Re: E3 - Spidey236

#3
Hezké video, ale doporučuji číst dialogy questu pak dále nebudeš vědět o co se jedná a nebudeš vědět nic k příběhu což je škoda, protože ten příběh je strašně dobře udělaný a občas je tam i nápověda..

Re: E3 - Spidey236

#4
Pavlitko píše: Hezké video, ale doporučuji číst dialogy questu pak dále nebudeš vědět o co se jedná a nebudeš vědět nic k příběhu což je škoda, protože ten příběh je strašně dobře udělaný a občas je tam i nápověda..
Jak píše PAVLITKO četl bych tebou ty texty :D občas tama najdeš nápovědu a příběh je velice zajímavý :D

Ohledně videa.. Tohle je vlastně první video co od tebe vidím a musím říct.. dobrá práce :D já sám neměl tak kvalitní video :D a asi bych tam moc nedával do pozadí tu hudbu.. většina měst/lokací má hudbu takže není moc potřeba :P

Jinak kdo by nevěděl tak druhé video je na channelu :P

https://www.youtube.com/watch?v=mzSFfp74lvI

Re: E3 - Spidey236

#5
Děkuju moc všem <3 , vše čtu a beru k srdci :D určitě využiji, ano když jsem renderoval video a četl si ty dialogy tak jsem sám uznal, že jsou velmi hezky udělané a budu je muset číst, což je škoda, že jsem nedělal už od začátku. Hádám, že je lepší pozdě než nikdy :D
cron