Re: Návrhy na malé quest updaty

#22
negjo píše: Já bych uvítal stupňováné questy na monstra z rybaření, v dungeonech například:
Zabij 50 utopenců - 5x škeble
Zabij 200 utopenců - 10x škeble, 5x zlatá ryba
Zabij 500 utopenců - drahokam vody

S tímhle souhlasím ,akorát bych tam dal třeba 3 rybky místo 5. Sice šupiny nepadaj ale i tak, když si vemeš že máš za rybku 15K tak to je celkem dost :D

negjo píše: Zabil 25 racků - 5x ulita
Zabij 100 racků - 10x ulita
Zabij 250 racků - drahokam vzduchu

ten drahokam bych tam nedával... Možná víc ulit nebo rovnou několik prášků ale rozhodně ne drahokam vzduchu (když už tak bych to dal za nějakých až třeba 400 racků)

negjo píše: Zabij 100 nether zombie - klíč k pekelné truhle
Zabij 500 nether zombie - 3x klíč k pekelne truhle
Zabij 1000 nether zombie - drahokam ohně
A to samé by se dalo udělat pomalu u každého moba v dungeonech akorát s příslušnýma klíčema a drahokamama a třeba by i poslední quest v každé linii mohl být opakovatelnej. Počty a odměny jsou samozřejmě jen jako příklad, ale takhle nějak bych si to představoval já, aby to bylo vyvážené.
Ten počet na ten drahokam bych zvětšil :D Když si to tam vemeš tak 1000 nether zombie není fakticky moc... za takové 2 dny tryhardu to máš hotové :D zvýšil bych to na 2000 nether zombie za drahokam, jinak ok.

negjo píše: Dále by podle mě nebyly špatně nějaké další questy na wb a klidně i něco ve stylu:
Zabij každého wb 3x - třeba nějakej random drahokam
Zabij každého wb 5x - wb klíč
Zabij každého wb 10x - chimer drahokam
Zabij každého wb 15x - všechny 4 normální drahokamy
Zabij 3x a 5x WB by ještě šlo, ale víc bych už nedával... Je to zbytečně hodně + určitě bych nedával jako odměnu chimer drahokam :D Koneckonců je to nejvzácnější drahokam a je potřeba na vylepšení těch nejlepších zbraní na serveru (do PvP). Esence není hlavně nějak extra těžká získat (kromě těch perel). Takže by se snížila cena toho drahokamu a serveru by byli Sh VI.
Ještě bych udělal, aby si ty questy na WB mohl plnit až potom co si udělal questy na všechny WB (na jejich lasty).

negjo píše: Zároveň s tím bych zvýšil max počet povolených questů najednou na 4-5(nebo by to mohla být i vip/sponzor výhoda).
VIP - 3
Sponzor - 4
Aby to nebylo zase moc OP :D


Osobně bych byl rád kdyby tu bylo víc questů na těžení a na poklady (jak psal col).
Rád bych tu viděl questy typu: Vytěž 500x coal ore, vytěž 64x krystal, najdi 10x poklad v mining světe atd. Nějaké questy na těžení, protože všechny hornické questy se dají udělat stylem že to akorát nakoupíte a odevzdáte :D







OffTopic:
Napadlo mě, že by Nether zombie mohla dropovat nějakou speciální zbroj. Přesněji mě napadlo něco jako ,,Netherska zbroj", která by měla prot III a byla by použitelná pro lidi, co ještě nemají level 15 a nemohou mít IV předměty.

Re: Návrhy na malé quest updaty

#23
TelefoniaRider píše:
17 úno 2019 15:58
negjo píše: Já bych uvítal stupňováné questy na monstra z rybaření, v dungeonech například:
Zabij 50 utopenců - 5x škeble
Zabij 200 utopenců - 10x škeble, 5x zlatá ryba
Zabij 500 utopenců - drahokam vody

S tímhle souhlasím ,akorát bych tam dal třeba 3 rybky místo 5. Sice šupiny nepadaj ale i tak, když si vemeš že máš za rybku 15K tak to je celkem dost :D

negjo píše: Zabil 25 racků - 5x ulita
Zabij 100 racků - 10x ulita
Zabij 250 racků - drahokam vzduchu

ten drahokam bych tam nedával... Možná víc ulit nebo rovnou několik prášků ale rozhodně ne drahokam vzduchu (když už tak bych to dal za nějakých až třeba 400 racků)

negjo píše: Zabij 100 nether zombie - klíč k pekelné truhle
Zabij 500 nether zombie - 3x klíč k pekelne truhle
Zabij 1000 nether zombie - drahokam ohně
A to samé by se dalo udělat pomalu u každého moba v dungeonech akorát s příslušnýma klíčema a drahokamama a třeba by i poslední quest v každé linii mohl být opakovatelnej. Počty a odměny jsou samozřejmě jen jako příklad, ale takhle nějak bych si to představoval já, aby to bylo vyvážené.
Ten počet na ten drahokam bych zvětšil :D Když si to tam vemeš tak 1000 nether zombie není fakticky moc... za takové 2 dny tryhardu to máš hotové :D zvýšil bych to na 2000 nether zombie za drahokam, jinak ok.

