krystalická přilba, mořská panna

#1
Zdravím všechny,
nevím jestli je to technicky možné ale uvítal bych kdyby krystalický prsten šel spojit s jiným itemem co by šel koupit v /shop jako křídla a také by přidával rychlost 5% zároveň jsem nemusel nosit ty otřesný křídla. Dále mi na krystalickém prstenu chybí jeden dva sloty kam by šly vložit obyčejné prsteny jako orčí štěstí bez nutnosti to přehazovat.

Mořská panna- nově se spawnuje při rybaření verze která přivolává piraně a mořské tvory je to záměr nebo se tam připletla tahle verze z bose? Přijde mi na poklidné rybáře zbytečně příliš těžká objevuje se velice málo a zatím z ní nepadlo aspoň mě nic nebo než jsem se dostal přes piraně už to zmizelo?

Re: krystalická přilba, mořská panna

#2
BlackoutMan píše:
02 pro 2018 10:24
Mořská panna- nově se spawnuje při rybaření verze která přivolává piraně a mořské tvory je to záměr nebo se tam připletla tahle verze z bose? Přijde mi na poklidné rybáře zbytečně příliš těžká objevuje se velice málo a zatím z ní nepadlo aspoň mě nic nebo než jsem se dostal přes piraně už to zmizelo?
To tam už je asi 2 týždne a je to zámerne spravené lebo tie slzy majú byť vzácne :)
cron