Re: Návrhy na malé quest updaty

#31
phiwings99 píše:
22 úno 2019 15:18
To bych tu taky rád viděl Destrixi.. Něco jako bylo úlomky duše, démonický prach, dračí vejce a podobně.. Nějaký boss jako byl tuším Temný stín a tak no :/
Actually, napadlo mě, že by se mohl drahokam dát získat i cestou ne moc PvP :D V miningu by se mohlo spawnovat víc druhů krystalů (4 druhy podle typů drahokamů). Potřeboval by si nějaký učitý počet těch krystalů + nějaké ty ulomky duše/demonaky, aby si z toho mohl udělat pravej drahokam.

Re: Návrhy na malé quest updaty

#32
Mohlo by se založit úplně nové město někde na severu a byl by tam všude snich a založily by to třeba eskymáci a mohly by tam být questy jako třeba dones někomu 64 ledu a nebo by tam mohl být úplně nový dungeon nějaký ledový dungeon se hodí je to jediný dungeon s touto tématikou který není na serveru přece jen na epesu žádná ledová tématika není a nebo to co teď říkám udělejte ve spectre vím že na to nemáte dostatek času ale časem by se to tu mnelo rozhodně objevit jo a vím že to mají být malé questy a když už někdy uděláte něco takového tak ty malé questy mohou být to přines 64 ledu a tak

Re: Návrhy na malé quest updaty

#33
TelefoniaRider píše:
24 úno 2019 04:10
phiwings99 píše:
22 úno 2019 15:18
To bych tu taky rád viděl Destrixi.. Něco jako bylo úlomky duše, démonický prach, dračí vejce a podobně.. Nějaký boss jako byl tuším Temný stín a tak no :/
Actually, napadlo mě, že by se mohl drahokam dát získat i cestou ne moc PvP :D V miningu by se mohlo spawnovat víc druhů krystalů (4 druhy podle typů drahokamů). Potřeboval by si nějaký učitý počet těch krystalů + nějaké ty ulomky duše/demonaky, aby si z toho mohl udělat pravej drahokam.
Dobrej nápad, když už je to rybaření mega OP a vidím jak každej má za den dia bedny, perly, vodní žively atd, tak to chce pozvednout i ten mining, nejlépe s brzkým vydáním hornického epmmo, kde by se toto odemklo třeba od lvlu 80..

Re: Návrhy na malé quest updaty

#35
DesTrixPlayer píše: No ale aby to nedopadlo tak, že z miningu budou padat věci na vylepšování armoru tak jako rybaření. :facepalm:
Budou, taky mě to se*e, ale když se rozhodl epes udělat vylepšování top pvp itemů pve cestou pro mě nudného rybaření, tak to tak bude i v miningu..

Re: Návrhy na malé quest updaty

#36
Fufen píše:
24 úno 2019 12:24
DesTrixPlayer píše: No ale aby to nedopadlo tak, že z miningu budou padat věci na vylepšování armoru tak jako rybaření. :facepalm:
Budou, taky mě to se*e, ale když se rozhodl epes udělat vylepšování top pvp itemů pve cestou pro mě nudného rybaření, tak to tak bude i v miningu..

Re: Návrhy na malé quest updaty

#37
Upozornuji, rozvášnil jsem se, we wordu je to 10xA4, ale prostě proč by ne :D myslím si že je to přiměřený a není to přehnaný....

V questu narážím na jednu osobu z historie o které mnozí říkají že existovala a mnozí ne, muž se železnou maskou.... zde pouze muž s maskou.

Návrh a mini Quest update.

Návrh přidává zcela novou mini quest sérii o 5ti questech.

V každém městě by bylo jedno NPC zvané muž s maskou.

Vhodné lokace pro umístění těchto NPC vzhledem k příběhu této mini série v jednotlivých městech:

Aragon v cele na spawnu, přístup tajnou cestou
Tortuga pod jedním z hrobů v tajné chodbě, přístup tajnou cestou
Větrov za mřížemi v místě plném pavučin, přístup tajnou cestou
Camelot v konstrukci pod vlajkou klanů, kam by vedl tajný vstup

Po splnění 4 questů ve správném pořadí by byl k dispozici pátý a poslední:

Sigrid v ruinách věznice Sigrid.

Nyní samotné questy v pořadí.

