Re: Alchymie

#22
SnoopCZ píše:
16 úno 2019 08:53
Tak toto jsou prosím argumenty od lidí, co se nedokážou přizpůsobit obtížnostem daného serveru
Já se dokážu přizpůsobit ale i tak jsem proti ;)

Proč to teď po cca půl roce ztěžovat? Aby to měli ostatní těžší než ty? :D

Re: Alchymie

#23
MarekD píše:
16 úno 2019 12:33
SnoopCZ píše:
16 úno 2019 08:53
Tak toto jsou prosím argumenty od lidí, co se nedokážou přizpůsobit obtížnostem daného serveru
Já se dokážu přizpůsobit ale i tak jsem proti ;)

Proč to teď po cca půl roce ztěžovat? Aby to měli ostatní těžší než ty? :D

Re: Alchymie

#25
SnoopCZ píše: aco takhle udelat tezsi skilly jako je napriklad hornik a nebo zemedelec ? .. ty na serveru prece jeste nejsou :D
Určitě to chce nadcházející epmmo skilly ztížit, ale nemůžeš ztížit něco, co už na serveru je delší dobu..

Re: Alchymie

#28
Nope, proti.
DesTrixPlayer píše: Nahradil bych epmmo alchemy -> mcmmo alchemy a případně vysoké levely vykompenzoval, je to milionkrát lepší a ověřený.
S tím si měl přijít když se dělalo alchemy nebo třeba po týdnu co bylo na serveru, ne po půl roce :D

Alchemy expit není zase až tak těžké, jenom u toho strávíš trochu více času, než u expení ostatních skillů. Největší problém jsou ty suroviny, ale když si expíš třeba sekery, tak toho materiálu napadá dost + tu jsou alchym. bedny, ze kterých toho padá i tak celkem dost D:
btw stačí si na to najít taktiku a levely pojedou jak na běžícím páse ale to je jen detail :D

Re: Alchymie

#29
TelefoniaRider píše:
16 úno 2019 21:49
Nope, proti.
DesTrixPlayer píše: Nahradil bych epmmo alchemy -> mcmmo alchemy a případně vysoké levely vykompenzoval, je to milionkrát lepší a ověřený.
S tím si měl přijít když se dělalo alchemy nebo třeba po týdnu co bylo na serveru, ne po půl roce :D
Však destrix už dlho každému cpe že je mcmmo alchemy better než epmmo alchemy

Re: Alchymie

#30
TelefoniaRider píše:
16 úno 2019 21:49
Nope, proti.
DesTrixPlayer píše: Nahradil bych epmmo alchemy -> mcmmo alchemy a případně vysoké levely vykompenzoval, je to milionkrát lepší a ověřený.
S tím si měl přijít když se dělalo alchemy nebo třeba po týdnu co bylo na serveru, ne po půl roce :D
Říkal jsem to ještě v době, co se epmmo dělalo :thinking:

Smutný je, že pokud Epes neuzná, že je nedostatečné vůči mcmmo, tak tu nebude, nechci aby to nevyznělo vůči Epesovi jako jemu zle ale je tak to je.
(Stejně tak sekery (skull buff -> vyřeší početní nevýhody, více RPG based, counter, který není buglý, že dává IK apod.)) a nic nebrání tomu epmmo a mcmmo mixovat (mcmmo má open source licenci, takže se dá upravit i stylistika apod.)
cron