Re: Dřevěný kladiva (:

#11
borko369 píše:
26 zář 2020 00:29
CzechMinerCZ píše:
26 zář 2020 00:25
Ono je celkem logické (pro ty méně bystré https://cs.m.wikipedia.org/wiki/Logika) že se do tebe trefí vícekrát, a proto ti více ubere, když jsi ve stunu (tedy stojíš na místě)

Ano jistě. Z vaší strany bylo výhodné nerfnout Antiknocky. Byl jsem téměř neporazitelnej díky Akb a combum. Takhle jste sice oslabili sebe, ale také se zbavili největší konkurence.

Mimochodem, když jsi už tehdy tvrdil jak je toto kladivo OP, proč návrh nerfu přichází až tehdy, kdy ho vycraftim já?
Bohuzel je to tak.. Ty jsi neporazitelnej, nejsilnější hráč na serveru... Je mi líto.. Nemáš konkurenci XDD teba nejde brať vážne sorry, ale píšeš tu jak keby si nebol v PvP na úrovni eskarona
Ano. Patřím k nejsilnějším hráčům epesu i vzhledem k mému daleko horšímu gearu.

Re: Dřevěný kladiva (:

#12
Děkujeme minerovi za krásnou vsuvku svého egoismu, kde si myslí, že celé dg nerfuje jeho, protože je vlastně god. Docela rád bych šel spát, tak ti to vysvětlím rychle. Ne, to si fakt NIKDO nemyslí.

Naopak,u Josefa a eskarona jsme říkali, že to kladivo je dost silné (hráči jsou sice v pvp nepoužitelní, ale díky kladivu mi dokázal na pravé kliknutí ubrat více, než za 3 pokusy sekerou. Prostě nebyli v rukou lepších hráčů..

Nevím, jestli někdo psal, že je kladivo slabé v gonkovo rukách, jelikož to je totální nesmysl, gonk to kladivo používá značně méně, jelikož má nefritku a kosu, ale jde vidět, že i jen na ty 2/3 hity dává někdy i více jak tou nefritkou critama..

Akb byly broken kvůli efektu, který ze slabšího pvp hráče udělá užitečného, jelikož bez možnosti dát někoho do knocku je prostě těžké člověka vykombit, tím pádem on vás hitoval skoro stejně, i když jste byli v pvp značně silnější, akb si neměl jen ty, ale i pár lidí z naší f, třeba já osobně jsem párkrát vyzkoušel NAŠE akb 2, citron a jeho lidi resky měli +3/+4 soubutter +4 arken +3 atd. U VŠECH lidí jsme psali, že jsou broken a nebyli jsme sami, tvrdili to všechny strany.

Spasitelka - sekera je na své poměry výborná, pokud vím, naše frakce měla sekery 2 na vaši 1 a stále ji nechtěli buffnout, i když hojně jejich sekery používali, jednoduše nechtěli buffovat něco jen pro to, že to mají oni, problém nebude v sekeře..

K tomu, že měl kladivo Josef a eskaron jsem se vyjádřil už dříve, jen se divím, že si to kladivo tak bráníš, s kladivem vidím 90% času cola, tebe jsem s tím viděl třeba 2x..

Silná pohroma 2 - dost lidí je pro Nerf, dost lidí by to takhle nechalo, já popravdě už nevím, dříve jsem to vnímal jako op, teď si dám na berserk nehmotku a při lepším zahrání v poho toho člověka sundám kosou nebo silverii, ale jestli by se měla nerfnout nebo ne, to bych nechal na jiných, silná je hodně. Nerf jsme nepsali v tu dobu, co to měli jen 2 enemy, ale až v tu dobu, co to získala naše frakce, polovina frakce chce Nerf polovina ne, pokud ji chceš nerfnout, můžeš začít debatu na forku..

Kladivo je na serveru dlouho dobu, ale mě playstyle kladiv nebaví, jinak by to byla jasná volba, když to je lepší jak nidgard kladivo (asi i na 2). Po tom, co sis to vycraftil si to hned vycraftil gonk, proč asi, myslel si, že to je op a místo čekání na dřevěnou kosu, kterou měl potvrzenou od epese, jelikož to je jeho main zbraň, radši vycraftil tohle, protože to je prostě OP.

Na tohle nic psát nebudu, tomu se dá jen zasmát a dělat z toho meme.

