Epes server již 4 roky + event + screen z asianu

Vyroci2Dámy a pánové je mi ctí vám oznámit, že dnes jsou tomu již 4 roky co byl založen náš server Epes, který se již několik let drží na předních příčkách české minecraftové scény a zaujal desítky tisíc hráčů během těchto úžasných 4 let.

Do serveru jsme vložili své sny, představy a čas, který je tím nejdražším co ve vašich a našich životech. Během let jsme získali jedinečné zkušenosti, které bychom nikde jinde nenačerpali a poznali nové přátele, kteří se po čase stali velmi blízkými.

Byly to skvěle strávené čtyři roky s vámi hráči, po které jsme budovali svět Epesu. Samozřejmě čas od času to lehce zaskřípalo, ale bez toho by jsme nikdy nebyli tam kde jsme :)

Do budoucna si přejeme více zodpovědných a skvělých hráčů s dobrou náladou, neporušující pravidla a chápající, nás utahané adminy, nás kteří každý den necháváme svůj volný čas na společném serveru. :) Brzy vás očekává snad vrchol našeho dlouholetého snažení a výtvorů, Asijský svět, který byl naplánován již před 3 lety a jeho původní zakladatelé byli adminé Sub_zero a Cernamamba.

Admin team našeho serveru už po čtyři roky dává svůj čas vám hráčům, a tvoří jedinečné místo, kde se můžou všichni hráči sejít a unikat z mnohdy složité reality všedních dnů a potkávat spřízněné duše.

Každý člen teamu od Adminů po helpery tvoří tvář tohoto serveru a každý den pracují pro to aby se hráčům dobře hrálo, mnozí si myslí, jak jednoduchý úkol to je, ale nenechte se zmást, je to opravdu velice náročné a vyčerpávající:) Proto děkuji všem členům admin teamu, kteří se podíleli a podílejí na tomto projektu! :)

Chtěl bych zvlášt poděkovat těmto lidem, kteří již po dlouhý čas tvoří opravdové jádro tohoto serveru a jsou základními kameny bez kterých bychom se dnes již neobešli:

Děkuji adminům ChriscO7, Inter_CZE, Sucheznosa a optimalizérovi Krtko_svk, kteří již po dlouhý čas zanechávají kus sebe!

Zavzpomínáme také na starší členy admin teamu jako jsou Takal, Ojlec, Sluggishturtle, Mala_panda, Cernamamba, Sub_zero a další skvělí lidé :)

level-up-eventJako výroční odměnu pro vás máme 15 denní event na Double RPG ZK, který potrvá až do spustění očekávaného světa Asian 30. 5. !

Tento event spouští dvojnásobně rychlé získávání zkušenostnísch bodů z t

psc-AKCEDo 19. 5. pro vás také bude aktivní Paysafe akce, která nabízí tuto platební metodu po krátký čas. Více informací o Paysafe akci zde.

Asian-worlds2

Asian world se blíží, již brzy čekejte nový svět plný nových příležitostí a zábavy!

13 komentářů u “Epes server již 4 roky + event + screen z asianu

  1. Je neuvěřitelné že to plyne tak rychle.Je to jako včera co ještě nebyla spectra a konečně.Doufám že po +- 4letech plánování Asianu to bude něco a nebudou zde žádné chyby.Strašně rád bych poděkoval za double xp který určitě pomůže hodně lidem dostat se na lvl na kterém už si budou moct užít plný zážitek.Doufám že se mezi nás s Asianem vrátí plno známých tváří zpět.

    • Jak je psáno, byl to projekt Sub_Zera a Cernemamby, kteří vytvořili jádro celého projektu, dodnes můžete najít na fórum screeny z tohoto města, které jsou staré pár let. Odkud se vzal tenhle nápad a inspirace, to si myslím, že ti dokážou odpovědět pouze tito dva adminé, případně možná Epes? :)

  2. Tak už jsou to 4 roky :)
    Na starém EPESU jsem hrál za jiný účet a za tento tu hraju už 3/4 roku :) Za toho 3/4 roku jsem zažil nespočet úžasných příležitostí jak se zabavit a ted když bude brzy nový Svět Asian který vám AT dal velkou práci to bude opravdu něco velkého :) Chtěl bych poděkovat AT že provozují tento úcty plný server MMORPG :)

  3. Epes, jeden z nejlepšíh, zdali ne nejlepší minecraft server v čechách, který jsem kdy nšel.. Za rok a pul, co tu hraji to byl a ted jeste lepší server, který si zaslouží uctu. Děkuji adminovi epes všem ostatním, kteří mi tu dovolily hrát, je to bájo server ! už setěším na asian, kdy snad budu mít více času si epes užít!

Napsat komentář