negjo píše: Dále by podle mě nebyly špatně nějaké další questy na wb a klidně i něco ve stylu:
Zabij každého wb 3x - třeba nějakej random drahokam
Zabij každého wb 5x - wb klíč
Zabij každého wb 10x - chimer drahokam
Zabij každého wb 15x - všechny 4 normální drahokamy
Zabij 3x a 5x WB by ještě šlo, ale víc bych už nedával... Je to zbytečně hodně + určitě bych nedával jako odměnu chimer drahokam :D Koneckonců je to nejvzácnější drahokam a je potřeba na vylepšení těch nejlepších zbraní na serveru (do PvP). Esence není hlavně nějak extra těžká získat (kromě těch perel). Takže by se snížila cena toho drahokamu a serveru by byli Sh VI.
Ještě bych udělal, aby si ty questy na WB mohl plnit až potom co si udělal questy na všechny WB (na jejich lasty).

negjo píše: Zároveň s tím bych zvýšil max počet povolených questů najednou na 4-5(nebo by to mohla být i vip/sponzor výhoda).
VIP - 3
Sponzor - 4
Aby to nebylo zase moc OP :D


Osobně bych byl rád kdyby tu bylo víc questů na těžení a na poklady (jak psal col).
Rád bych tu viděl questy typu: Vytěž 500x coal ore, vytěž 64x krystal, najdi 10x poklad v mining světe atd. Nějaké questy na těžení, protože všechny hornické questy se dají udělat stylem že to akorát nakoupíte a odevzdáte :D







OffTopic:
Napadlo mě, že by Nether zombie mohla dropovat nějakou speciální zbroj. Přesněji mě napadlo něco jako ,,Netherska zbroj", která by měla prot III a byla by použitelná pro lidi, co ještě nemají level 15 a nemohou mít IV předměty.
Souhlasím, možná bych u racků nedával drahokam vzduchu vůbec ale jinak v pohodě.

Re: Návrhy na malé quest updaty

#24
rcrossCZ píše:
17 úno 2019 16:02
TelefoniaRider píše:
17 úno 2019 15:58
negjo píše: Já bych uvítal stupňováné questy na monstra z rybaření, v dungeonech například:
Zabij 50 utopenců - 5x škeble
Zabij 200 utopenců - 10x škeble, 5x zlatá ryba
Zabij 500 utopenců - drahokam vody

S tímhle souhlasím ,akorát bych tam dal třeba 3 rybky místo 5. Sice šupiny nepadaj ale i tak, když si vemeš že máš za rybku 15K tak to je celkem dost :D

negjo píše: Zabil 25 racků - 5x ulita
Zabij 100 racků - 10x ulita
Zabij 250 racků - drahokam vzduchu

ten drahokam bych tam nedával... Možná víc ulit nebo rovnou několik prášků ale rozhodně ne drahokam vzduchu (když už tak bych to dal za nějakých až třeba 400 racků)

negjo píše: Zabij 100 nether zombie - klíč k pekelné truhle
Zabij 500 nether zombie - 3x klíč k pekelne truhle
Zabij 1000 nether zombie - drahokam ohně
A to samé by se dalo udělat pomalu u každého moba v dungeonech akorát s příslušnýma klíčema a drahokamama a třeba by i poslední quest v každé linii mohl být opakovatelnej. Počty a odměny jsou samozřejmě jen jako příklad, ale takhle nějak bych si to představoval já, aby to bylo vyvážené.
Ten počet na ten drahokam bych zvětšil :D Když si to tam vemeš tak 1000 nether zombie není fakticky moc... za takové 2 dny tryhardu to máš hotové :D zvýšil bych to na 2000 nether zombie za drahokam, jinak ok.

negjo píše: Dále by podle mě nebyly špatně nějaké další questy na wb a klidně i něco ve stylu:
Zabij každého wb 3x - třeba nějakej random drahokam
Zabij každého wb 5x - wb klíč
Zabij každého wb 10x - chimer drahokam
Zabij každého wb 15x - všechny 4 normální drahokamy
Zabij 3x a 5x WB by ještě šlo, ale víc bych už nedával... Je to zbytečně hodně + určitě bych nedával jako odměnu chimer drahokam :D Koneckonců je to nejvzácnější drahokam a je potřeba na vylepšení těch nejlepších zbraní na serveru (do PvP). Esence není hlavně nějak extra těžká získat (kromě těch perel). Takže by se snížila cena toho drahokamu a serveru by byli Sh VI.
Ještě bych udělal, aby si ty questy na WB mohl plnit až potom co si udělal questy na všechny WB (na jejich lasty).