Aragonský:

Muž s maskou 1
Chceš přijmout Quest muž s maskou 1? Ano / Ne

Byl jsem uvězněn neprávem, za zločiny které jsem nespáchal, jedná se o zločin který by neměl být nepotrestán. Ten kdo mne to udělal zasluhuje nejvyšší trest a to je smrt. Najdi mého bratra Horacia z Camelotu a zabij jej, on jediný ti může dát propouštěcí lístek z věznice, On jediný mne může osvobodit, ale je to i ten, kdo mne uvěznil. Zabij ho, získej papyrus se vzkazem a předej ho stráži v Aragonu, pak se za mnou stav.

/quest
Dones Aragonským strážným papyrus s příkazem k propuštění od Horacia z Camelotu

Horacio
Bez armoru způsobuje 6 srdíček DMG
Životy 500

Na 300 a 100 životech povolá 3x strážce

Strážce 4 srdíčka DMG
Životy 150


Odměna za Quest
2500 money
100 RPG
1 PP

--------------------------------------------------------------
Muž s maskou 2

Tortugzský:

Muž s maskou 2
Chceš přijmout Quest muž s maskou 2? Ano / Ne

Nazývají mne otcovrah, uvězněn za zločin co jsem nespáchal, věř mi. Jediný kdo ti řekne víc je strážný u popraviště, kde mne zítra popraví. Bude ale chtít peníze. Zaplať mu 500 a poví ti něco o mém případu, pospěš, běží ti čas (24 reálných minut na dohrání Questu)

/quest
Promluv se strážným na popravišti v Tortuze

Strážný:
Zaplať mi 500 nebo nic neřeknu

Dobrá, tento muž s maskou bude dnes sťat, protože je otcovrah, důkaz, dýka kterou zabil otce mluví proti němu. Nic s tím nezmůžeš.

/quest
Vrať se za mužem s maskou v Tortuze

Muž s maskou
Najdi tu dýku, a dones jí někomu kdo by mohl zjistit kdo je pravý vrah.

/quest
Najdi ukrytou dýku

Dýku najde hráč v truhle u strážného u cely s nakaženým vězněm, to ale vyvolá strážce

Strážný
Bez armoru způsobuje 5 srdíček DMG
Životy 400


Po jeho zabití hráč získá dýku. S tou se je potřeba vydat za alchymistou do aragonu.

/quest
najdi někoho kdo očistí vězňovo jméno

Alchymista:
Ano dovedu to ale dones mi následující:
3x netherskou bradavici
1x instant heal II
1x weakness II
1x respiration na 8 minut
1 000 money za nebezpečí této práce

/quest
dones alchymistovi suroviny a zaplať mu

Přijď za 1 minutku, vše bude hotové.

/quest
Počkej (čas do konce) vterin, pak si vyzvedni vzkaz ze zprávou

Alchymista:
Tak tady to máš.

/quest

Dones vzkaz do tortugy na popraviště strážnému

Strážný:

Že je nevinný? Vraždu nespáchal? Co když jsme popravili mnoho nevinných? To je jedno, jdi ho propustit.

/quest
Dones klíč vězni s maskou a osvoboď ho

Muž s maskou
Díky, tady máš odměnu

Odměna za Quest
5000 money (3500 +1500 za placení NPC)
200 RPG
3 PP
Muž s maskou 3


Pozor pokud hráč nestihne donést vzkaz a získat klíč do 24 minut, musí vše opakovat a investici do Questu ztratí. Čas se spustí v době kdy podplatí strážce.
-----------------------------------------------------------------
Větrovský

Muž s maskou 3
Chceš přijmout Quest muž s maskou 3? Ano / Ne

Prý jsem sem přivedl démony, já mohu za zničení tohoto města, mučí mne esencí věčného života, nemohu zemřít, denně mne jej dávají, nechutné, kruté, bolestivé. Mám prý trpět do konce existence světa. Jsem ale nevinný. Vysvoboď mne z utrpení tím, že mi doneseš posledních pár esencí a nakonec jeden smrtící lektvar.

/quest

Zjisti co je v esencích věčného života a smrtícím lektvaru.

Hráč potřebuje zajít za Alchymistou do Aragonu.

Alchymista:
Mohu tě učit , mohu to i vyrobit, ale nemám čas, zaplať 10 000, nějak se ti vyrovnám…

/quest

Zaplať v Aragonu alchymistovi 10 000.

Alchymista:
Další vězeň? Podle tebe nevinný? Nuže, Esence věčného života tě udrží při životě vždycky a to i proti zubu času. smrtící lektvar tě usmrtí i kdyby i ten nejsilnější jed nemohl. Je to pravý opak esencí věčného života. Účinek esencí je vždy 7 dní, smrtící lektvar zabere do minuty v případě kombinace a vypití celé várky tří lektvarů smrt přijde ihned a bez bolestí a křečí.

