Re: Anti normální klikání

#12
Já bych to taky zrušil, i mě to donutilo stáhnout něco, co jsem nechtěl. Taky si myslím, že argumenty "netřískej do myši, klikej pomalejš" jsou naprostá blbost. Jakmile jednou nějak klikám, tak to asi taky nezměním, ne? Jsou prostě věci na který si člověk zvykne a blbě se je přenaučí, zkuste si třeba utírat prdel druhou rukou, jsem zvědavej, jak vám to půjde.

S vizí úspěchu tohoto vlákna zdraví, Jack

Re: Anti normální klikání

#15
Na jednu stranu vás chápu a plně s vámi souhlasím narozdíl ten anticheat je takhle nastaven z jednoho prostého důvodu.


Jak jistě všichni víte postupem historie když se najde nějaký perfektní způsob obrany vždy se najde i něco co ho prorazí, tohle je daň za to že se sem nedostanou i lepší hack clienty o kterých lidi v česku nemají ani páru ikdyž tu lidi co tu hrajou znají maximálně tak Nodus a Pandoru popřípadě huzuni nicméně kdyby jste viděli to co jsem viděl já na zahraničních serverech viz. plně modifikovatelné cheaty které se automaticky přemazávají a jsou nedohledatelné tak furt je ta daň do jisté míry přijatelná ale je to jenom o přístupu.

Celkové CPS by se mělo zvýšit protože je těžce pod průměrem pamatuji si že na HCFkách někteří lidi klikali kolem 15-17 CPS tudíž tady je to těžce kolem poloviny což mi přijde akorát jako trestání zkušenějších hráčů nejdou tady provést hard comba a pořádné strafy na úkor anti cheatu

Re: Anti normální klikání

#16
sverrirCZ píše:
13 pro 2018 09:36
Celkové CPS by se mělo zvýšit protože je těžce pod průměrem pamatuji si že na HCFkách někteří lidi klikali kolem 15-17 CPS tudíž tady je to těžce kolem poloviny což mi přijde akorát jako trestání zkušenějších hráčů nejdou tady provést hard comba a pořádné strafy na úkor anti cheatu
Konečne to tu niekto pochopil 😂👌

Re: Anti normální klikání

#17
borko369 píše:
13 pro 2018 10:58
sverrirCZ píše:
13 pro 2018 09:36
Celkové CPS by se mělo zvýšit protože je těžce pod průměrem pamatuji si že na HCFkách někteří lidi klikali kolem 15-17 CPS tudíž tady je to těžce kolem poloviny což mi přijde akorát jako trestání zkušenějších hráčů nejdou tady provést hard comba a pořádné strafy na úkor anti cheatu
Konečne to tu niekto pochopil 😂👌
cron