Re: "Vyžírání"

#41
Walrock_123 píše:
09 úno 2018 19:35
Hádání tady nic nevyřeší... Kazdej něco někdo dokázal.. OK.. Tak proč se tady o tom dále vybavovat? Einstein vymyslel spoustu věcí.. A je tím egoistický? Šířil svůj egoismus? Ne.. Vymyslel něco, na co by se možná do 20teho století nevymyslelo. Je blbost se o tomto tématu vybavovat. Taky jsem dokázal spoustu věci.. Nevychvaluji se na forum ani na veřejnosti.. (Zase někdo přijde s chytrým komentem o psc).. Sice negja v jistém měřítku nenávidim ale par z vas si tu občas protiřečí... Sorry..
Hádání sice nic nevyřeší, ale já jsem tu hádku nezačal, a tak jí tím pádem ani nebudu ukončovat (už jen protože mě to docela baví). To, že Einstein nebyl egoistický mi příjde docela zajímavý, jelikož to nemůžeš vědět. Třeba byl egoistický, jen ty nemáš možnost to zjistit. Třeba by teď byl ještě více egoistický, jenže to taky nemáme možnost zjistit.... To bylo spíš jen tak pro zamyslšení, nicméně díky za částečnou podporu, kor když se nemáme zrovna v lásce.

Re: "Vyžírání"

#42
negjo píše: Hádání sice nic nevyřeší, ale já jsem tu hádku nezačal, a tak jí tím pádem ani nebudu ukončovat

(y), jako vždy, každý, při jakékoliv okolnosti. Pak to forko vypadá tak jako teď.

Re: "Vyžírání"

#43
kaemon_ píše:
10 úno 2018 12:01
negjo píše: Hádání sice nic nevyřeší, ale já jsem tu hádku nezačal, a tak jí tím pádem ani nebudu ukončovat

(y), jako vždy, každý, při jakékoliv okolnosti. Pak to forko vypadá tak jako teď.
To je pravda, ale bez toho je to forko skoro mrtvý..

Re: "Vyžírání"

#46
phiwings99 píše:
23 úno 2018 17:15
eskarone aj kdyz bych prehledl tvoji snahu vyvolat hadku,ponizovani negjovi osobi,zesmesnovani a podobne...tak si myslim ze se nemaji kam moc snizit :F
Nauč se česky a nemutuj jazyk, nebuď líný a začni používat diakritiku, naše češtinářka by ti každých 5 minut říkala ,,Chcete tady studovat???" nebo ,,Máte slovní zásobu jak kretén"

Re: "Vyžírání"

#48
Eskaron píše:
23 úno 2018 16:58
Sakra lidi (a negjo) nehádejte se tu takto, je to skoro na negjově úrovni, nesnižujte se tam....
No konečně jsi to uznal, já nejsem člověk... Já jsem nadčlověk. Na moji úroveň se klidně snížit všichni můžete, ale spíš si dejte bacha, abyste neskonšili na úplným dně... Přeci nechcete být na stejný úrovni jako pan Eskaron.

Re: "Vyžírání"

#50
Zkopírovat tvůj nápad... A o čem jiným bych ti na to asi tak měl odepsat ty jeden génie? Jinak jako kreativita je moje druhý jméno, to jsi musel vymýšlet hodně dlouho pane Sherlock.
cron