ignore

#1
Zahrňte do ignore i to šeptání prosím. Když mám někoho na ignore listu, tak chci, aby mi nepsal. Bohužel kvůli /whisper (nebo jak to je) to není možné.
díky

Re: ignore

#8
Šak to je jasný.. je jeden z těch, kteří to tak dělaj že?
Hlavně liny a wings, Jakoby mu nestačil ten ban. Vůbec se na serveru už nikdy neměl objevit. Díky AT
Dnes už po několikráte jsem ze serveru odešel.. kvůli těm tupcům. Opravdu nestojím o to aby mě někde, kde hraju pro zábavu otravoval svejma dementníma kecama nějakej buran.

Re: ignore

#9
SnekCZ píše:
05 led 2019 21:12
Šak to je jasný.. je jeden z těch, kteří to tak dělaj že?
Hlavně liny a wings, Jakoby mu nestačil ten ban. Vůbec se na serveru už nikdy neměl objevit. Díky AT
Dnes už po několikráte jsem ze serveru odešel.. kvůli těm tupcům. Opravdu nestojím o to aby mě někde, kde hraju pro zábavu otravoval svejma dementníma kecama nějakej buran.
Wtf nikdy som to nerobil tak aby to niekomu prekazalo tak co tu pises? :* Btw vsak ked ti pisu mas ich ignorovat a nie plackat na forku pre kazdu kravinu

Re: ignore

#10
:***** ty jsi fakt výbornej... íkvé tykve :****

Ok možná jsi to nedělal, ale pak nechápu proč dáváš proti? Podporuješ jen své super kamarády, kteří toho takto zneužívají? Asi ano.
Když bych je chtěl ignorovat způsobem, jak jsi to napsal, že vidím jejich zprávy, ale nechci si jich všímat, tak je nemám v /ignore. Já se nima nechci vůbec zaobírat. Vůbec nechci vidět jejich nicky.

A PROTO JSEM PODAL TUTO ŽÁDOST!
Přestaňte kazit ostatním hru a neprovokujte.