Re: EPMMO balance [Meče,Sekery]

#11
josef04 píše:
14 úno 2019 19:05
meče a sekery moc nepoužívám ale v 1v1 ikdyž jsem trochu L tak sekery a meče jsou moc OP na kladiva
kladiva nemají moc silné útoky a navíc stačí použít protijed a boj je skoro u konce
navíc kladiva dávají menší speed vlastníkovy a to může dost rozhodnout
na závěr bych posílil pasivku u kladiv (navíšení % by mohlo stačit) a trochu přidat DMG celkově)
Myslím si že kladivá sú op dosť a nič by som tam nemenil okrem toho speedu/attack speedu (btw toto je topic o mečoch a sekerách)

Re: EPMMO balance [Meče,Sekery]

#12
souhlasím .. kladiva boost jelikož v PVP opravdu berou z těchto 3 sekcí zbraní nejméně
souhlasím .. meče rebalance toho krvácení co bere když dá hráč tento buff +- 5 srdicek a nedá se nijak odstranit ani protijedem
souhlasím .. u seker s tím co psal Arkenthas .. , že to není jednorázový hit jako u meče ale je to o tom se trefovat do hráče

Re: EPMMO balance [Meče,Sekery]

#14
TelefoniaRider píše: - Snížit dmg krvácení u mečů
- Snížit dmg kritiků u seker
- Zmenšit rozptyl těch kritiků, protože někdy člověk dá kritik za jedno HP a někdy i za deset HP D: (Neboli aby to bralo cca stejně ty kritky, něco kolem 3-4 HP)


Souhlasím, kladiva jak tu někteří psali bych nijak nezesiloval, ano v PvP nejsou tak silné jako sekery, ale pokud to mám porovnat v PvE, kladiva pro mě určitě vítězí.

Re: EPMMO balance [Meče,Sekery]

#19
bobcem píše:
18 bře 2019 08:39
Určitě bych trochu boostnul DMG kladiv, jsou teoreticky nepoužitelné a jen na okrasu v dnešní době :D
Kladivo je spíš support, než nějaká útočná zbraň :D nejvíc ji využiješ, když máš kolem sebe víc lidí. Ten buff dává Slow, weak a Blind. A když ještě do tebe buší 2 lidí se sekerama, je to těžší přežít :D
cron