Adminteam si vyhrazuje právo žádost automaticky zamítnout, pokud byl hráč potrestán za hack client, či jinak vážně poškodil server. (bugování závažného charakteru a další zvýhodňování, velmi nevhodné chování, umyslné lagování apod.)
V případě, že admin shledá nesrovnalosti v hlasování, má právo žádost taktéž hned uzavřít.
Pokud hráč píše nesmyslné příspěvky do unban místnosti, nebo mu je prokázáno umyslné poškozování ostatních svým neopoctatněným proti, bude mu odebrán přístup do dané sekce/může být jinak potrestán.
Pokud je žádost zamítnuta, může být podána nová minimálně po 2 měsíční lhůtě.
Do příspěvku nikdy nepiš osobní údaje typu IP adresa, Facebook, screen z vlastniství účtů apod.!

[✖]Žádost o unban

#1
Dobrý den dostal jsem unban z duvodu upraveného klientu mohu dosvědčit že nemám žadný upravený klient pomocí videa nebo TeamVieweru
\nNa tomto serveru hraju rád
\nDostal jsem permu protože jsem udělat tzv. "sick" pohyb kdy jsem se najednou otočil na hráče a hitnul ho Tangy z toho vyčetl že mám KA ale není to pravda..
\nOmlouvám se že jsem udělal takový "sick" pohyb a budu se je pokoušet je nedělat moc rád na vašem serveru hraju a byla by to pro mě velká pocta dostat unban... Jelikož jsem byl u druhého questu pro verbíře klanu takže ty killy moc potřebuji a chci se tam dostat dřive než bude Epes 3
\nMožnosti Dosvědčení: TeamViewer kde budu pvpovat a vy se budete na to koukat nebo kdy mi prohlídnete složky atd :D
\nNebo mám natočené video ale ještě neuploadlé kde taky hraju pvp na jinem serveru bohužel tam bude vidět reklama protože kdybych to měl cenzurovat nebude tam vidět nic takže se předem omlouvám za reklamu pokud budete chtit vidět video...
\nmoc se omlouvám že jsem nedokázal napsat 500 slov ale to je pro mně výzva :D

Re: Žádost o unban

#2
Na rovinu.
\nPokud jsi jakkoliv upravil logy či cokoliv tak se přiznej, je 99,9% jasné že se na to přijde instantně... Ale who knows

Re: Žádost o unban

#3
DesTrixPlayer píše:
24 lis 2017 21:59
\nNa rovinu.
\nPokud jsi jakkoliv upravil logy či cokoliv tak se přiznej, je 99,9% jasné že se na to přijde instantně... Ale who knows\n
\nNeupravil přisahám na sestru...

Re: Žádost o unban

#4
Daniel1CZ píše:\n
DesTrixPlayer píše:
24 lis 2017 21:59
\nNa rovinu.
\nPokud jsi jakkoliv upravil logy či cokoliv tak se přiznej, je 99,9% jasné že se na to přijde instantně... Ale who knows\n
\nNeupravil přisahám na sestru...\n
\nPřísahej si na co chceš, ale sorry, já ti to nežeru. Čekování pomocí programů a zveřejňování logů je pro mě absolutně zbytečná a nespolehlivá věc, když se dá tak lehce zmanipulovat a upravit.
\n
\nNapiš normální žádost o těch 500 slovech, nebo zmiz. Není nad čím diskutovat.

Re: Žádost o unban

#6
Nejdřív server zaznamenal, že nemusí být vše uplně ok
\nDaniel1CZ moved wrongly!
\nDaniel1CZ moved wrongly!
\n
\nPak se na tebe portnul člen AT a viděl tě používat hack client a na základě toho jsi dostal ban.
\n
\nKrom toho ještě existuje i screen, kde jsi hack client pravděpodobně používal.
\n
\nTakže očekávám tvou sestru.
cron