PS: my si epesovi stěžujeme na jednu zbraň, kvůli vám se musela reworknout celá chiméra, protože se tu měnily 2 strany a vždy vládly a vy jste se museli jak pijavice na někoho napojit a sosat, jelikož jste na to být nejlepší NIKDY neměli.

Děkujeme.

Re: Dřevěný kladiva (:

#13
Fufen píše:
26 zář 2020 02:24
Děkujeme minerovi za krásnou vsuvku svého egoismu, kde si myslí, že celé dg nerfuje jeho, protože je vlastně god. Docela rád bych šel spát, tak ti to vysvětlím rychle. Ne, to si fakt NIKDO nemyslí.

Naopak,u Josefa a eskarona jsme říkali, že to kladivo je dost silné (hráči jsou sice v pvp nepoužitelní, ale díky kladivu mi dokázal na pravé kliknutí ubrat více, než za 3 pokusy sekerou. Prostě nebyli v rukou lepších hráčů..

Nevím, jestli někdo psal, že je kladivo slabé v gonkovo rukách, jelikož to je totální nesmysl, gonk to kladivo používá značně méně, jelikož má nefritku a kosu, ale jde vidět, že i jen na ty 2/3 hity dává někdy i více jak tou nefritkou critama..

Akb byly broken kvůli efektu, který ze slabšího pvp hráče udělá užitečného, jelikož bez možnosti dát někoho do knocku je prostě těžké člověka vykombit, tím pádem on vás hitoval skoro stejně, i když jste byli v pvp značně silnější, akb si neměl jen ty, ale i pár lidí z naší f, třeba já osobně jsem párkrát vyzkoušel NAŠE akb 2, citron a jeho lidi resky měli +3/+4 soubutter +4 arken +3 atd. U VŠECH lidí jsme psali, že jsou broken a nebyli jsme sami, tvrdili to všechny strany.

Spasitelka - sekera je na své poměry výborná, pokud vím, naše frakce měla sekery 2 na vaši 1 a stále ji nechtěli buffnout, i když hojně jejich sekery používali, jednoduše nechtěli buffovat něco jen pro to, že to mají oni, problém nebude v sekeře..

K tomu, že měl kladivo Josef a eskaron jsem se vyjádřil už dříve, jen se divím, že si to kladivo tak bráníš, s kladivem vidím 90% času cola, tebe jsem s tím viděl třeba 2x..

Silná pohroma 2 - dost lidí je pro Nerf, dost lidí by to takhle nechalo, já popravdě už nevím, dříve jsem to vnímal jako op, teď si dám na berserk nehmotku a při lepším zahrání v poho toho člověka sundám kosou nebo silverii, ale jestli by se měla nerfnout nebo ne, to bych nechal na jiných, silná je hodně. Nerf jsme nepsali v tu dobu, co to měli jen 2 enemy, ale až v tu dobu, co to získala naše frakce, polovina frakce chce Nerf polovina ne, pokud ji chceš nerfnout, můžeš začít debatu na forku..

Kladivo je na serveru dlouho dobu, ale mě playstyle kladiv nebaví, jinak by to byla jasná volba, když to je lepší jak nidgard kladivo (asi i na 2). Po tom, co sis to vycraftil si to hned vycraftil gonk, proč asi, myslel si, že to je op a místo čekání na dřevěnou kosu, kterou měl potvrzenou od epese, jelikož to je jeho main zbraň, radši vycraftil tohle, protože to je prostě OP.

Na tohle nic psát nebudu, tomu se dá jen zasmát a dělat z toho meme.

PS: my si epesovi stěžujeme na jednu zbraň, kvůli vám se musela reworknout celá chiméra, protože se tu měnily 2 strany a vždy vládly a vy jste se museli jak pijavice na někoho napojit a sosat, jelikož jste na to být nejlepší NIKDY neměli.

Děkujeme.
Toto išlo pekne od srdiečka, nikto by to lepšie nevysvetlil ešteže ťa tu máme. <3

Re: Dřevěný kladiva (:

#14
borko369 píše:
26 zář 2020 02:34
Fufen píše:
26 zář 2020 02:24
Děkujeme minerovi za krásnou vsuvku svého egoismu, kde si myslí, že celé dg nerfuje jeho, protože je vlastně god. Docela rád bych šel spát, tak ti to vysvětlím rychle. Ne, to si fakt NIKDO nemyslí.

