Anti. knock. prsten

#1
Chci se zde AT zeptat jestli někdy plánují přidat funkci vyndávání drahokamů jelikož sem na serveru delší dobu nehrál a teď začínám. Celkem mě naštvala novinka kde se upravil anti. knock. prsten který teď přidává ubohých 15% co sem se doslechl což mi přijde ubohý na to že je to jeden z těch dražších drahokamů. Kdyby to tak bylo od přidání anti. knock. prstenů nebo kdyby nerf přišel po měsíci co už ho lidi používali ale když to přijde snad po 7 měsících tak mi to přijde dost k ničemu proto bych chtěl pořádat aby se to zvedlo aspoň na 25% což by i dávalo smysl jelikož dát si prsten na +4 není žádná sranda a dávalo by i smysl že by to dávalo 100%. Když to zůstane tak jak to je a bude to dávat +4 60% na anti. knock. myslím si že by si takový prsten pořídil jen šílenec co neví co dělá. Proto sem napsal na fórko. Počítám s tím že se sem vyjádří hodně lidí co napíše že je to úplná blbost přidávat % že je to teď v pohodě ale ať se tito lidi zamyslí nejprve nad tím jestli ten prsten zaprvé vůbec mají a nebo jestli jim vadilo jen když ho měl někdo proti nim. Takže to tu napíšu jednoduše. Chci aby anti. knock. prstenu na +1 byla % zvýšena aspoň na 25%. A nebo aby byla aspoň nějaká normální možnost jak si vyndat drahokam jelikož bych se i bez mrknutí zbavil křídel na které sem si sám pořídil klíč za reálné peníze i prstenu jen abych dostal drahokam zpět.

Re: Anti. knock. prsten

#5
Logicky když to nefunguje tak jak má rovnou bych si mohl požádat ať se z toho ten drahokam vyndá. Ale přijde mi hloupost abych žádal AT aby mi to vyndal zadarmo protože by o to automaticky žádal každý kdo ten prsten má ale to já nechci já bych chtěl aby ten prsten byl přinejmenším použitelnej což teď není a já mam chuť pomalu nosit štít který je úplně nanic proti sekerám a nebo nosit svůj prsten s drahokamem vody který na souši nic nedělá a tak to podle mě být fakt nemá. Očividně to asi moc nefunguje jak má ale proč to tam vůbec je. To že to nefunguje jak má bylo očividné už ze startu kdy byl ten anti knock pomalu 100%. Takže teď si můžeme vybrat nechat ten prsten k ničemu a prostě ať ho lidi mají navždy už jen v bedně nebo dát za poplatek vyndávání drahokamu z prstenu který dřív byl dobrý a byla to dobrá investice ale jen kvůli 1 updatu je nepoužitelný a nebo s nim něco udělat ať to není úplně useless a trochu boostnout prsten podle mě s 2 nejdražším drahokamem.

Re: Anti. knock. prsten

#6
Pro za to, aby se dalo nějakým způsobem vyjmout drahokam z křídel/helmy, pomocí nějakého předmětu například z /shop nebo jako drop z pp truhly, je tu dost lidí, co není spokojeno s jejich volbou křídel, nebo mají 2 křídla a tak myslím, že by se tato možnost hodila.
Proti k buffu antiknock křídel, ty křídla byly neskutečně broken, nemít knockback v pvpčku je strašně op, když ještě za těch minulých 35% nebo kolik to bylo, se člověk pomalu nedal odhodit, tak jak mu chceš dát pak asi kombo?.. Antiknock křídla jsou usefull pořádně od +2/+3, což se určitě za ty drahokamy vyplatí, je to stejné jak dmg křídla, +1 +2 není pořádná změna +3/+4 už je poměrně dost znát. Nevidím tam důvod to buffovat..

Re: Anti. knock. prsten

#7
Fufen píše:
05 pro 2018 22:24
Pro za to, aby se dalo nějakým způsobem vyjmout drahokam z křídel/helmy, pomocí nějakého předmětu například z /shop nebo jako drop z pp truhly, je tu dost lidí, co není spokojeno s jejich volbou křídel, nebo mají 2 křídla a tak myslím, že by se tato možnost hodila.
Proti k buffu antiknock křídel, ty křídla byly neskutečně broken, nemít knockback v pvpčku je strašně op, když ještě za těch minulých 35% nebo kolik to bylo, se člověk pomalu nedal odhodit, tak jak mu chceš dát pak asi kombo?.. Antiknock křídla jsou usefull pořádně od +2/+3, což se určitě za ty drahokamy vyplatí, je to stejné jak dmg křídla, +1 +2 není pořádná změna +3/+4 už je poměrně dost znát. Nevidím tam důvod to buffovat..

Re: Anti. knock. prsten

#8
Ano na +2-3 by to mohlo být použitelné ale řekněme si kdo má anti knock křídla +3 v tuto dobu snad nikdo a v tuto dobu jak je drahokam země málo získatelný pochybuji že by vůbec někdo takový prsten v dohledné době udělal a proto sem proto aby se to dalo aspoň na 25%. Ano přijímám že na +4 by to bylo ohromně OP ale když má drahokam průměrnou cenu klidně i 500K a to nepřeháním a na +4 by jsi mohl potřebovat až i 8 drahokamů klidně i víc ale zase i míň tak by cena jen drahokamů byla 4 miliony což mi přijde jako už velká investice do toho abys měl 100% anti knock. Sice pro někoho by nemusel být problém tyto $$ získat ale kdo by je za to dal a kdo by taky vůbec získával tolik drahokamů na 1 prsten. Kdyby to byl nějaký trapný drahokam vody který by přidával na prstenu něco useless neměl bych problém protože se ani zdaleka nerovná zemi ale proč by měl být na prstenu použitelnější drahokam vody než země?

Re: Anti. knock. prsten

#9
Jestli se s tím prstenem nic neudělá tak si všichni kdo ho mají a investovali do něj rovnou můžou začít se je snažit prodat je pod cenu a doufat že nebudou tolik v - a nebo s tím aspoň něco udělat. Už sem viděl pár případů kdy ho lidi vyměňovali a nebo prodávali a v tuto chvíli jak je bych ho klidně vyměnil i za prsten s drahokamem vody :).

Re: Anti. knock. prsten

#10
Citrone, je hezké, jak se snažíš, aby jsi měl z toho co největší prospěch, ty křídla byly broken, teď jsou tak akorát, na +3 jsem viděl jak fungují, je to strong, myslím, že i více než +3dmg křídla, a to že drahokam země se nedá jen tak získat - 3 WB, hlasovací truhla, dia truhla, válečnická truhla, ta šance na jeho získání je poměrně dost velká.
cron