PVE a PVP na Epesu.

#1
Ahoj zde napíšu můj názor na to jak je to s PvP a PvE na serveru Epes.

Hodně lidi ví že na Epesu jsou dvě strany. Frakce Fallacy X DG to jsou nejšilnější frakce na serveru. Je škoda že třeba nově založená frakce nemá šanci se dostat do top žebříčku teď řeknu proč.

První příklad je u WB (PVE) tak proč se tady sakra cpou Frakce? (PVP) Vždyť WorldBoss se nejmenuje worldboss jen tak pro nic za nic. Na WB by měli jít všichni hráči společně a ne zase Frakce proti sobě. To pootm nutí začáteční frakce rozpadnout a přidat se ke dvoum zmíněným stranám. (a tky ally těhle frakcí) Protože nové frakce zde vytvořené nemají absolutně žádnou šanci získat kořist z WB. Přece na worldbosse mají chodit všichni hráči společně a kořist by se nějak rozdělila dle systému.

Epes je založený na tom že se Pve a PvP prolíná. Ne že by to bylo špatně právě naopak je to originální. Tím myslím že tady nejsou rozděleny zbroje na pvp a pve. Ale myslím že s těma Wbossama by se to mělo vyřešit jinak. Je to takový koloběh: založí se nová frakce, jdou na wb, příjde fallacy/DG, zabijou je a vezmou si bosse, a tak se opakuje 3-5 pokusu a potom se na to vykašle a jdou do dvou různých stran. Nebylo by přece lepší kdyby tady bylo takových 7 stran?! Podle mě tyhle dvě strany ničí ten zažítek z RPGčka.

Věci do PvP jdou získat jen přes PvE. Samozřejmě můžete farmit ale mohli by jste farmit do nekonečna a každého člověka by to přestalo bavit po 10 pokusech o legendárni drop z truhly. Proto se různí lidi přidávají do Frakce aby získali nějaký drop. Bylo by dobré kdyby se WB šel společně a třeba jenom dvakrát týdně. A odměnu by dostal každý třeba nějaké fragmenty s bosse za které by se kupovali itemy. (tohle je jen takový příklad odměny co mě napadl) prostě dostat odměnu takovou aby člověk mohl progressovat i s menší frakci. Vyhrávat a získat skvělé zážitky z Epesu.

Toť můj názor a zároveň návrh aby se PvP a PvE nějak upravilo.
Přeji pěkný den. GaboCzSkill. :)

Re: PVE a PVP na Epesu.

#2
Nějak nechápu, jak si to představuješ. Vždycky se lidi spojí proti společnému nepříteli a za vyhlídkou dropu. Logicky, proč bojovat proti několika lidem, když se můžeš spojit a mít tak teoreticky větší šanci na úspěch? Dal taky nechápu jak jako aby z toho každej něco měl. To je právě o tom, že to má jen ten, co si to vybojuje.

Tvůj návrh mi přijde jako naprostá sci-fi blbost. Zkus třeba psát knihy, fantazii máš bujnou.

Re: PVE a PVP na Epesu.

#3
Jack_Ounes píše:
14 pro 2018 22:00
Nějak nechápu, jak si to představuješ. Vždycky se lidi spojí proti společnému nepříteli a za vyhlídkou dropu. Logicky, proč bojovat proti několika lidem, když se můžeš spojit a mít tak teoreticky větší šanci na úspěch? Dal taky nechápu jak jako aby z toho každej něco měl. To je právě o tom, že to má jen ten, co si to vybojuje.

Tvůj návrh mi přijde jako naprostá sci-fi blbost. Zkus třeba psát knihy, fantazii máš bujnou.
Souhlasím. Taky si moc nedovedu představit jak DG a fallacy jdou společně na WB a ještě si potom rozdělují mezi sebou drop... 😂

Re: PVE a PVP na Epesu.

