Re: Anti. knock. prsten

#11
Huh je velká proto si myslím ty psal včera že z WB dlouho nepadl, válčnická truhla je pro mnoho hráču nedostupná z dia bedny snad ani ještě nepadl a z premium bedny taky nepadá každý den. To že se z toho snažím mít prospěch se vůbec nebudu snažit vyvrátit protože je to pravda + se snažím aby z toho měl prospěch každý kdo takový prsten má na to bych nezapomínal a ty takový prsten tuším ani nemáš takže tvoje proti dává smysl. Ale řekni mi jak by ti bylo kdybys přestal hrát a třeba prsten s drahokamem ohně by dostal nerf když X měsíců to bylo tak a najednou celý prsten k ničemu. Pochybuji že by tvoje reakce byla "Dobře nevadí udělám si nový prsten který k něčemu bude :)". Druhá věc je že já uznávám že byl broken a nechci aby se vrátil tam kde byl já jen žádám aby se s nim něco udělalo i kdyby se nepřidali % a vylepšil se v jiném aspektu budiž a budu spokojený že všichni ty lidi si neudělali prsten jen pro srandu králíkům.

Re: Anti. knock. prsten

#12
Ten drahokam že nepadl dlouho jsem myslel z královny, jelikož si to zabírá jeden z mé "party", z dia bedny padl Pavlitkovi, myslím, že to byla zem. Válečnická truhla je na to hodně good, takže tam máte šanci ho koupit, hlasovací truhla tak 1x týdne tam nějaký drahokam padne no, uznávám že to není item, který by padl 5x denně, ale furt se dá ne tak těžce získat, Křídla mám 3x +1 dmg +2 dmg +1 antiknock, antiknocky jsem v jednu chvíli používal, ale po nerfu jsem radši přešel na ty dmg, taky z toho chci osobní prospěch, proto chci ten způsob vytáhnutí drahokam z křídel.. :lol:

Re: Anti. knock. prsten

#13
Fufen píše:
05 pro 2018 22:49
Citrone, je hezké, jak se snažíš, aby jsi měl z toho co největší prospěch, ty křídla byly broken, teď jsou tak akorát, na +3 jsem viděl jak fungují, je to strong, myslím, že i více než +3dmg křídla, a to že drahokam země se nedá jen tak získat - 3 WB, hlasovací truhla, dia truhla, válečnická truhla, ta šance na jeho získání je poměrně dost velká.
To isté aj Drahokam ohne + ešte to šlo získať pomerne lahko keď bola broken pekelná truhla ;)

Re: Anti. knock. prsten

#14
Co vím pavlitkovi padl vzduch který sem sám koupil a nevím jestli mu padla zem ale OK. Mně jde o to že jak si teď napsal po nerfu si přešel na DMG a kdo ne každý po nerfu přešel na něco jiného když něco takového měl a to má být v pohodě? Právě naopak teď je to absolutně nepoužitelný a o to mi jde znovu píšu že já nechci aby se to vrátilo tam kde to bylo ale mohla by se přidat i nějaká alternativa jako je třeba u vody kde každý drahokam navíc přidává něco jiného neříkám že to je možné řešení ale rozhodně by to bylo zajímavější. Já se tu prostě jen snažím aby nebyl úplně k ničemu snad to chápeš. :D

Re: Anti. knock. prsten

#15
Fufen píše:
05 pro 2018 23:06
Ten drahokam že nepadl dlouho jsem myslel z královny, jelikož si to zabírá jeden z mé "party", z dia bedny padl Pavlitkovi, myslím, že to byla zem. Válečnická truhla je na to hodně good, takže tam máte šanci ho koupit, hlasovací truhla tak 1x týdne tam nějaký drahokam padne no, uznávám že to není item, který by padl 5x denně, ale furt se dá ne tak těžce získat, Křídla mám 3x +1 dmg +2 dmg +1 antiknock, antiknocky jsem v jednu chvíli používal, ale po nerfu jsem radši přešel na ty dmg, taky z toho chci osobní prospěch, proto chci ten způsob vytáhnutí drahokam z křídel.. :lol:
Nikdy som ta nevidel s antiknock krídlami ale to je jedno.. :D