Naopak,u Josefa a eskarona jsme říkali, že to kladivo je dost silné (hráči jsou sice v pvp nepoužitelní, ale díky kladivu mi dokázal na pravé kliknutí ubrat více, než za 3 pokusy sekerou. Prostě nebyli v rukou lepších hráčů..

Nevím, jestli někdo psal, že je kladivo slabé v gonkovo rukách, jelikož to je totální nesmysl, gonk to kladivo používá značně méně, jelikož má nefritku a kosu, ale jde vidět, že i jen na ty 2/3 hity dává někdy i více jak tou nefritkou critama..

Akb byly broken kvůli efektu, který ze slabšího pvp hráče udělá užitečného, jelikož bez možnosti dát někoho do knocku je prostě těžké člověka vykombit, tím pádem on vás hitoval skoro stejně, i když jste byli v pvp značně silnější, akb si neměl jen ty, ale i pár lidí z naší f, třeba já osobně jsem párkrát vyzkoušel NAŠE akb 2, citron a jeho lidi resky měli +3/+4 soubutter +4 arken +3 atd. U VŠECH lidí jsme psali, že jsou broken a nebyli jsme sami, tvrdili to všechny strany.

Spasitelka - sekera je na své poměry výborná, pokud vím, naše frakce měla sekery 2 na vaši 1 a stále ji nechtěli buffnout, i když hojně jejich sekery používali, jednoduše nechtěli buffovat něco jen pro to, že to mají oni, problém nebude v sekeře..

K tomu, že měl kladivo Josef a eskaron jsem se vyjádřil už dříve, jen se divím, že si to kladivo tak bráníš, s kladivem vidím 90% času cola, tebe jsem s tím viděl třeba 2x..

Silná pohroma 2 - dost lidí je pro Nerf, dost lidí by to takhle nechalo, já popravdě už nevím, dříve jsem to vnímal jako op, teď si dám na berserk nehmotku a při lepším zahrání v poho toho člověka sundám kosou nebo silverii, ale jestli by se měla nerfnout nebo ne, to bych nechal na jiných, silná je hodně. Nerf jsme nepsali v tu dobu, co to měli jen 2 enemy, ale až v tu dobu, co to získala naše frakce, polovina frakce chce Nerf polovina ne, pokud ji chceš nerfnout, můžeš začít debatu na forku..

Kladivo je na serveru dlouho dobu, ale mě playstyle kladiv nebaví, jinak by to byla jasná volba, když to je lepší jak nidgard kladivo (asi i na 2). Po tom, co sis to vycraftil si to hned vycraftil gonk, proč asi, myslel si, že to je op a místo čekání na dřevěnou kosu, kterou měl potvrzenou od epese, jelikož to je jeho main zbraň, radši vycraftil tohle, protože to je prostě OP.

Na tohle nic psát nebudu, tomu se dá jen zasmát a dělat z toho meme.

PS: my si epesovi stěžujeme na jednu zbraň, kvůli vám se musela reworknout celá chiméra, protože se tu měnily 2 strany a vždy vládly a vy jste se museli jak pijavice na někoho napojit a sosat, jelikož jste na to být nejlepší NIKDY neměli.

Děkujeme.
Toto išlo pekne od srdiečka, nikto by to lepšie nevysvetlil ešteže ťa tu máme. <3
Tru prehovor do duse

Re: Dřevěný kladiva (:

#15
Bylo by dobré sem házet jenom věci týkající se nerfu kladiva, jelikož se to pomalu dostává do stádia, kdy se to nikomu z vyššího AT nebude chtít číst. (Jestli se chcete pohádát ještě víc, pm na dc prosím)

Můj názor? To kladivo má o 3 dmg víc než by mělo...

Re: Dřevěný kladiva (:

#16
CzechMinerCZ píše:
25 zář 2020 23:58
Jak přesně mám chápat "stal nehorázně op"? Jakože to kladivo samo? Začalo posilovat a teď dělá machry? Předtím jakože silný nebylo nebo?

