Re: Rybaření

#11
Plejmen píše:
19 zář 2018 15:17
Ještě bych rád dodal, hodně lidí si nejspíše myslí, že by v takové situaci byla zvýhodněna strana/skupina hráčů, která by na to měla více času. Tak ale přece, když někdo chce trávit 12h v kuse celý týden chytáním ryb, nezaslouží si pak být rybáře týdne ???
Přeci jenom, pokud někdo chce chytat at chytá a bude za to tedy "TOP" a né aby se to hodnotilo z eventu (ktery ma už odměny), kterej trvá cca 10min a je o náhodě, co pak takto je někdo rybář týdne ? + když už je řeč o tom kdo by měl více času, co když jsou lidé, co nemají čas 17:30 ? Ti pak nemají vůbec šanci. A přece, pokud tady už někdo může být od 17:30 tak může chytat do aleluja ne ? Přece takový člověk není nijak znevýhodněn oproti těm, co chodí dom později.
Kdyby rybář týdne fungoval takto, tak přeci i ti co mají odpolední tak mohou (pokud chtějí, tady se přece nejedná o povinnost) to dohnat až budou doma. Navíc event rybolov by se nezměnil, jedná se pouze o změnu hodnocení rybáře týdne (některým to nemusí dojít)
Tak pokuď to bude takhle tak bych možná dal trošku větší odměnu za ten výlov.. :D

Re: Rybaření

#12
Pavlitko píše:
Plejmen píše:
19 zář 2018 15:17
Ještě bych rád dodal, hodně lidí si nejspíše myslí, že by v takové situaci byla zvýhodněna strana/skupina hráčů, která by na to měla více času. Tak ale přece, když někdo chce trávit 12h v kuse celý týden chytáním ryb, nezaslouží si pak být rybáře týdne ???
Přeci jenom, pokud někdo chce chytat at chytá a bude za to tedy "TOP" a né aby se to hodnotilo z eventu (ktery ma už odměny), kterej trvá cca 10min a je o náhodě, co pak takto je někdo rybář týdne ? + když už je řeč o tom kdo by měl více času, co když jsou lidé, co nemají čas 17:30 ? Ti pak nemají vůbec šanci. A přece, pokud tady už někdo může být od 17:30 tak může chytat do aleluja ne ? Přece takový člověk není nijak znevýhodněn oproti těm, co chodí dom později.
Kdyby rybář týdne fungoval takto, tak přeci i ti co mají odpolední tak mohou (pokud chtějí, tady se přece nejedná o povinnost) to dohnat až budou doma. Navíc event rybolov by se nezměnil, jedná se pouze o změnu hodnocení rybáře týdne (některým to nemusí dojít)
Tak pokuď to bude takhle tak bych možná dal trošku větší odměnu za ten výlov.. :D
To by se samozřejmě muselo doladit :)
TelefoniaRider píše:
Plejmen píše:
19 zář 2018 10:13
TelefoniaRider píše:
19 zář 2018 08:28
Nejsem si jistej, jestli by to mělo být celou dobu.. Potom by to zase bylo o tom, kdo tam stráví hromadu času.. spíš bych to dal jenom přes ten výlov. (Vlastně to samé co psal plej akorát by to bylo jenom přes výlov :D)
Nechapu jak to myslis, pres vylov / event je to ted a to ja nepisu, takze nechapu :D
Navic jedna se o rybáře týdne, takze si myslím, že je to na každém kolik casu do toho chce dat a jestli chce vyhrat, za vylov/event cena uz je a je to o nahode, neprijde mi dobre to pocitat zaroven do rybáře týdne. Navíc já osobně, když nemam cas nějaké dny v 17 30 tak uz mam velice malou sanci na nejakou výhru.
Plejmen píše:
TelefoniaRider píše:
19 zář 2018 08:28
Nejsem si jistej, jestli by to mělo být celou dobu.. Potom by to zase bylo o tom, kdo tam stráví hromadu času.. spíš bych to dal jenom přes ten výlov. (Vlastně to samé co psal plej akorát by to bylo jenom přes výlov :D)
Nechapu jak to myslis, pres vylov / event je to ted a to ja nepisu, takze nechapu :D
Navic jedna se o rybáře týdne, takze si myslím, že je to na každém kolik casu do toho chce dat a jestli chce vyhrat, za vylov/event cena uz je a je to o nahode, neprijde mi dobre to pocitat zaroven do rybáře týdne. Navíc já osobně, když nemam cas nějaké dny v 17 30 tak uz mam velice malou sanci na nejakou výhru.
Myslel jsem to tak, že by se do rybáře týdny počítaly ty ryby co si vylovil na eventu (př: 1 den vylovím třeba 10 ryb tak do rýbáře týdne budu mít 10 ryb. Druhý den vylovím 12 ryb a budu mít 22 ryb do rybáře týdne)
Tak to jsem stále toho názoru, co jsem do ted psal, počítat všechny kdekoliv za týden.

