Prosba k AT

#1
Zdravím AT Epesu, již nějakou chvíli vím o tom, že hráči, kteří jsou na blacklistu (wal, bio) zkouší dostat UB a nějací tam i hrají na jiných účtech.
\n
\nNyní jsem si prohlížel fórum a neviděl jsem NIC co se týče tohoto pokusu o UB, proto bych chtěl požádat AT, aby zveřejnilo všechny žádosti o UB těchto hráčů na Blacklistu ať si oficiálně nezabanovaní a bezproblémoví hráči mohou říci své ohledně toho, koho na serveru chtějí a koho ne, nechte do toho UB systému proniknout trošku demokracie ze strany hráčů.

Re: Prosba k AT

#3
Eakarone :D my tu šanci teprve dostaneme :D ani nevíme jestli vůbec.. Jakou formou a na jaký platformě.. Takže klid.

Re: Prosba k AT

#4
Walrock_123 píše:
01 led 2018 13:39
\nEakarone :D my tu šanci teprve dostaneme :D ani nevíme jestli vůbec.. Jakou formou a na jaký platformě.. Takže klid.\n
\n\nsme len 2 ktory sa o to snazia... ostatnym to je jedno na tom BL asi

Re: Prosba k AT

#5
Já vůbec nevím jako k čemu ten BL je, když se z něj libovolně odebírají hráči kteří udělali obří průser... Nemá pak smysl nějakej blbej BL vést, když si za tím slovem, že si daní hráči legálně na serveru nezahrajou a pak je někdo pustí.
\n
\nAsi bych to rozhodl nějakým verdiktem tak, že se prostě neodbanují, a pokud jo, ten BL bude postrádat smysl dál a dál.. Jsem spíše pro tu první možnost, kde se hráči neodbanují a pošlou do prdele, jako Chris posílá štefana.. Akorát ztráta času toto řešit, Walrock se snaží a snaží, nicméně tím akorát leze krkem a dělá ze sebe párkrát vola..

Re: Prosba k AT

#6
kaemon_ píše:
01 led 2018 13:46
\nJá vůbec nevím jako k čemu ten BL je, když se z něj libovolně odebírají hráči kteří udělali obří průser... Nemá pak smysl nějakej blbej BL vést, když si za tím slovem, že si daní hráči legálně na serveru nezahrajou a pak je někdo pustí.
\n
\nAsi bych to rozhodl nějakým verdiktem tak, že se prostě neodbanují, a pokud jo, ten BL bude postrádat smysl dál a dál.. Jsem spíše pro tu první možnost, kde se hráči neodbanují a pošlou do prdele, jako Chris posílá štefana.. Akorát ztráta času toto řešit, Walrock se snaží a snaží, nicméně tím akorát leze krkem a dělá ze sebe párkrát vola..\n
\n\nSouhlasím s kaem, hold za průsery se platí.

Re: Prosba k AT

#7
V první řadě bych rád chtěl říct, že se s několika lidma na blacklistů znám a rád by si s nima znovu rád zahrál a v případě žádosti bych u nich hlasoval pro. (Minimálně u Wala a Bia určitě)
\n
\nJenomže s touhle prosbou nebo návrhem moc nesouhlasím. Klidně bych uvítal například větší vliv komunity na tvorbu obsahu nebo příběhu atd., ale co se týče unbanů, tak ty považuji za čistě kompetenci AT. Je to jejich server, oni mají zodpovědnost za to, kdo tu hraje a jak se tu chová a mají také nejvíce informací o hráčích. Demokracie je hezká věc, ale chce to jí aplikovat tam, kde funguje. Tady si u toho nejsem moc jistý.