negjo píše: Zároveň s tím bych zvýšil max počet povolených questů najednou na 4-5(nebo by to mohla být i vip/sponzor výhoda).
VIP - 3
Sponzor - 4
Aby to nebylo zase moc OP :D


Osobně bych byl rád kdyby tu bylo víc questů na těžení a na poklady (jak psal col).
Rád bych tu viděl questy typu: Vytěž 500x coal ore, vytěž 64x krystal, najdi 10x poklad v mining světe atd. Nějaké questy na těžení, protože všechny hornické questy se dají udělat stylem že to akorát nakoupíte a odevzdáte :D







OffTopic:
Napadlo mě, že by Nether zombie mohla dropovat nějakou speciální zbroj. Přesněji mě napadlo něco jako ,,Netherska zbroj", která by měla prot III a byla by použitelná pro lidi, co ještě nemají level 15 a nemohou mít IV předměty.
Souhlasím, možná bych u racků nedával drahokam vzduchu vůbec ale jinak v pohodě.

Re: Návrhy na malé quest updaty

#25
DroneSpencer píše:
17 úno 2019 15:39
Sice na serveru hraju jen chvíli, ale už teď si všímám dost věcí, které tu nedělají pořádek.
Pokud bude dělat návrhy někdo, kdo je na jedné ze dvou stran, tak v tu chvíli bude druhá strana velmi znevýhodněna.
Vsadím se, že by negjo tento příspěvek vůbec nevymyslel, pokud by si na WBčka ani nesáhli.

Jelikož krelujou WBčkum a nejen tam, tak proto dle mého názoru vymyslel tuhle šílenost.

Když si vytáhnu jeho odstavec a cituji:

"Dále by podle mě nebyly špatně nějaké další questy na wb a klidně i něco ve stylu:
Zabij každého wb 3x - třeba nějakej random drahokam
Zabij každého wb 5x - wb klíč
Zabij každého wb 10x - chimer drahokam
Zabij každého wb 15x - všechny 4 normální drahokamy"

Tak za A chimer drahokam tam chce jen protože si chgěj vylepšit svoje zbraně. všechyn drahokamy a random drahokam to totálně rozháže ceny drahokamů. a o WB klíčích ani nemluvně. Takže abych řekl, tohle je návrh který bych zamítl, protože by to rapidně zničilo cenu drahokamů, zničlio šansci hráčů hrát v jiné frakci než v té kde je negjo.

drahokamy za utopence a racky, to samé, znevýhodní to hráče, zničí to cenu gemů, ale pardon tohle je fakt návrh na nic.

Negjův návrh bych v plném rozsahu zaítl, a začal na vymýšlení Questů vybírat někoho kdo je na neutrální půdě. Takhle bude vždy zvýhodňována jedna nebo druhá strana.


Nejen dle mého názoru by bylo lepší zavést něco takového:
Permanentní stálé odměny, dejme tomu, co 1 000 nether zombíků pekelný klíč.
Dle obtížnosti různejch mobek nastavit počítadlo a dávat takhle za milestone rewardy.

Re: Návrhy na malé quest updaty

#27
Nevím no, těžko se představí jiná pořádná odměna než drahokam ale zase si myslím, že jejich cena se dost dlouho drží dost vysoko a jestli se při vylepšování zbrojí dostane zpět k rybaření a drahokamy, tak to nebudu jediný koho picne, chce to přidat více předmětů, které jsou takovou střední třídou mezi drahokamy a pěti RK a nejsou to předměty, které se získávají rybařením (ikdyž to do rybářského RPG serveru moc nesedí :P ) a nějak to vymyslet....

Re: Návrhy na malé quest updaty

#28
DesTrixPlayer píše: Nevím no, těžko se představí jiná pořádná odměna než drahokam ale zase si myslím, že jejich cena se dost dlouho drží dost vysoko a jestli se při vylepšování zbrojí dostane zpět k rybaření a drahokamy, tak to nebudu jediný koho picne, chce to přidat více předmětů, které jsou takovou střední třídou mezi drahokamy a pěti RK a nejsou to předměty, které se získávají rybařením (ikdyž to do rybářského RPG serveru moc nesedí :P ) a nějak to vymyslet....
Souhlas, chce to nějaký mid tier item, třeba nějaké úlomky drahomamů, 3x úlomek = celý drahokam, nebo něco takového..
cron