Dnešní novinky & Restarty

novinkaObchody s obyčejnými vesničany musely být dočasně zablokovány z důvodu jejich zabugovanosti a tedy jejich nepříznivého vlivu na ekonomiku serveru. Budeme se ovšem snažit, aby obchody byly obnoveny, ovšem v nezabugované formě.

Vytvoření shopu ( cedulky) nyní stojí 500$. Dále zvažujeme plugin, který umožní zobrazení transakcí ve vašich shopech v době, kdy jste nebyli online.

Přehled novinek:

  • Ochody s vesničany dočasně vypnuty
  • Zpoplatněný systém Shops
  • Optimalizace serveru
  • Vypnutí vánoční lokace
  • Obnovení DOUBLE ZK eventu

=============================================================
restartDnes ve večerních hodinách probehl restart světa mining a nether.
Přístí restart proběhne za 14 dní.

Příspěvek byl publikován v rubrice Aktuality a jeho autorem je ChrisC07. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

4 komentáře u “Dnešní novinky & Restarty

  1. Chrisi, budu Ti oponovat – (ale znáš mne, držkatá jsem vždy) Pokud nechcete ruinovat ekonomiku jak tvrdíš, tak cca o 70% redukujte drop krumpáčů a ostatních dia věcí z Gerie…. A zdaleka nejen tam. Dungy Ti produkují cca 5-6x více dia odpadu než veškeří villagerové. To tvé za pár papírů – ta třtina chvíli roste, často je to za syrové maso nebo za knihy a ty jsou na kůži drahé. A to po redukci zvířat na chunk není zas tak snadné produkovat… Navíc směnné poměry taku nijak extra. Jak dlouho jsi množil a zkoušel než tohle tak vesele prohlásíš. Víš i to blbé uhlí musíš vyhrabat, koupit, nebo nahlasovat… Zkrátka mám z toho víc pocit jen klacků pod nohy pro obchodníky a další výhody pro PVP…. V Gerii se redukují druhy dropovaných potravin, neb pár hráčů je líných vyhazovat to z invu, ale z těžby vesele padaj jedovaté brambory a to je OK. Dopisů jsou 4 druhy to sou 4 plná místa, obyč krump rudy taví tudíž berou 2 místa, ale to vše je OK že… Promiň, ale mám chuť Tě drze poslat s tím tvrzením že villageři rujnují do háje zeleného… Btw – s komentem co tu je – že oprava chyby v cedulce je momentálně hodně drahý špás souhlasím.

  2. Problém je potom když např. místo id 387#Op napíšu 387#op, potom to budou vyhozené prachy, stejně tak když napíšu B místo S nebo naopak. Ten plug-in na záznam transakcí by se hodil, snadněji by se tak dohledávaly podvody jako že někdo napíše že prodává např. SP ale ve skutečnosti je to Sekera slunce a měsíce.

  3. Doufám, že vesničani se opraví rychle, jinak by to byl jen další klacek pod nohy obchodníkům a hlavně ubyde zdroj hezkého stavebního materiálu a nejen jeho. To mi přijde nepříjemné :-/. Cena za cedulky je dle mne OK, neb alespoň ubyde obchodů, které jen zabíraj místo a nedají se snadno rušit.

    • S těmi obchodníky tě chápu, jenže jsou vesničané, kde je emerald za pár papírů a následně další, kde jsou za emeraldy dia věci, které se rozkládají a prodávají v adminshopech a to by asi při dlouhodobém učinku nedopadlo moc dobře. Ale taky určitě chci, aby se vesničané vrátili, ale ne ve zmíněné formě.

Napsat komentář