/quest
Jdi za mužem s maskou do Větrova

Muž s maskou:
Dobrá vyrob mi tedy 6 esencí života a jednu várku smrtících lektvarů

Alchymista:
Dobrá, doneseme mu 6 esencí věčného života a jednu várku smrtícího lektvaru, to by mu mohlo stačit jak ti sám řekl.

Alchymista:
Varný stojan pojme tři porce, tudíž budu muset vařit dvakrát. Na jednu várku budu potřebovat vše co máš v této knize, nezapomeň, na JEDNU várku, ty ale připravuješ dvě.

Alchymista:
Dones mi vše co je v této knize ve správném počtu

/quest
dones Alchymistovi co potřebuje podle knihy ve správném počtu a pořadí

Návod na speciální lektvary
written by Alchymista severu a jihu

Svěřuji ti tuto knihu, podle ní mi dones co potřebuješ.

Esence věčného života:

Do vroucí vody dáme netherskou bradavici, následně roztavíme nuget zlata. Do esence přidáme rubínově zářivý prášek, následně extrakt z červené a žluté růže v poměru 3:2.
Vše završíme přidáním jedné ender perly. Nakonec přidáme střelný prach.

Lektvar smrti:

Do vroucí vody dáme netherskou bradavici, následně inkoust z olihně na 1 lahvičku 2ks.
Přidáme jíl a žlutě zářivý prášek v počtu 5 na lahvičku. Nakonec roztavit stříbro a zlato v poměru 2:1

Zbytek je nečitelný

Poznámka, ve hře se nevyskytuje:
(Hráč musí donést tyto věci a to dvakrát, zde je pouze jedna várka: 3x lahev vody, netherskou bradavici, nuget zlata, redstone, 3 červené a 2 žluté barvy ender perlu a střelný prach)

(Hráč musí také donést tyto věci 3x láhev vody, 1x netherskou bradavici, 6x inkoust z olihně, 15x glowstone prášek, 2 valouny stříbra a 1 nuget zlata)


Alchymista:
Děkuji za přinesené suroviny, tady máš 9 lahviček a zpátky 8 500 protože to nebylo tak nákladné tě učit a sehnat prášek pro pohon varného stojanu.

Mezi odměna
8 500
questové itemy 9x (6 a 3)

Muž s maskou:
Děkuji ti.

“o chvíli později”

Muž s maskou:
Cos mi to dal. To není ono.

Očarovaný muž s maskou:
Bez armoru způsobuje 4 srdíček DMG
Životy 700

Na 500 , 300 a 100 životech povolá 2x duši

Duše:
Bez armoru způsobuje 9 srdíček DMG
Životy 100


Po zabití očarovaného muže s maskou:

Muž s maskou:
Smrt asi nedosáhnu nikdy…. No snažil jsi se mi pomoct, tady je odměna.

Odměna za Quest
5000 money
500 RPG
5 PP
Muž s maskou 4

---------------------------------------------------------------------------------------------
Camelotský:

Muž s maskou 4
Chceš přijmout Quest muž s maskou 4? Ano / Ne

Muž s maskou:
Zazdili mne, od den mne nosí shnilej chleba a vodu co vypadá jak močůvka. Pomoz mi, sem nevinný ani nevím za co jsem tu zavřenej.

/quest

Zeptej se hospodského v Camelotu zda neví něco o muži s maskou

Hospodský:
No dva se tu rvali, jeden zemřel, možná to je jeho vina.

/quest
Zajdi za mužem s maskou, zjisti víc.

Muž s maskou:
Ne, nikdy jsem nepil, no pravdu asi nezjistíme, zkus zajít za strážníkem.

/quest
Promluv se strážníkem

Strážník:
Co, co chceš? Muž s maskou? ten ve zdech? No je vinen, zabil jiného násosku. Toť vše.

/quest
Zajdi za mužem s maskou, zjisti víc.

Muž s maskou:
Najdi Ulrika, toho jsem znal, snad ti poví víc.

/quest
Zajdi za Ulrikem

Ulrik:
Jo znam ho, nikdy nepil je nevinen, pomohu ti ale pomoz ty mne.

/quest
Pomoz Ulrikovi pak on pomůže tobě.

