Vládce světa

#1
Ahoj, jak jsme si všimli, poslední dobou je Vládce světa opravdu bída. Teď jsme rádi, pokud se tam vůbec objeví 2, nebo dokonce, a to už je fakt hardcore,.. 3 lidi. Proto bych přemýšlel o vrácení stavu k době na Epesu 1 nebo začátku Epesu 2: "Když má frakce dostatečný počet claimů a hráčů, může se přihlásit do turnaje."
Pečetě vládců bych nechal pouze jako upgrady. Zrušil bych je jako podmínku ke vstupu, ať ten Vládce znamená víc, než předem domluvenou věc. Jako další pravidlo bych přidal nerozbitou, dostavenou frakční pevnost, která by před turnajem musela být schválena AT, ať se z toho pravidla nestanou stavby z hlíny a cobblu. Na starém Epesu to bylo samozřejmostí, tady žádná frakce pořádný f home snad ani nemá, což je poměrně ostuda. Tohle pravidlo by mohlo oživit bitvy o f homy a frakce si potom rozmyslí, jestli zrovna stojí za to jít na pevnosti a riskovat. Někdo může říct, že bitvy o f homy nahradili pevnosti, ale pevnosti jsou pořád strašně neosobní. Není to něco co by hráči sami postavili a pak to bránili. Proto si hráči často dovolí tam vůbec nejít a na frakci se vykašlat ať už z důvodu, že došli potky nebo prostě není chuť ... Myslím, že by to taky zkrátilo dobu trvání bitev o pevnosti, protože od určitého poweru by frakce musela prostě odejít, aby je někdo neclaimnul.

Myslím, že k tomuto tématu toho jde ještě dost vymyslet, tak můžete psát svoje návrhy dolů.
Polo
Naposledy upravil(a) Polokojo dne 30 pro 2018 13:43, celkem upraveno 2 x.

Re: Vládce světa

#9
Jsem PRO, dal bych klidně i fragment pro všechny bez pevností, páč se budou krátit co psal Epes, E2 systém byl super, protože boje které se tam děly byly na poměry E3 legendární. (viz. moje návrhy (balíček návrhů)
S f home nevím, pevnosti, skupiňák a potom cwčka v pátek, bude čas si odddechnout v celý den? F home boje jsou fajn ale tady je dle mne nahradili pevnosti...

Re: Vládce světa

#10
DesTrixPlayer píše:
28 pro 2018 21:35
Jsem PRO, dal bych klidně i fragment pro všechny bez pevností, páč se budou krátit co psal Epes, E2 systém byl super, protože boje které se tam děly byly na poměry E3 legendární. (viz. moje návrhy (balíček návrhů)
S f home nevím, pevnosti, skupiňák a potom cwčka v pátek, bude čas si odddechnout v celý den? F home boje jsou fajn ale tady je dle mne nahradili pevnosti...
cron