyho za to že jsem udělal sick pohyb a Tangy z toho vyčetl že mám killauru. Protože jsem se najednou otočil na hráče a začal jsem ho hitovat.Ban jsem dostal: 24th November 2017 05:50:51 PM. Typ banu je perma. Ban jsem dostal za malé nedorozumění, proto žádám o unban z důvodu z toho, že jsem nevinný. Zrovna jsem se dostal do dobré frakce, a najednou ban. Bylo mi to líto, protože jsem na tomto serveru zažil mnoho. A určitě bych kvůli tomto malém nedorozumění nechtěl přijít. Je to můj druhý nejoblíbenější server.
\nProč si myslím, že si zasloužím unban: Protože vím, že mám čisté svědomí, a nikdy bych nehrál na takovém dobrém serveru s hackama. Možná to vypadá, že popírám to, že mám hacky, ale já je doopravdy nemám, protože už sám od sebe poznám, že jsem dobrý v Pvp a hacky nepotřebuju. Mnozí můžou říkat že nejsem, ale pro mě to je jako kdybych byl dobrý Pvper. Jsem pouze v level 3. ale málem jsem porazil Raxxsan. Zbylo mu celkem málo hp a já jsem měl plný. Bohužel jsem nedokázal pořídit důkazy o tom, že jsem nevinný ale ten ban na mě najednou vyskočil. Můžu vám klidně ukázat video, kde Pvpuju na jiném serveru. Bohužel teď mám něco s rukou takže nemůžu plně ovládat počítač. Myslím, že _cola_ by hodně mrzelo, kdyby jeho nový člen frakce hned ten den, kdy byl přijat dostal ban za hacky. A nedostal unban. A mě by to mrzlo taky hodně. Protože bych chtěl odzkoušet Epes III. Před startem nového serveru bych se chtěl ještě někam dostat. A kariéru na tomto serveru trošku pozvednout. Jelikož už jsem se někam dostal, např. jsem odemknul warp do Pandárie, do Gorlandie, do Camelotu a do Tortugy. Cesta tam, do tich měst mi trvala celkem dlouhou dobu, tak bych chtěl aby se mi to úsilí aspoň vyplatilo. A ten unban dostal. A pokud by to nebylo za to úsílí, tak bych byl rád, kdyby se mi ten unban splnil jako předčasné Vánoční přání, nebo jako Vánoční dárek. Chtěl bych si tam ještě moc zahrát, protože jsem měl dobré věci. Jako je třeba: Bourlivá Vichřice Bož II Chest a myslím že Bož II Boty Bož I kalhotky a nějaká plebská helma. Měl jsem tam asi půl milionu peněz, a z pevnosti bratrstva které pomáhalo Lotharovy ten krumpáč. Bohužel takový kvalitní server jako je ten váš je na Česko-Slovenské serverové scéně prakticky minimum. Např. obchod který prodává boží II set, který jsem taky hledat celkem dlouho. + jsem potkal lidi, který mi ten čas na vašem serveru usnadňovali: Již zminovaní _col_ , např 1T0S mi taky usnadnil dobu na serveru s jeho "Dark jokes" + několik lidí kteří mi poradili že Warp cedule jsou v hospodě... Ty questy taky trvali nějakou dobu, a nerad bych tu dobu viděl promarněnou pomoci banu. Pokud mi tuto žádost zamítnete, tak ten čas, který jsem tady strávil bude absolutně k prdu. Pokud mi tuto žádost schválite, tak budu snad nejšťastnější člověk na světě... Naschle Daniel1CZ.

Re: Daniel1CZ-Žádost o unban

#6
Vždyt jsem se ti už vyjadřoval, nevim co chceš slyšet
\n
\nNejdřív server zaznamenal, že nemusí být vše uplně ok
\nDaniel1CZ moved wrongly!
\nDaniel1CZ moved wrongly!
\n
\nPak se na tebe portnul člen AT a viděl tě používat hack client a na základě toho jsi dostal ban.
\n
\nKrom toho ještě existuje i screen, kde jsi hack client pravděpodobně používal.
\n
\nTakže očekávám tvou sestru.

Re: Daniel1CZ-Žádost o unban

#8
administrátor, který tě u toho hackování chytnul, serverový anticheat i hráč, který tě reportnul a vyfotil (i když nejde moc vidět nick, následně jsme identifikovali na mobilu) si bohužel myslí něco jiného.
cron