Re: ignore

#11
Pro

Jestli se do toho vůbec dá zahrnout /w. Pokud jo, tak s tím souhlasím. Ally Chat je něco jiného, jestli tě to štve, nemáš mít s tou frakcí ally a když s tím Ty nic dělat nemůžeš, promluv si s leaderem své frakce, od toho je to Tvůj Leader, aby řešil jeho frakci.

Re: ignore

#12
SnekCZ píše:
05 led 2019 21:12
Hlavně liny a wings, Jakoby mu nestačil ten ban. Vůbec se na serveru už nikdy neměl objevit. Díky AT
Dnes už po několikráte jsem ze serveru odešel.. kvůli těm tupcům. Opravdu nestojím o to aby mě někde, kde hraju pro zábavu otravoval svejma dementníma kecama nějakej buran.
+1

No jasný jsem Pro avšak nyní si nebudeme moct psát s borisem když se dáme do ignore rip...

Re: ignore

#13
DesTrixPlayer píše:
05 led 2019 21:37
SnekCZ píše:
05 led 2019 21:12
Hlavně liny a wings, Jakoby mu nestačil ten ban. Vůbec se na serveru už nikdy neměl objevit. Díky AT
Dnes už po několikráte jsem ze serveru odešel.. kvůli těm tupcům. Opravdu nestojím o to aby mě někde, kde hraju pro zábavu otravoval svejma dementníma kecama nějakej buran.
+1

No jasný jsem Pro avšak nyní si nebudeme moct psát s borisem když se dáme do ignore rip...
Ok ignore cs

Re: ignore

#15
K těm ally to vidím stejně jako ArkenThas. Když máš s frakcí ally, mělo by to být ve smyslu toho, že spolu vycházíte celá frakce dobře a všichni členové si pomáhají.

Re: ignore

#19
Taky bych to zakázal. Jde psát přes whisper i když má někdo z AT vanish a někdo třeba takhle může otravovat AT člena. Popřípadě právě otravovat hráče, který ho má v ignore.
cron