-cool0035
Hudba v CD
#1Ahoj, mám takovej návrh. Co kdyby AT udělal že si v /shop muzeme koupit CD s hudbou se kterou se setkáme ve světě Epesu třeba v Aragonu ta hudba tak by se to dalo na CD a za pp by si to hráč mohl koupit. Snad jste to pochopili a děkuju za přečtení
-cool0035
-cool0035