Jistě. Kladivo na serveru měl předemnou Josef a eskaron. Neviděl jsem od vás jedinou stížnost. Ta přišla až ve chvíli kdy jsme vás začal zabíjet já. Poté kladivo vytvořil gonk. Jistí hráči mi z vašeho discordu poslali screeny, někdo i logy ze hry. Zjistil jsem z toho že vlastně není problém v kladivu samotném, ale jeho vlastníkovi. Podle vašich zpráv je kladivo v mých rukách Op a Broken, mezitím co gonk je slabej a kladivo k ničemu, nebo se snad pletu?

Klasická hra Darkgods, kde se snaží zbavit protivníků.
- Nerf Antiknocků poté co jsem je vycraftil a hráči si na mě stěžovali, řekněme brečeli že jsou Broken. Přestože je měl předtím nestrix, to byly ještě vpohode že?
- Buff spasitelka noci. Chtěl jsem buffnout velice slabou sekeru Spasitelka noci. Vaše frakce se však snažila můj "navrh" potopit, že prý je příliš silná. Několik měsíců, týdnů na to jste prodávali 2 spasitelky za pohromu a chimersky drahokam. Proč? Vždyť Spasitelka je přece strašně silná sekera.
- Nyní Nerf kladiva které předemnou několik měsíců vlastnili jiní 2 hráči, kdy si z DG nikdo neměl potřebu stěžovat. Ve chvíli kdy kladivo vycraftim já, to už je problém. Kladivo má absolutně vpohodě dmg. Klidně pro srovnání - Hráči neměli sebemenší problém zabít mě zbraněmi typu Ničitelka noci, Silná pohroma II, Krvavá bestie, Zimnice.


Zde bych se dále rád vyjádřil k zbrani Silná pohroma II.
Podle mé teorie nastala chyba ve výpočtu dmg z berskerka kvůli sharpness VI. Sekeru v DG hojně využíváte. Když Wings povídal o nerfu mého kladiva které jsem měl v tu dobu možná 10 dní, zeptal jsem se ho jestli také nahlásil pohromu II která je na serveru už nějakou tu dobu. Samozřejmě byla odpověď taková, že se k tomu ještě nedostal. Přesto měl čas na nahlašování kladiva které jsem vycraftil já.

Kladivo je na serveru dostatečně dlouho na to, aby ho vycraftil kdokoliv z vás. Logy mi jistě dokážou vaše slova typu: kladiva jsou broken, my je nehrajeme. Také kladiva prodáváte pryč za směšné ceny. Z toho vyplývá že je berete jako příliš slabou zbraň, než abyste ji používali. No ono v tom i možná něco bude :)

Kladiva mají taky jiná comba. Aby bylo kladivo dostatečně dobré potřebuje hráč několik zásadních itemu (nebudu vypisovat z důvodu taktiky). Hrát kladiva je také o dost těžší. Když jsem si porovnával base dmg Ničitelky a Vampironičitele, byl podobný ( u Ničitelky větší). Nesmíte však zapomínat na to že má sekera navíc krity, kladivo má ovšem -slow v ruce, což je značná nevýhoda, a jako buff zpomalení jenž lze zrušit protijedem.

Moje rada pro vás. Přestaňte se motat do věcí cizích. Naučte se proti nám lepším hrát jinak, než touto velice smutnou cestou - přes epese. Zkuste si na mě příště vzít třeba knock meč, kdo ví.. možná to kladiva counteruje.
asi tak + pohroma II opravdu bere až moc velkej dmg a nemusí ani dávat krity a k tomu pohroma je na všechno a ne jako vampíro ničitel který je jen na vampíry

+ jsem občas kladivo pujčoval do PVP třeba gonkovi a dalším a taky si nikdo nestěžoval

a nebylo by špatný nerfnout pohromu II protože by se tím vyřešil rovnou nestrixe problém s úsvitem II a pohroma II by aspon nebrala 3 -4 srdce bez kritu na hit

Re: Dřevěný kladiva (:

#17
TheDarkLord173 píše:
26 zář 2020 07:05
Bylo by dobré sem házet jenom věci týkající se nerfu kladiva, jelikož se to pomalu dostává do stádia, kdy se to nikomu z vyššího AT nebude chtít číst. (Jestli se chcete pohádát ještě víc, pm na dc prosím)

Můj názor? To kladivo má o 3 dmg víc než by mělo...
Takže tedy říkáš, že má být vlastně úplně nepoužitelný.

Re: Dřevěný kladiva (:

#18
Má vysoký damage, může se opravdu mírně zredukovat.