#4
Na to není ani tolik prostoru, ale systém by na to byl :thinking: :D
Jako, tak jednak když se zkrátí pevnosti, přidají WB, tak je tu teoretická šance na možnou třetí stranu, přece aby měla každá strana dva nepřítele by mohlo být zajímavý heh...

Re: PVE a PVP na Epesu.

#6
Souhlasím s tím, že je problém, že tu není žádnej prostor pro další stranu, ale to je hlavně kvůli systému pevností a ochraně dropů u WB. To, co navrhuješ ty je naprostá blbost, která by na tomhle serveru fakt neměla dobrej dopad.

Re: PVE a PVP na Epesu.

#7
negjo píše:
14 pro 2018 23:57
Souhlasím s tím, že je problém, že tu není žádnej prostor pro další stranu, ale to je hlavně kvůli systému pevností a ochraně dropů u WB. To, co navrhuješ ty je naprostá blbost, která by na tomhle serveru fakt neměla dobrej dopad.

Re: PVE a PVP na Epesu.

#8
MarekD píše:
14 pro 2018 22:14
Jack_Ounes píše:
14 pro 2018 22:00
Nějak nechápu, jak si to představuješ. Vždycky se lidi spojí proti společnému nepříteli a za vyhlídkou dropu. Logicky, proč bojovat proti několika lidem, když se můžeš spojit a mít tak teoreticky větší šanci na úspěch? Dal taky nechápu jak jako aby z toho každej něco měl. To je právě o tom, že to má jen ten, co si to vybojuje.

Tvůj návrh mi přijde jako naprostá sci-fi blbost. Zkus třeba psát knihy, fantazii máš bujnou.
Souhlasím. Taky si moc nedovedu představit jak DG a fallacy jdou společně na WB a ještě si potom rozdělují mezi sebou drop... 😂

Re: PVE a PVP na Epesu.

#9
Jack_Ounes píše:
14 pro 2018 22:00
Nějak nechápu, jak si to představuješ. Vždycky se lidi spojí proti společnému nepříteli a za vyhlídkou dropu. Logicky, proč bojovat proti několika lidem, když se můžeš spojit a mít tak teoreticky větší šanci na úspěch? Dal taky nechápu jak jako aby z toho každej něco měl. To je právě o tom, že to má jen ten, co si to vybojuje.

Tvůj návrh mi přijde jako naprostá sci-fi blbost. Zkus třeba psát knihy, fantazii máš bujnou.
Nemyslím to úplně přesně tak jak jsem to napsal prostě celkový názor je takový aby tady byla šance i pro menší frakce na rozrust. :) a ta tady není protože věci jdou získávat jen přes pve. :)

Re: PVE a PVP na Epesu.

#10
GaboCzSkill píše:
15 pro 2018 09:37
Jack_Ounes píše:
14 pro 2018 22:00
Nějak nechápu, jak si to představuješ. Vždycky se lidi spojí proti společnému nepříteli a za vyhlídkou dropu. Logicky, proč bojovat proti několika lidem, když se můžeš spojit a mít tak teoreticky větší šanci na úspěch? Dal taky nechápu jak jako aby z toho každej něco měl. To je právě o tom, že to má jen ten, co si to vybojuje.

Tvůj návrh mi přijde jako naprostá sci-fi blbost. Zkus třeba psát knihy, fantazii máš bujnou.
Nemyslím to úplně přesně tak jak jsem to napsal prostě celkový názor je takový aby tady byla šance i pro menší frakce na rozrust. :) a ta tady není protože věci jdou získávat jen přes pve. :)
Nidgard bedna, denní ftop, roční ftop, měsíční ftop je PvE? 🤔

Co jako znamenat, že to nemyslíš přesně jak jsi to napsala? Tak to přepiš. My ti do hlavy nevidíme.

A šance pro menší frakce tu být prostě nemůže. Dovolím si použít takové pořekadlo ,,silnější pes mrdá"
cron