Aukce hlav AT!

aukce2

O co se jedná? Pouze v sobotu 20.6 od 18:00 budeš mít jedinečnou šanci získat vzácné hlavy členů AT. Nebude to ale tak jednoduché! :D Budeš-li chtít hlavu získat budeš si ji muset vysoutěžit v aukci, pouze nejvyšší nabídka vyhrává! :)

Jaké hlavy bude možné získat? Bude možné získat hlavy jak bývalých členů, tak těch aktuálních :) Ale pozor, od každého člena AT dražíme pouze jednu hlavu! :)

Jak bude aukce probíhat? Aukce bude probíhat v chatu, administrátor stanoví základní cenu a hráči budou přihazovat, minimální výše příhozu je 5.000 $. 

Příklad: Základní cena bude stanovena 15.000 $, hráčA se rozhodně přihodit a zaplatil by 25.000 $ napíše tuto nabídku do chatu, ostatní hráči budou tázáni, zda jsou ochotni zaplatit více jak 25.000 $ , hráč B přihazuje na 30.000 $ nenabídne-li jiný hráč vyšší nabídku je hlava majetkem hráče B, pokud bude ještě vyšší nabídka, pokračujeme v aukci a hlavu získá hráč, který nabídne nejvyšší cenu.

Nejsou zcela obyčejné:Každá hlava má barevný název a barevný popisek, který stručně popisuje daného člena, budete tedy moci získat opravdu unikátní item! :) – K uskladnění hlavy doporučujeme využít truhly, nebo rámečky. V případě, že hlavu položíte zmizí barevný název i popisek! Jak vypadá barevný název se můžete již teď podívat na /res tp aukce, popisek ale uvidíte až po koupi itemu.

Pravidla:

1) Je zakázáno psát několikrát za sebou stejnou nabídku. ( nabídku můžete zopakovat jen pokud si myslíte, že jí administrátor přehlédl.

2) Je přísně zakázáno nabízet částky, které pak nebudete schopni uhradit, nebo tak odmítnete učinit. -> Vyhrazujeme si právo udělit v takovém případě okamžitý ipban.

3) Je nutné dodržovat minimální výši příhozu ( 5.000$) ovšem pokud chcete přihodit víc, to je samozřejmě povoleno :)

4) V průběhu aukce se prosím zdržte reklam na své shopy a dalších rušivých zpráv, které mohou narušit průběh aukce.

 

Příspěvek byl publikován v rubrice Aktuality a jeho autorem je ChrisC07. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

14 komentářů u “Aukce hlav AT!

Napsat komentář