Re: Dungeon divokych
Bylo mi vysvtleno, že MM na aktuální verzi -despawn: false neberou dobře a zůstávají tam nahitovaní ale spawnují se nový, prostě to blbne. Takže tohle je taková neagresivní cesta 
- Fórum: Návrhy
- Téma: Dungeon divokych
- Odpovědi: 15
- Zobrazení: 16733
- 15 srp 2018 21:32
- Přejít na příspěvek