Co je MCMMO?

mcmmoJedná se o systém vylepšování vašich schopností.
Na serveru naleznete velké množství skillů (jako jsou např. Hutnictví, rybolov atd.), které pokud budete používat, budete se i zlepšovat. Vaše postava získává podle výše MCMMO větší účinnost v jednotlivých činnostech a speciální schopnosti, které pak můžete porovnávat s vašimi přáteli pomocí příkazu /mctop. Vaše osobní score zjistíte pomoci /mcrank.
Taming

Pokud máš rád zvířecího spojence a zvířata měl by jsi zlepšovat svůj Taming.Tento skill ti umožní využít tvého zvířecího pomocníka v boji efektivněji. Levelováni tohoto skillu zvyšuje tvém zvířeti výdrž, snižuje zranění způsobené nepřítelem, redukuje zranění ohněm atd. Útočná stránka tohoto skillu zvýšuje útok tvého psa, pes má větší šance na způsobení kritických zranění a krvácení nepříteli. Na svou stranu můžeš povolat pomocí 10 kostí, nebo 10 ryb svého zvířecího pomocníka.
Mining

Zvyšování tvého mining skillu závisí na materiálu, který kopeš. Ložiska ti přidají mnohem více XP než kámen. Díky tomuto skillu máš šanci na větší počet diamantů v ložisku, náhodnému padání předmětů při kopání atd.
WoodCutting

Tvůj dřevorubecký skill ti postupně zvyšuje množství dřeva, kterého jsi schopný z jednoho stromu natěžit.
Repair

Tento skill ti umožní opravovat očarované a rozbité předměty! Musíš vytvořit speciální kovadlinu(iron block) z 9 železných cihel. Poté je u ní možné tvůj předmět opravovat.
Unarmed

Pěstní souboje vám přidávají unarmed xp. Pokud trénujete tento skill, budete rozdávat mnohem účinnější údery než předtím a můžete svého nepřítele odzbrojovat!
Archery

Lučistníci mohou zlepšovat svoji schopnost střílení šípů a získat tím speciální schopnosti, jako zmatení nepřítele atd.Tréning postupně zvyšuje sílu.
Herbalism

Farmaření a bylinkářství je skilly, který vám postupem času umožní sklízet dvojnásobnou úrodu na vašich polích.
Swords

Pokud budete trénovat s mečem, jste schopni dosáhnout vysokých výsledků! Vaše údery budou mnohem silnější a získáte speciální schopnosti meče a šanci na krvácení nepřítele, které ho bude zraňovat velmi nepříjemným upůsobem. Staň se mistrem meče!
Axes

Nejen vikingové nosili sekery, rozvíjení tohoto skillu vám přinese mnohem větší sílu a smrtící údery jež mohou zdevastovat nepřítelovu zbroj napadrť. Staň se bájným smrtícím zabíjákem se sekerou!
Acrobatics

Pokud často zakopáváte a padáte, rozvíjíte svůj acrobatic skill, který vám umožní skákat z větších výšek s menším zraněním.

Napsat komentář