Re: Nové armory

#11
phiwings99 píše:
26 srp 2018 13:39
No jasné no Jacku, ale máš tu furt omezené barvy a tak to nemůžeš prostě házet všude. Zatím sice je barev dost, ale časem tomu už tak nebude. Musíš se prostě dívat i do budoucnosti.
No jo, ale porad je tu moznost udelat custom textury, tudiz i kdyby dosly barvy, tak se stejna da jeste dost armoru udelat.

Re: Nové armory

#14
DesTrixPlayer píše:
26 srp 2018 13:56
Navíc, v čem by měla být ta zbroj jiná kromě barvy? To je lepší investovat do čekání na jinou a lepší zbroj...
Pravé v tě barvě. A taky v tom, že by se dala získat i za ty kožešiny.

S tím investováním času to možná neni nejhorší nápad, protože se plánují nějaké ty hp zbroje, co jsem slyšel, ale zase mi nepřijde, že by uskutečnění tohoto návrhu zabralo tolik času. Třeba oproti těm plánovaným.

Re: Nové armory

#15
Pravděpodobně plácnu blbost, ale Epes využívá barevné zbroje k provázání s durabilitami přes změnu ID a tak... (Moc technické na mě, pardon). Pokud to ale chápu správně, může být i vícero setů jedné barvy, ale to poněkud ztrácí pointu, ne? Raději nechám místo pro potencionální vylepšené end-game zbroje, které rozliším, než zabrat téměř všechny barvy na ty "začátečnické." Myslím že to byl i Epesův záměr, Pokud jsem začátečník a vidím hráče s premium přiblou, křídly a plácnu, bílou end game zbrojí, otočím se na patě a zmizím. Navíc ti lidi tam toho moc na sobě nenosí :D Ale koncept materiál -> zbroj snad přijde, jen to chce čas.