Jste pro zavedení starého PVP ? (1.8 a níž)

Ano, bylo rozhodně lepší
Celkem hlasů: 36 (55%)
Ne, současné PVP se mi líbí
Celkem hlasů: 27 (42%)
Je mi to jedno
Celkem hlasů: 2 (3%)
Celkem hlasů: 65

Re: Staré vs Nové pvp

#17
DesTrixPlayer píše:
29 led 2018 17:33
A důvod? Zcela logicky jde v dungonech o ty bosse, a ti bossové mají mít nové PvP. Tzn. pokud se z dungeonem zamýšlí tak čím je, je to v pořádku. :)
Chimera, CW je podle mne opravdu na to PvP, tam to dává smysl.
Třeba protože v dungeonech a u bossů je těch bojů nejvíc?
Bionicsabre píše:negjo AC master.
Děkuju :3

Re: Staré vs Nové pvp

#19
Eskaron píše: Negjo.... bavíme se tu o PvP fightech a pvpko je zakázáno v obou dungách.... víš ?
negjo píše:
29 led 2018 17:27
Ale tak tím pádem by pvp dungy měli být taky v chimeře.
Eskarone.... bavíme se tu o PvP fightech a pvpko bude v dalších dungách povolený... víš ?

Re: Staré vs Nové pvp

#20
negjo píše:
30 led 2018 19:29
Eskaron píše: Negjo.... bavíme se tu o PvP fightech a pvpko je zakázáno v obou dungách.... víš ?
negjo píše:
29 led 2018 17:27
Ale tak tím pádem by pvp dungy měli být taky v chimeře.
Eskarone.... bavíme se tu o PvP fightech a pvpko bude v dalších dungách povolený... víš ?
Bude ale ne v dungeonech kde se bude expit ;)
cron