Nové armory

#1
Zdravím. Tak nejak mi prijde, ze Vlkodlaci dungeon je takovej suchej, nudnej a proste neni uplne duvod tam chodit. Napadlo me udelat nejaky dalsi set armoru. Armor by mel nazev napr. Vlkodlaci kozesina, s tim, ze by to bylo neco jako chimerska/arthurianska zbroj ( leather se statama diamantove zbroje), akorat by mel nejakej ten bonus navic, napr. vic durability nebo nejakej dalsi enchant. Tahle Vlkodlaci kozesina by byla legendarni a mohla by mit texturu normalniho hnedyho leather armoru. A jak to je i u nejakych dalsich dungeonu, dala by se tahle zbroj vytradovat u obchodnika za Srsti proklete bestie. Napr. 15-20 srsti za cast.
Osobne mi to prijde jako dobry oziveni hry.
Budte otevreni a rozhodne napiste, jak se vam to zamlouva. Budu rad za kazdou odpoved.

Re: Nové armory

#2
Není to špatný nápad a hnědej arth armor bych uvítal. Akorát bych počet srstí dal rozhodně daleko vyšší, protože 20 je fakt málo, aby ten armor měl taky nějakou cenu a neměl ho hned každej, že. Sazmožejmě by taky mohla být nějaká ta šance na drop z Šedohřbeta a nějaká ta minimální i z klasických vlků.

Re: Nové armory

#4
Kožešinové brnění se používá pro chimer a arthur zbroje, kvůli tomu, že můžou měnit barvu.
Nevím, zdá se mi už trochu pozdě tohle přidat, možná bych to uvítal v nadcházejícím dungeonu...

Re: Nové armory

#6
Nové brnění se zvažovalo, ale mělo být stříbrné, což by se až moc podobalo Chimérské zbroji, takže nakonec nebylo a řekl bych, že už je tak nějak pozdě na nové brnění a také by bylo celkem zbytečné. Počkejte si na nový dungeon, tam se dočkáte i nové zbroje, která bude už i lepší než Arthuriánská, nebo Chimérská.

Re: Nové armory

#7
Nijak mi nepřijde, že by na armor bylo až pozdě. Dungeon je zatím ve fázi, kdy se i vlkodlaci upravují, takže přidat tam například jeden armor mi nepřijde nijak špatné. Celkem zbytečné.. to samé bych se dalo říct i o Chimérské zbroji, která je taky jen jinak barevná oproti arth. Přijde mi, že barevná rozmanitost armorů není vůbec špatná a pak se to lépe kombinuje s křídly či PP helmou. Navíc kdyby se dal armor získat za kožešiny, možná by to přitáhlo i ty, kteří si stěžují, že se tam nevyplatí lézt.

Re: Nové armory

#8
Noo, pokud by ty armory měly být na úrovni arthur, tak by udělali celkem nepořádek v celém systému, navíc jak Lemo psal, o brnění se uvažovalo ale nakonec se nepřidalo a nemyslím si, že je tu něco tak podstatného, aby se přidalo. Připadá mi lepší, si počkat na nový dungeon, s novou zbrojí.

Re: Nové armory

#9
Nechápu, proč by udělaly nepořádek v systému?Lemo psal, že se armor plánoval, ale měl být stříbrnej a to by se až moc podobalo Chimérské zbroji, jinak by se nejspíš přidal. Proto se mi tenhle nápad nezdá tak špatnej, řeší to problém kvůli kterému se nepřidal a zároveň to k vlkodlakům stále pasuje a řekl bych, že možná i lépe než stříbrnej. Jak říkám, líbí se mi barevná rozmanitost armorů, a proto bych to přivítal s otevřenou náručí.