Re: Nábor do frakce AnocraLSD
1. Yopp, jiný nick ne 2.16 skoro 17 3. 8 let, na Epesu jsem 2 roky ale měl jsem půl roku přestávku 4.můj aktuální level je 16 5. Full prot 4 a Lovkyně lebek 6. ne nevidím důvod proč do hry dávat peníze 7.Bylo mi doporučeno od _col_ a CzechMinerCZ že je to dobrá frakce na začátek až do endgame 8.Rád ...
- Fórum: Frakce
- Téma: Nábor do frakce AnocraLSD
- Odpovědi: 388
- Zobrazení: 382616
- 03 čer 2020 22:12
- Přejít na příspěvek