Re: Pevnosti, racionální návrh, racionální odpovědi.

#31
MarioL píše:
09 zář 2018 13:52
negjo píše:
09 zář 2018 12:53
Eskaron píše:
09 zář 2018 11:32
Twl přestaňte se tu hádat..... to že má Jack pravdu je fakt a měli byste se s tim smířit, zase to tu spamujete.... (i já odepsal na wingsův komentář do SZ abych to tu nespamoval, taky si to přetáhněte do SZ díky)
A v čem má prosimtě pravdu? V tom, že krást je v pořádku, nebo v tom, že k nám absolutně nikdo nechce?
A ty tu prosimtě o zbytečným spamování ani nemluv, tys to celý začal...
Plánuješ tu trashtalkovať ešte dlho? "Nieje dôležite kdo začal ale kdo to skončí"
Tak dlouho, dokud tady budou mlít sračky o mě nebo mé frakci (Nebo vlastně celkově sračky, jako například že krást je úplně v pořádku...). Podle mě je důležitý i kdo to začal i kdo to ukončí. Já jsem to nezačal a v žádným případě to ani nebudu ukončovat, já mám ještě argumentů dost.

Re: Pevnosti, racionální návrh, racionální odpovědi.

#32
negjo píše:
09 zář 2018 14:53
MarioL píše:
09 zář 2018 13:52
negjo píše:
09 zář 2018 12:53


A v čem má prosimtě pravdu? V tom, že krást je v pořádku, nebo v tom, že k nám absolutně nikdo nechce?
A ty tu prosimtě o zbytečným spamování ani nemluv, tys to celý začal...
Plánuješ tu trashtalkovať ešte dlho? "Nieje dôležite kdo začal ale kdo to skončí"
Tak dlouho, dokud tady budou mlít sračky o mě nebo mé frakci (Nebo vlastně celkově sračky, jako například že krást je úplně v pořádku...). Podle mě je důležitý i kdo to začal i kdo to ukončí. Já jsem to nezačal a v žádným případě to ani nebudu ukončovat, já mám ještě argumentů dost.
: ) Mám pre teba smutnú správu... Tvoje argumenty nikoho nezaujímajú. Ak chceš niekoho uražať a nadávať mu tak SZ : ). Nechaj tu ludí ktorý majú dvojciferne IQ sa vyjadriť k príspevku. Diky bohu že ťa nevzali na toho Testera... Ak by to takto vypadalo tak by to bol armagedon na serveru. Díky

Re: Pevnosti, racionální návrh, racionální odpovědi.

#33
To, že ho nevzali na testera byla chyba, protože za chvilku tady toho udělal víc než ostatní za celou dobu. A neřekl bych, že jeho argumenty nikoho nezajímají. Kdyby to tak bylo, tak bys mu na ně neodpovídal. A on tu nikoho neuráží. Všechno psal v sebeobraně, když oni útočili na něj. A s tím " Nechaj tu ludí ktorý majú dvojciferne IQ sa vyjadriť k príspevku." xD Jako jestli tím myslíš provokativní a nesmyslné příspěvky tak OK. Jinak 2 násobek bodů je totalní nesmyslnost, protože by to totálně rozhodilo momentální ftop. Když už by se zkracovala doba ,tak bych dal míň bodů za frag a nebo držení pevností.

Re: Pevnosti, racionální návrh, racionální odpovědi.

#37
MarioL píše:
09 zář 2018 15:03
negjo píše:
09 zář 2018 14:53
MarioL píše:
09 zář 2018 13:52


Plánuješ tu trashtalkovať ešte dlho? "Nieje dôležite kdo začal ale kdo to skončí"
Tak dlouho, dokud tady budou mlít sračky o mě nebo mé frakci (Nebo vlastně celkově sračky, jako například že krást je úplně v pořádku...). Podle mě je důležitý i kdo to začal i kdo to ukončí. Já jsem to nezačal a v žádným případě to ani nebudu ukončovat, já mám ještě argumentů dost.
: ) Mám pre teba smutnú správu... Tvoje argumenty nikoho nezaujímajú. Ak chceš niekoho uražať a nadávať mu tak SZ : ). Nechaj tu ludí ktorý majú dvojciferne IQ sa vyjadriť k príspevku. Diky bohu že ťa nevzali na toho Testera... Ak by to takto vypadalo tak by to bol armagedon na serveru. Díky

No jak řekl wings.. někoho evidentně zajímaj.. A pokud armageddonem myslíš banování zlodějů, tak asi máš pravdu.
DesTrixPlayer píše: Rozhodně se musí dorovnat na stejný poměr jako je nyní, o tom žádná.
S tím asi musím souhlasit, denní příjem bodů by měl být +- stejný.
Lemodile píše: tady se bavte o tématu, děkuju.
To jsem měl původně i v plánu dokud si tu páni ezkaron a jack nezačali brát DG do huby.

Re: Pevnosti, racionální návrh, racionální odpovědi.

#40
1) Rozhodně dojde k úpravě herního času pevností, opravdu je to nyní dlouhé + se připravují nové updaty, které přinesou skupinové dungeony a menší eventy během dne. Místo zdlouhavého boje o pevnosti. Jsem pro aby byly boje intenzivnější a kratší.
2) Načítání buffů bych určitě nedělal, frakce držící pevnosti se pak stává ohromně silná a téměř neporazitelná. Myslím, že současný stav buffů je v pohodě.
3) Určitě bych nepovoloval frag vládce každému. Frag vládce je výsada pro nejmocnější spolupracující frakce, kde musí projevit schopnost koordinace, vůdčí dovednosti a udržet spoustu hráčů pohromadě a motivované. Myslím, že dává smysl, že vládce světa by neměl být někdo, kdo má štěstí a zrovna je 10 minut na serveru. Event ve kterém bude moci jakýkoliv hráč projevit svůj kill rozhodně přijde, ale nebude to vládcovský frag.

Makáme na novinkách a věřím, že se vám to bude líbit :)
cron