Re: První klanová válka - postřehy a dojmy, co třeba opravit

#14
Epes píše:
01 úno 2019 20:15
negjo píše:
01 úno 2019 20:07
Epes píše:
01 úno 2019 19:37
Děkuji hráčům co nahlašují problémy, /klan war leave bude opraven a to samé proběhne s rupáním zbrojí přátel :)


Já bych spíše řekl, že to špatně počítá smrti a killy správně. V mnoha případech totiž hráč dostane tzv. double kill a ochrana proti přičítaní více bodů je aktivována jen na zabití.
No ono to nebude jen těma "double killama". Já jsem podle /level dal 37 killů a v klanových statech se mi započítalo jen 14m takže to nevychází nijak ani s double killama.
Zkusím fixnout ty double smrt pointy a budeme to sledovat příští války.
A koukal jsem i do logů a dal jsem skutečných killů 28, což má od 14 taky dost daleko.

Re: První klanová válka - postřehy a dojmy, co třeba opravit

#15
Války byly fajn, bylo by fajn ale fixnout to rupání itemů spoluhráči a poupravit spawny, protože spawnout se a rovnou dostávat není moc fajn..
negjo píše:
02 úno 2019 00:23
Epes píše:
01 úno 2019 20:15
negjo píše:
01 úno 2019 20:07


No ono to nebude jen těma "double killama". Já jsem podle /level dal 37 killů a v klanových statech se mi započítalo jen 14m takže to nevychází nijak ani s double killama.
Zkusím fixnout ty double smrt pointy a budeme to sledovat příští války.
A koukal jsem i do logů a dal jsem skutečných killů 28, což má od 14 taky dost daleko.
Mám pocit, že to nebralo ty killy jako "died", burned" apd.

Re: První klanová válka - postřehy a dojmy, co třeba opravit

#16
TheDarkness píše:
03 úno 2019 14:21
Války byly fajn, bylo by fajn ale fixnout to rupání itemů spoluhráči a poupravit spawny, protože spawnout se a rovnou dostávat není moc fajn..
negjo píše:
02 úno 2019 00:23
Epes píše:
01 úno 2019 20:15


Zkusím fixnout ty double smrt pointy a budeme to sledovat příští války.
A koukal jsem i do logů a dal jsem skutečných killů 28, což má od 14 taky dost daleko.
Mám pocit, že to nebralo ty killy jako "died", burned" apd.
Já vím, těch 28 bylo přímo "XXXX was slain by negjo using silveria II"
cron