Adminteam si vyhrazuje právo žádost automaticky zamítnout, pokud byl hráč potrestán za hack client, či jinak vážně poškodil server. (bugování závažného charakteru a další zvýhodňování, velmi nevhodné chování, umyslné lagování apod.)
V případě, že admin shledá nesrovnalosti v hlasování, má právo žádost taktéž hned uzavřít.
Pokud hráč píše nesmyslné příspěvky do unban místnosti, nebo mu je prokázáno umyslné poškozování ostatních svým neopoctatněným proti, bude mu odebrán přístup do dané sekce/může být jinak potrestán.
Pokud je žádost zamítnuta, může být podána nová minimálně po 2 měsíční lhůtě.
Do příspěvku nikdy nepiš osobní údaje typu IP adresa, Facebook, screen z vlastniství účtů apod.!

[✖]Žádost o unban

#1
Nick na serveru: sirojezkin
Důvod : 3* a dost ( opakované porušování pravidel)
Datum : 17.2.2018
Typ banu : permanentní ban
Bližší popis: spamowal jsem číslice do chatu a poté jsem urazil jednoho hráče
Důvod proč by jste mě měli unbanovat:
Myslím si že mě tato Banová záležitost natolik vyděsila že si již nikdy neotevře pusu na jakéhokoliv hráče a nebudu zbytečně spamowat chat svými čísly a že již nebudu spamowat abecedu ani morseovku ani nic podobného čím by se tato záležitost dala obcházet
Předem děkuji za vyřízení unbanu ať už to dopadne jakkoliv .☺️

Re: Žádost o unban

#2
Ten ban máš za celkem 4 tresty, když nepočítám tu poslední událost. Což ve mě docela evokuje, že jsi pěknej dáreček.

Re: Žádost o unban

#4
sirojezkin píše:
19 úno 2018 19:28
Takže jsi pro nebo proti ???
Jak se to řekne no.. :D Svůj názor vyjádřit může :D (Jestli je pro nebo proti spíš poznáš až na konci žádosti)

Co se týče mě tak ty ohavnosti co si dělal... neskutečné.. Ale i tak vidím že tam něco máš.. něcé skrytého ale dokud to sám neuvidím nebudu ani pro ani proti
Takže nerozhodnuto ;)

Re: Žádost o unban

#6
TelefoniaRider píše:
20 úno 2018 15:22
sirojezkin píše:
19 úno 2018 19:28
Takže jsi pro nebo proti ???
Jak se to řekne no.. :D Svůj názor vyjádřit může :D (Jestli je pro nebo proti spíš poznáš až na konci žádosti)

Co se týče mě tak ty ohavnosti co si dělal... neskutečné.. Ale i tak vidím že tam něco máš.. něcé skrytého ale dokud to sám neuvidím nebudu ani pro ani proti
Takže nerozhodnuto ;)
Ok po tvém nerozhodném postoji jsem se rozhodl přepracovat svoje důvody :
Již nikdy nebudu posílat AT nevhodné msg už nikdy nebudu spamowat chat zbytečnými správami které by zhoršovali hratelnost už nikdy nebudu nadávat hráčům už nikdy nebudu volat AT ke zbytečnostem a to je asi tak vše jinak budu dodržovat i normální pravidla to je jasné. ☺️

Re: Žádost o unban

#7
Já osobně sirojezkina znám a je to pořízek. Samozřejmě, že spamoval do chatu už několikrát, ale jak zde už psal, omlouvá se a já mu věřím. Takže za mně mu dejte poslední šancu, jinak za mně PRO.

Re: Žádost o unban

#8
Dle mého názoru by měl být sirojezkin odbanován. Upřímně se všichni zamysleme .... každému to sprosté slovo někdy ujede. Sirojezkin je poctivý a čestný hráč a ze začátku mi hodně pomohl. Určitě jsem PRO unban, děkuju :)

Re: Žádost o unban

#9
Ahoj když jsme u toho unbanu napadlo mě že bych si koupil unbanu v shopu ale mám na to pár otázek : poté co si ten unban koupím se budu moci hned připojit ??? Předem děkuji za odpověď ☺️

Re: Žádost o unban

#10
sirojezkin píše:
01 bře 2018 20:28
Ahoj když jsme u toho unbanu napadlo mě že bych si koupil unbanu v shopu ale mám na to pár otázek : poté co si ten unban koupím se budu moci hned připojit ??? Předem děkuji za odpověď ☺️
To by sis nekoupil.
Koupit si ho můsíš až po schválení unbanu zde.
Pokud ti unban neschválíme koupit si ho nesmíš, resp ti ho nezapneme.
cron