EPES 3 - BREGO

#1
Zdravím, již dříve jsem natáčel na starém Epes 2, díky němu jsem dosáhl menší podpory na mém nově založeném kanálu, po nějaké době jsem však svá videa smazal a rozhodl se, že tento "projekt" pro zatím odložím. Párkrát jsem se snažil kanál znovu obnovit, ale s výsledkem videa, které sem se chystal vydat, sem nikdy nebyl dostatečně spokojen a tak tento kanál zůstal dál neaktivní.
Avšak když jsem se dozvěděl, že se chystá nový Epes 3, tak sem nemohl odolat a rozhodl se znovu začít tvořit nějaké ty videa z tohoto rpg serveru!

Tímto příspěvkem tě chci požádat, jestli by sis nenašel chvilku a mojí tvorbu neohodnotil, moc by si mi s tím pomohl!

Díky, Brego.

Odkaz na můj kanál: http://bit.ly/2EgcZqP

Zde chci aktivně přidávat odkazy na má nově nahraná videa.

#1 - https://www.youtube.com/watch?v=NuqhDfIXwUQ&
#2 - https://www.youtube.com/watch?v=Cdq6JVGnt_w&
Naposledy upravil(a) Bregoi dne 17 led 2018 17:23, celkem upraveno 1 x.

Re: EPES 3 - BREGO

#2
Takže, mne osobne sa video páčilo, GJ.. Až na jednu vec, keď si meno vládcu vyslovil ako - Slígter .. Ja osobne to vyslovujem Slajter (možno je to len moja blbosť a nevyslovuje sa to tak, ale rozhosne sa mi to tam viac hodí ako Slígter) a v moment keď si to povedal, som asi dostal rakovinu.. Inak fajn, pokračuj :)
\n
\nEdit : Ok sry.. Len moja blbosť nevyslovoval si to Slígter.. Zle som to počul
Naposledy upravil(a) JesterThePlayer dne 30 pro 2017 19:42, celkem upraveno 1 x.

Re: EPES 3 - BREGO

#5
JesterThePlayer píše:
30 pro 2017 18:01
\nTakže, mne osobne sa video páčilo, GJ.. Až na jednu vec, keď si meno vládcu vyslovil ako - Slígter .. Ja osobne to vyslovujem Slajter (možno je to len moja blbosť a nevyslovuje sa to tak, ale rozhosne sa mi to tam viac hodí ako Slígter) a v moment keď si to povedal, som asi dostal rakovinu.. Inak fajn, pokračuj :)
\n
\nEdit : Ok sry.. Len moja blbosť nevyslovoval si to Slígter.. Zle som to počul\n
\n\nPřiznám se, že sem sám nevěděl jak to vyslovovat, a furt sem si při editu říkal.. že je to takový.. divný :D Ano máš pravdu, je to Slajter - nebo se to tomu alespoň nejvíce podobá. Příště už budu vědět!

Re: EPES 3 - BREGO

#7
Bregoi píše:
30 pro 2017 21:50
\n
JesterThePlayer píše:
30 pro 2017 18:01
\nTakže, mne osobne sa video páčilo, GJ.. Až na jednu vec, keď si meno vládcu vyslovil ako - Slígter .. Ja osobne to vyslovujem Slajter (možno je to len moja blbosť a nevyslovuje sa to tak, ale rozhosne sa mi to tam viac hodí ako Slígter) a v moment keď si to povedal, som asi dostal rakovinu.. Inak fajn, pokračuj :)
\n
\nEdit : Ok sry.. Len moja blbosť nevyslovoval si to Slígter.. Zle som to počul\n
\n\nPřiznám se, že sem sám nevěděl jak to vyslovovat, a furt sem si při editu říkal.. že je to takový.. divný :D Ano máš pravdu, je to Slajter - nebo se to tomu alespoň nejvíce podobá. Příště už budu vědět!\n
\n\nJa nevravím že to tak má byť, len že mi to tam viac sedí :D
\nInak video bolo fajn, aspoň niekto kto točí z Epesu 3, pokračuj a ak točíš len Epes, myslím si že tvoja tvorba by nemala zostať len tam,( z dôvodu že mnoho ľudí pokladá MC len za hru pre kidov, a odsudzujú toho tvorcu už len preto že točí MC) ale mohol by si točiť niečo iné a prilákať si nejakých fanúšikov pretože si myslím že by si sa mohol stať trošku väčším youtuberom, teda ak by si chcel a bavilo by ťa to :)
\n
\nCY@

Re: EPES 3 - BREGO

#8
řeknu jen to co jsem říkal dřív, ty máš talent hochu do těd nechápu proč se na pozici letsplayera na 2.0 dostal takovej nemotora jako kobysek, ale to už radši komentovat nebudu, zníš mi trošku nervózní což je naprostno normální v tvém věku a navíc když to neděláš tak dlouho jako ostatní lidi na YT ale pokračuj, podle mě by jsi si LetsPlayem slušně nabrat suby.
\n
\nono ve finále nejde o nic víc než o kvalitní koment a nenatáčení absolutních blbostí typu Datel apod. :D
cron