Re: Rybaření

#13
Prozatím se mi líbí nejvíce varianta:
1) RPG ZK, z příšerek, které se dají vylovit z moře a řek - Utopenec atd. Určitě bych nedával klasické RPG zk, za samotný rybolov.
2) Líbí se mi, změna, ale nejvíce od Telefoniarider - tedy započítával by se celkový počet ryb za denní event do rybáře týdne a na konci by hráč s nejvyšším počtem vylovených ryb při eventu za celý týden získal, titul rybáře týdne :)

Re: Rybaření

#14
A kdyz jde napr 15 lidi chytat v tom case 10min na eventu, tak chces zase urcit rybare tydne jen z techto 10min ? Takze zacne event od 1.min a do 10., vsech 15 lidi ma navnadu III (lure tusim), neni pak dost pravdepodobne ze bude dost těžké urcit nejlepsiho ?
Na toto jsem proti, stojím si za svym :D to uz bych radsi nechal tak jak to je, nez toto

Re: Rybaření

#15
Může se to stát, ale strašně mě děsí představa, že tento systém by upřednostil hráče, kteří tam tráví dny a noci, před těmi, kteří si chtějí občasně zahrát a mají hromadu povinností. 10 minut rybaření nikoho o odpoledne nepřipraví a dává prostor všem rybářům :) ale uvidíme, já doufám, že tu pár názorů ještě přijde a třeba vymyslíme nějaký kompromis.

Re: Rybaření

#16
Epes píše:
20 zář 2018 12:23
Může se to stát, ale strašně mě děsí představa, že tento systém by upřednostil hráče, kteří tam tráví dny a noci, před těmi, kteří si chtějí občasně zahrát a mají hromadu povinností. 10 minut rybaření nikoho o odpoledne nepřipraví a dává prostor všem rybářům :) ale uvidíme, já doufám, že tu pár názorů ještě přijde a třeba vymyslíme nějaký kompromis.
Vsak za tech 10 min odměněni jsou, je to event, pokud nekdo chyta dny a noci, nezaslouzi si pak byt rybář tydne oproti tomu kdo chyta 10min x7dni ??? O to mi jde, kdo chce chytat 10 min, ten muze vyhrat, kdo chce chytat do aleluja tak si prece zaslouzi byt rybar tydne ne ?

Re: Rybaření

#17
Ještě dodám jak to funguhe u me a pouziji to jako prikal, samozrejme nechci aby se neco měnilo kvůli jednotlivci, ale je to jen dodatek, hlavní důvody jsem vypsal predtim to.

Ja utery, ctvrtek, patek, sobota, nedele nemam v 17 30 cas (jsou i výjimky) jakou mam pak sanci byt rybář týdne, když na serveru nemohu byt tyto časy, ale chytam pravidelně jindy ? Jak říkám, nechci aby se něco měnilo protože ja nemám čas, pouzil jsem to jako příklad, hlavní důvody jsem vypsal uz dříve.

Re: Rybaření

#18
Plejmen píše:
18 zář 2018 20:43
Zdravím, mám 2 návrhy k novému updatu rybaření.

Začnu tím poměrně jednodušším nápadem:
Navrhuji (pokud to lze), aby se za ulovení dostávali RPG zk tak jako to je např. u těžby v miningu, samozřejmě nemyslím, aby jsme dostávali zk jako v dungeonech, ale aby aspoň něco málo bylo :)

2.Návrh se týká o vyhlašování rybáře týdne:
Navrhuji, aby se rybář týdne losoval podle celkově nachytaných ryb přes ten týden (Kdekoliv ulovených) a né podle počtu výher na eventu /warp rybarna za týden.
Za tento event se odměny už dostávají na místě po jeho vyhlášení a myslím si, že rybář týdne by měl být prostě rybář týdne a né podle 10minut na eventu, kde je to údajně hodně o náhodě.


Pokud by 2. návrh prošel, tak pokud by to šlo, tak do /rybareni bych přidal pod počet celkově chycených ryb ten týdenní počet :) + při vyhlašování napsat např. TOP 5 (aby se vidělo kdo vítězi šlapal na paty :D)

Díky za vaše názory !

Souhlasím rybář týdne by si to měl zasloužit ne jen náhodně vytáhnout nejvíc správných ryb v deseti minutách tedy nejvíc výlovů za týden=rybář týdne

Re: Rybaření

#19
Ahoj,
jsem pro oba návrhy Plejmena a zároveň bych chtěl navrhnout jeden nápad, mohlo by se nějako zvýhodnit rybolov přes noc, například, že od 00:00 do 5:00 ráno bude rybolov zvýhodněn buď procentuálně v expech na epmmo a nebo šance na dropy. Přijde mi to skoro logické, už jenom proto, že se v realitě loví více v noci čí brzy ráno, ale taky to trochu oživí lovení ryb a přijde mi to i zajímavé.

S pozdravem

Theseus

Re: Rybaření

#20
Tak celý týden jenom rybařit, abych měl "rybáře týdne", tak to by se mi zrovna moc nechtělo... když ještě jedou i pevnosti- nevím jak by se to stíhalo.
Když už, tak bych hodnotil těch co nejvíce úlovků za 10min. a třeba i další hodnocení by bylo těch nejvíce úlovků za celý týden, protože to aby každý lovil od rána do večera, myslím, že by se na to dost lidí vykašlalo. (teda aspoň já) Taky ty ceny za "týdenního rybáře" jsou nic moc, tak kdyby se to zavedlo, tak bych určitě zvedl ceny, protože takto se to ani nevyplatí, protože taky něco ty opravy prutů stojí. :D
cron