Event Války Skladů

ValkySkladu

O co se jedná? Budete portnuti ke skladům, kde jsou naskládány v truhlách a na zdi různé věci, některé z nich mohou být i velmi cenné. Do jednotlivých skladů budete moci nahlédnout pouze přes sklo a následně proběhne dražba o každý sklad, nejvyšší nabídka vždy vyhraje. Možné bude získat i například poukaz na obarvení zbraně, nebo item do výstavky věnovaný adminem ChrisC07.

Jak bude aukce probíhat? Aukce bude probíhat v chatu, administrátor stanoví základní cenu a hráči budou přihazovat, minimální výše příhozu je 5.000 $. Každý sklad začíná na ceně 10 000$

Kdy a kde? 8.7.2015 V 18:00 /res tp tt

Pravidla:

1) Je zakázáno psát několikrát za sebou stejnou nabídku. ( nabídku můžete zopakovat jen pokud si myslíte, že jí administrátor přehlédl.

2) Je přísně zakázáno nabízet částky, které pak nebudete schopni uhradit, nebo tak odmítnete učinit. -> Vyhrazujeme si právo udělit v takovém případě okamžitý ipban.

3) Je nutné dodržovat minimální výši příhozu ( 5.000$) ovšem pokud chcete přihodit víc, to je samozřejmě povoleno :)

4) V průběhu aukce se prosím zdržte reklam na své shopy a dalších rušivých zpráv, které mohou narušit průběh aukce.

5) Předání skladů vítězům proběhne až po úplném skončení eventu.

Tento event si pro vás připravil helper Apkic, jen za malé spolupráce Chrise, děkujeme! :) Obrázek by @MrCipisek

 

Příspěvek byl publikován v rubrice Aktuality a jeho autorem je ChrisC07. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

6 komentářů u “Event Války Skladů

    • Dokument USA (2011). Dvojice rázných chlápků obráží napříč USA veřejné aukce, ve kterých se často draží velmi hodnotné předměty. Cestou k úspěchu není jen aukci vyhrát, ale především mít ten správný nos na dražené položky. Mnohdy totiž není zprvu patrné, co všechno se v kontejnerech skrývá.. Takže tak, ale něco málo uvidíte přes sklo.

Napsat komentář