Neaktivní shopy

#1
Ahoj chtěl bych zde ani ne tolik navrhnout jako spíše požádat o odstranění neaktivních shopu z /res shop list v poslední době mě začala iritovat věc že mnoho z shopů je neaktivních a nebo tam je pouze 1 bedna na výkup čemuž se podle mě ani shop nedá říkat proto bych chtěl požádat aby se odstranili shopy které už v tuto dobu nemají ani 1 spojitost se shopem. Pro příklad sem napíšu pár resek které by podle mě stálo za odstranění z /res shop list. /res tp Froshop,Kokks,marek,pshopik,potshop a nebo také kauf. Tyto "Shopy" jsou dle mého neaktivní už delší dobu ať už některé slouží jako elíkarna, výstavka nebo je jen shop zastavěn měl by být ze seznamu odstraněn ať to zbytečně neotravuje jak nové hráče tak i starší.

Re: Neaktivní shopy

#3
Tak bys ho měl podle mě spustit co nejdřív jestli si někdo z AT tohoto "návrhu" všimne tak doufám že na zprávy typu tohoto nebude brát ohled co sem si tak všiml tvůj shop je neaktivní tak 2 týdny a to minimálně :D pochopil bych týdenní přestavbu ale podle mě by shopy takto dlouho neaktivní být odstraněni bez ohledu na liky.
cron