Stejně tak by se to chtělo zaměřit na boost usvitu II, snížení damage pohromy II a pár dalších zbraní, které jsou "nadčasové" až přijde pt Vka asi jejich damage bude v pohodě, ale v momentální chvíli se proti tomu hraje opravdu obtížně.

PS: To kladivo nonVampírům nebere skoro nic a má to být druhé nejlepší kladivo po bouři II (kterou nikdo nevlastní, takže těžko říct jaký damage by měla). Jinak by to mělo být nejlepší a nejdražší kladivo na PvP proti vampírům, což docela odpovídá.

Re: Dřevěný kladiva (:

#19
*PS: my si epesovi stěžujeme na jednu zbraň, kvůli vám se musela reworknout celá chiméra, protože se tu měnily 2 strany a vždy vládly a vy jste se museli jak pijavice na někoho napojit a sosat, jelikož jste na to být nejlepší NIKDY neměli.*

Přesně tak. Kvůli nám se musela reworknout chimera. Kvůli vám se zase pozastavily desítky updatu protože Bugování regenu, Bugování armoru, autofish a autoclick. Tady si nemáme co vyčítat.

Zpět ale ke kladivu.
Opravdu nevím jak je možné, že ho má z 80% col, kterýho mívá na půl hodiny na WB. To docela vypovídá o pravdivosti všeho co píšeš.

***Kladivo je na serveru dlouho dobu, ale mě playstyle kladiv nebaví, jinak by to byla jasná volba, když to je lepší jak nidgard kladivo (asi i na 2). Po tom, co sis to vycraftil si to hned vycraftil gonk, proč asi, myslel si, že to je op a místo čekání na dřevěnou kosu, kterou měl potvrzenou od epese, jelikož to je jeho main zbraň, radši vycraftil tohle, protože to je prostě OP.***

Kosa potvrzená nebyla a právě proto kladivo vycraftil. (Logy zasílám pouze členům AT do soukromé zprávy na jejich vyžádání.

Abych se ještě jednou vyjádřil k playstylu kladiva.
Kladivo má -10% slow, což je pro combo nepřijatelná ztráta. Hráče to těžce omezuje.
Je proto nutné používat Speed křídla místo dmg. Z toho vyplývá že dmg nebude ani zdaleka tak vysokej jak říkáte.
Oproti třeba Pohromě II s zabugovaným dmg + dmg křídlama.

Re: Dřevěný kladiva (:

#20
CzechMinerCZ píše:
26 zář 2020 09:08
*PS: my si epesovi stěžujeme na jednu zbraň, kvůli vám se musela reworknout celá chiméra, protože se tu měnily 2 strany a vždy vládly a vy jste se museli jak pijavice na někoho napojit a sosat, jelikož jste na to být nejlepší NIKDY neměli.*

Přesně tak. Kvůli nám se musela reworknout chimera. Kvůli vám se zase pozastavily desítky updatu protože Bugování regenu, Bugování armoru, autofish a autoclick. Tady si nemáme co vyčítat.

Zpět ale ke kladivu.
Opravdu nevím jak je možné, že ho má z 80% col, kterýho mívá na půl hodiny na WB. To docela vypovídá o pravdivosti všeho co píšeš.

***Kladivo je na serveru dlouho dobu, ale mě playstyle kladiv nebaví, jinak by to byla jasná volba, když to je lepší jak nidgard kladivo (asi i na 2). Po tom, co sis to vycraftil si to hned vycraftil gonk, proč asi, myslel si, že to je op a místo čekání na dřevěnou kosu, kterou měl potvrzenou od epese, jelikož to je jeho main zbraň, radši vycraftil tohle, protože to je prostě OP.***

Kosa potvrzená nebyla a právě proto kladivo vycraftil. (Logy zasílám pouze členům AT do soukromé zprávy na jejich vyžádání.

Abych se ještě jednou vyjádřil k playstylu kladiva.
Kladivo má -10% slow, což je pro combo nepřijatelná ztráta. Hráče to těžce omezuje.
Je proto nutné používat Speed křídla místo dmg. Z toho vyplývá že dmg nebude ani zdaleka tak vysokej jak říkáte.
Oproti třeba Pohromě II s zabugovaným dmg + dmg křídlama.
svatá pravda