Celkový návrh o doplňcích hry

#1
Přeji krásné den či večer adminům a čtenářům tohoto návrhu.

Ze začátku je nutno říct, že tohle není nic co by mělo být nutné nebo chybějící ve hře, ale jedná se pouze o doplňky, které by mohli zkrášlit nebo jinak zlepšit hru. Tak snad se vám můj menší seznam bude líbit a řeknete mi svůj ohlas na to.
  • Určitě by bylo hráči mohli mezi sebou skrze ať už VIP nebo předměty si navýšit HP a mohli se tak někdy vyhnout přílišnému umírání v krátkých intervalech.

    Hudba v pozadí je skvělá, ale v dungeonu pro orky chybí, proto mě napadlo přidat tam tento https://www.youtube.com/watch?v=8cO4Kug ... 714A4FE3B7

    Vytvoření speciálního města či místa, kde by frakce mohli zakoupit avšak neničit dům či kasárny, kde by však mohlo být více frakcí na jednou. Ve stylu Alliančního města pro všechny frakce.

    Prodej věcí čistě mezi hráči aniž by museli házet věci na zem. Více připomínající MMORPG jak je známe z jiných her.

    Rozšířit sloty pro frakce o dalšího jednoho nebo dva členy.

    Přidání bažinného města, který by sloužil jako allianční město již zmíněné pro neutralitu frakcí, avšak přesto setkání ve velkých počtech.

    Krystaly/Kameny které fungují stejně jako léčivé lektvary, akorát po použití zmizí či mají cooldown, avšak vyléčí maximálně a hned.
To by bylo asi tolik k tomu. Snad se vám z mého menšího seznamu líbil aspoň jeden nápad.

Děkuji za vaši pozornost.

S pozdravem
MetaGearV

Re: Celkový návrh o doplňcích hry

#2
Metagearv píše: Přeji krásné den či večer adminům a čtenářům tohoto návrhu.

Ze začátku je nutno říct, že tohle není nic co by mělo být nutné nebo chybějící ve hře, ale jedná se pouze o doplňky, které by mohli zkrášlit nebo jinak zlepšit hru. Tak snad se vám můj menší seznam bude líbit a řeknete mi svůj ohlas na to.
  • Určitě by bylo hráči mohli mezi sebou skrze ať už VIP nebo předměty si navýšit HP a mohli se tak někdy vyhnout přílišnému umírání v krátkých intervalech.

    Tady se plánuje vylepšení různých typů brnění - Arthur , chimerské nejspíš i vodní živel které by měli navýšit počet životů nicméně ne o hodně ale AT z toho stejně jako já nechce dělat hru kde je 8 milionů srdíček takže ve zkratce více HP bude časem ale nebude toho zase přehnané moc jedná se asi o 2 srdce +-

    Hudba v pozadí je skvělá, ale v dungeonu pro orky chybí, proto mě napadlo přidat tam tento https://www.youtube.com/watch?v=8cO4Kug ... 714A4FE3B7

    Nová hudba by byla asi fajn beztak kdo chce tak si ji může vypnout - Pro

    Vytvoření speciálního města či místa, kde by frakce mohli zakoupit avšak neničit dům či kasárny, kde by však mohlo být více frakcí na jednou. Ve stylu Alliančního města pro všechny frakce.

    Nemá využití s AT už delší dobu plánujeme jak oživit frakce nedávno mě něco napadlo nicméně Epes nemá teď moc času a clan wars mají přednost myslím si že pevnosti a frag zatim stačí - proti

    Prodej věcí čistě mezi hráči aniž by museli házet věci na zem. Více připomínající MMORPG jak je známe z jiných her.

    Ve většině her - WOW , metin , 4 Story , Lineage je takové to typické okno jakož to trade systém nicméně si myslím že nastavování takové věci ( pluginu ) určitě není snadné a osobně jakož to člověk co hraje Minecraft a obzvlášť frakční servery tak ví že se buguje co se dá a obzvlášť prostě další inventář ( okno ) není podle mě dobrý nápad mohlo by skrz to jít nějak duplikovat nebo by mohli mizet itemy ale těžko říct myslím že by to představovalo větší problém než užitek ale fajn by to určitě vypadalo nicméně si nemyslím že je to potřeba tudíž se k tomu zatím nebudu vyjadřovat - Nerozhodně

    Rozšířit sloty pro frakce o dalšího jednoho nebo dva členy.

    Tohle zní docela logicky nicméně čím méně slotů tím více frakcí a tím víc si jednotlivci mohou vybrat v jakém kolektivu chcou být nicméně opět nemůžu vyjádřit pro ani proti - nerozhodně

    Přidání bažinného města, který by sloužil jako allianční město již zmíněné pro neutralitu frakcí, avšak přesto setkání ve velkých počtech.

    Jak jsem zmínil, osobně podle mě tohle absolutně postrádá smysl když už chceš takovou věc nejdřív musíš vymyslet nějaký důvod proč by tam lidi měli být / chodit zbytečnost něco takového přidávat když všichni budou na svých reskách nebo v chiméře.


    Krystaly/Kameny které fungují stejně jako léčivé lektvary, akorát po použití zmizí či mají cooldown, avšak vyléčí maximálně a hned.