Re: Prosba k AT

#8
Wale jo, ale jde o to, že vím, že spousta hráčů by chtěla říci svůj názor k rozhodnutí o UB vás na BL, tak třeba, když je to takto závažné rozhodnutí, jako je UB na BL tak že by nestačilo jen schválení AT, ale musela by to schválit i komunita, jestli toho hráče chce mezi sebou zpět, či ne, je to spíše takový další bezpečnostní krok.
\n
\nBio..... nějací duchové (domyslete si co tim myslim) mi našeptali do ucha že většina lidí na BL se na UB vykašle a hraje za nový nick na novém serveru a prý o nějakých se ví....
\n\n
kaemon_ píše:Já vůbec nevím jako k čemu ten BL je, když se z něj libovolně odebírají hráči kteří udělali obří průser... Nemá pak smysl nějakej blbej BL vést, když si za tím slovem, že si daní hráči legálně na serveru nezahrajou a pak je někdo pustí.
\n
\nAsi bych to rozhodl nějakým verdiktem tak, že se prostě neodbanují, a pokud jo, ten BL bude postrádat smysl dál a dál.. Jsem spíše pro tu první možnost, kde se hráči neodbanují a pošlou do prdele, jako Chris posílá štefana.. Akorát ztráta času toto řešit, Walrock se snaží a snaží, nicméně tím akorát leze krkem a dělá ze sebe párkrát vola..
\n\nKae, ten první odstavec se mi líbí, souhlasím, ovšem právě kvůli tomu, že se z toho BL odebírají libovolně hráči tak jsem chtěl zavést i to schválení komunitou a ne jen AT
\nTo, že nějací hráči se pořád snaží, není dost, na nějaké prohřešky to nestačí... a někdo může začít hrát jako většina ostatních na BL ale radši se snaží o UB.... A také je rozdíl ve váze prohřešků viz Bio X Wal - Oba dva to sice mají hlavně za PSC, ale Bio mrvil komunitu a dělal spoustu ostatních sraček a Wal byl komunitou schválený helper a ještě se přiznal a omluvil.... Já neříkám, že se v tom vyznám, jen mi to přijde, že někdo se pořád oficiálně snaží a nevychází mu to a někdo napíše AT a projde mu to, nebo oblafne bany a jde si hrát (btw... prý ti na BL nemají IP ban wtf ?)
\n\n
Deamon píše:V první řadě bych rád chtěl říct, že se s několika lidma na blacklistů znám a rád by si s nima znovu rád zahrál a v případě žádosti bych u nich hlasoval pro. (Minimálně u Wala a Bia určitě)
\n
\nJenomže s touhle prosbou nebo návrhem moc nesouhlasím. Klidně bych uvítal například větší vliv komunity na tvorbu obsahu nebo příběhu atd., ale co se týče unbanů, tak ty považuji za čistě kompetenci AT. Je to jejich server, oni mají zodpovědnost za to, kdo tu hraje a jak se tu chová a mají také nejvíce informací o hráčích. Demokracie je hezká věc, ale chce to jí aplikovat tam, kde funguje. Tady si u toho nejsem moc jistý.
\n\nDeamone, kdyby už to došlo do fáze hlasování komunity, ještě by se to tam hodnotilo podle hodnocení všech hráčů + podle závažnosti prohřešku.
\nUB .... nejsou jen kompetence AT, ano, AT by mělo být jediný nestranný soudce který banuje X unbanuje hráče, ovšem ne vždy jsou nestranní a někdy záleží i na přání komunity... zas mravní otázka: Má člověk, který každého vytáčí, sere 95% serveru a všem vyžírá, ale nedělá nic proti pravidlům dostat BAN či trest ?
\n
\nbtw... ne, AT tu nemá to největší info o hráčích, už mnohokrát se stalo, že nějaký ten banán proklouzl zpět, přiznal se pár kámošům a AT o tom dost dlouho nevědělo...
\n
\nA i kdyby na to komunita nedostala vliv.... tak alespoň zveřejněte ty žádosti, zasloužíme si vědět, kdo legálně žádá o UB i z BL a kdo na ten BL sere

Re: Prosba k AT

#9
muzete mi vysvetlit, kdo prisel na to, ze nekdo nikoho odebiral?
\n
\nPosledni změna blacklistu byla v září a slo o rozšíření. Nikdo, nikdy z toho blacklistu nesmazal ani čárku.!
\n
\nA se vší úctou už koncept unbanů kdy jste hlasovali ukázal, že nemůžete rozhodovat vůbec o ničem co se tyka toho kdo bude hrát. Ostatně vy pak taky nejste ti, co musí řešit, že hráč, který by dostal unban za duplikaci zase provedl něco vážného. Nebo že zas nějakej borec ťapká kolem toho co smí a nesmí a moc ho baví, že na serveru je zle.

Re: Prosba k AT

#10
Chrisi, ke mě se doneslo, že tu nějací hráči, kteří jsou na BL hrají, to je ten hlavní problém, jinak jde o to, že někdo (fakt nevim už kdo, sory) mi řekl (a já mu tehdy věřil), že o nich AT ví...
\na také je tu ta známá věc o tom, jak se lidi z BL snaží dostat UB, tak jestli by alespoň nemohli být jejich žádosti zveřejněný, aby to bylo veřejně známý.
cron