Ulrik:
Včera za hospodou mne pokousala smečka vlků, zab je a dones mi jejich srst.

/quest
Dones 5x srst vlka Ulrikovi.

Vlčí smečka:

Alfa samec + 4x Vlk

Vlk:
Bez armoru způsobuje 5 srdíček DMG
Životy 200
(je spawnut 4x)

Alfa samec:
Bez armoru způsobuje 11 srdíček DMG
Životy 600


/quest
Zajdi promluvit s Ulrikem

Ulrik:
Takže legendární alfa samec jo? No díky za jejich kůži, ušiju si čapku. Nuže byla rvačka, půllitry létaly po putice. Bohužel muž s maskou je opravdu nevinen, v ten den byl v aréně. zajdi se zeptat do klanového tábora na severu, zapisoval se ke Gorlands/Rebels (záleží u koho je hráč, tak stejný klan)

/quest
Promluv si se správcem klanu G/R

NPC ve stanu patřičného klanu:
Ano, je pravda že tu trénoval, papyru s zápisným a podpisem mi ale ukradli zloděj, běžel směrem k rybníku, někde tam ho najdeš.

/quest
Zabij zloděje cestou k rybárně

Cestou k rybárně na hráče naběhne zloděj:

Zloděj:
Bez armoru způsobuje 6 srdíček DMG
Životy 850


/quest
Dones spis zpět do klanového tábora

NPC ve stanu patřičného klanu:
Ano, to je ten papyrus, tady máš kopii, zajdi s ní očistit jeho jméno.

/quest
Promluv se strážníkem

Strážník
Že je nevinen? Tohle má být důkaz, no dobrá, zajdi ho vyvést ven.

/quest
Promluv s mužem v masce

Muž s maskou:
Díky za očistu jména. tady je tvá odměna.

Odměna za Quest
10000 money
900 RPG
10 PP
Muž s maskou 5

----------------------------------------------------------------------------------------------------
Sigridský:

Muž s maskou 5
Chceš přijmout Quest muž s maskou 5? Ano / Ne

Pomohl jsi mnohým neprávem odsouzeným mnohdy i na smrt. Nyní ale pomoz mne, já jsem první kdo železnou maskou potrestán byl.

Mnoho toho pro mne budeš muset splint, mnoho trápení budeš mít, ale je to poslední zkouška.

Začni tam kde to se mnou začalo jít od 10 k 5, kde mne začali podezírat.
Ve starém dole.

/quest
Zabij 40 lapků a 40 raubířů pak se vrať k muži s maskou na Sigrid

Děkuji ti, jejich řady prořídly, případů bude upadat, ale mne to již trestu nezbaví, čas mi to nevrátí, ale uleví mi to.

Jdi tam, kde mne začali podezírat z vraždy prodejce prstenů, do orčích hor a srovnej to tam se zemí.

/quest
Zabij 50 orků, 40 orčích válečníků a 20 orčích berserkerů pak se vrať k muži s maskou na Sigrid
Nazývali mne i okultistou, kděžto nikdy jsem nic s čáry společného neměl. Vyčisti to trochu od těch bytostí v pekle

/quest
Zabij 70 Netherských zombie, 50 elementů ohně pak se vrať k muži s maskou na Sigrid

Skvělé, zdá se mi, jako bych vůbec nebyl trestán, tohle je dostačující úleva, když zmasakruješ ty, díky kterým jsem neprávem trestán.

Říkali mi že jsem i pirát, kradu na vodě a beru si to pro sebe… Nesmysl…

/quest
Zabij 80 pirátů a 60 prokletých důstojníků pak se vrať k muži s maskou na Sigrid

Necítím se špatně, konečně msta, konečně, díky ti moc… Byl jsem prý i nestvůra, zab ty vlkodlaky…

/quest
Zabij 200 vlkodlaků v dungeonu Thémy pak se vrať k muži s maskou na Sigrid.

Děkuji, to je dostatek důkazů k tomu abych se mohl očistit že jsem nevinen, ale už dávno sem měl zemřít, sem tu vězněn staletí, tenhle ostrov již neopustím… je spoután s mým životem…

Děkuji že jsi duši mé ulevil, tady máš odměnu.

Odměna za Quest:
25 000 money
3 000 RPG
20 PP
Ocenění: zachránce nevinných
Železná maska: (Iron Helmet Protection 3 Projectile Protection 3 Blast Protection 3 Fire Protection 3 Respiraton 3 Unbreaking 3 Thorns 3 Durability 100) vzácný item
cron