Tohle zní poměrně zajímavě ale něco takového už tu je a to je Enchant apple ale těžko říct uvidíme co na to řeknou ostatní .

To by bylo asi tolik k tomu. Snad se vám z mého menšího seznamu líbil aspoň jeden nápad.

Děkuji za vaši pozornost.

S pozdravem
MetaGearV

Re: Celkový návrh o doplňcích hry

#3
Navyšování HP už je v plánu.


Hudba je skvělej nápad a Gothic není taky špatnej nápad, ale ta co jsi vybral mi přijde moc výrazná. Já bych dal tuhle https://www.youtube.com/watch?v=0OBsfWi ... B7&index=9



Alianční město? K čemu? Postrádá to smysl.


Prodej věcí čistě mezi hráči - asi myslíš prostě nějakej obchod přes příkaz, kdy jeden pošle žádost, druhý přijme a pak se zobrazí nějaký trade okno kam si nahází itemy. Jo, to není špatnej nápad, ale nevím úplně jestli je to třeba. Tady je mi to celkem jedno.

Rozšiřování frakcí už tu bylo a to neprojde, prostě je to takhle nastavený a vždycky můžeš udělat subfrakci. Jeden slot ti stejně nepomůže, protože za chvíli si na to lidi zvyknou a ani si nevzpomenou, že bylo o nějakej slot méně a budou chtít víc. Je to prostě zbytečný a nic to neřeší. Navíc jak psal sverrir, čím míň, tím líp pro nějaký změny.


Město, nebo spíš osada, bažina už tam je, ale nějak nechápu, co myslíš tím "setkání ve velkých počtech". Co to jako je? Že všechny frakce se sejdou v bažině na čajový dýchánek? To můžou mít i na spawnu u ohniště. Tomu úplně nerozumím, objasni to.


Nějaký healovací kameny jsou podle mě blbost. Máš tam healky, který tě healujou taky instantně. Už teď je to PvP s healkama dost o ničem, tak na co to ještě dodělat nějakýma šutrama.

Re: Celkový návrh o doplňcích hry

#4
Metagearv píše:
07 led 2019 01:44
Určitě by bylo hráči mohli mezi sebou skrze ať už VIP nebo předměty si navýšit HP a mohli se tak někdy vyhnout přílišnému umírání v krátkých intervalech.
V budoucnu se bude přidávat HP zbroj, AT a hráči, kteří očekávají od RPG serveru férovou PvP servítku si už brousí nože na přidání pár hp, (což bylo i na E2 ze začátku (Azach / Max)) ale musí se počítat s tím, že více životů se zbraněmi s vyšším dmg je nekompromisní cesta, který je přirozená na RPG serverech.
Metagearv píše:
07 led 2019 01:44
Hudba v pozadí je skvělá, ale v dungeonu pro orky chybí, proto mě napadlo přidat tam tento <!link>
Hudba je pěkná ale musela by se upravit, nelze sem nahrát celý takový kus hudby, který není "cyklický" tak jako hudba v Aragonu a podobně.
Metagearv píše:
07 led 2019 01:44
Vytvoření speciálního města či místa, kde by frakce mohli zakoupit avšak neničit dům či kasárny, kde by však mohlo být více frakcí na jednou. Ve stylu Alliančního města pro všechny frakce.

Zde nesouhlasím i souhlasím, v Chimeře by se mohla upravit safe zóna a klidně udělat malé městečko (warp chimera) ale více než lore vlastnost by to asi mít nemělo, nefungovalo by to.

Metagearv píše:
07 led 2019 01:44
Prodej věcí čistě mezi hráči aniž by museli házet věci na zem. Více připomínající MMORPG jak je známe z jiných her.

Na Epes 2 fungoval plugin bezpečných obchodů, který zaručoval to, že se hráči neokradou, paradoxní ale je, že pokud by tento systém někdo nepoužil a byl okraden, tak by se případ nemusel řešit, protože by se odkazovalo na bezpečné obchody, pokud by ale fungovaly bezpečné obchody a stále platilo to co nyní, jsem za.
Metagearv píše:
07 led 2019 01:44
Rozšířit sloty pro frakce o dalšího jednoho nebo dva členy.
Čím méně členů -> místa, tím více místa je to taktika, která se mi nelíbí ale dává mi smysl a souhlasím s ní (trochu protiřečení ale určitě to někdo inteligentní pochopí)
Metagearv píše:
07 led 2019 01:44
Přidání bažinného města, který by sloužil jako allianční město již zmíněné pro neutralitu frakcí, avšak přesto setkání ve velkých počtech.

Alianční město a neutralitu lze najít i hned v hlavním městě (gorlando-rebelské město) a lokace s názvem bažina již existuje, zde se plánujou questy apod. viz forum.

Metagearv píše:
07 led 2019 01:44

Krystaly/Kameny které fungují stejně jako léčivé lektvary, akorát po použití zmizí či mají cooldown, avšak vyléčí maximálně a hned.

To mi zní jako RPG náhrada healek, to je dost diskutabilní, je tu chudé alchemy kde je hlavním tahačem heal potiony a strg a spd elíky, nechal bych to tak, jak to je nyní.
cron