Re: Cooldown vyhození za afk

#22
Klimki_ píše:
16 kvě 2019 18:46
Pro mě logický důvod, proč to NEprodloužit je ten, že se na server připojují hráči. Hráč, od slova hrát - já to teda chápu tak, že ten hráč se na server připojuje, aby si zahrál. Když dohraje, tak se odpojí.
Já upřímně nechápu co je za tím za problém? Hráči to vesměs chtějí, není to těžké přepsat a aktuálně server nemá kapacitu na to se naplnit celý a i přesto se jedná o VIP / Sponzor výhodu? Navíc tady máš tolik příkladů, k čemu to využít a ty je doslova ignoruješ, není možný, aby jsi tohle napsal, pokud by jsi si přečetl předchozí příspěvky.

Re: Cooldown vyhození za afk

#24
DesTrixPlayer píše:
14 kvě 2019 09:22
Můžu dělat něco na druhým minecraftu, který mohu zapnout až potom, co se připojím. Něco dělám vedle chci se podívat na server a mám kick. Takže vypnout minecraft, zapnout, ověřit, zapnout druhý.
Nevidím žádný logický smysl pro to, aby to tady nebylo
- Aby si to vsimol klimki

Re: Cooldown vyhození za afk

#26
No tak já bych větší čas před kickem uvítal hlavně kvůli neskutečně zdlouhavýmu a otravnýmu znovupřipojování na server... Prostě kvůli rss packu a anticheatu to občas trvá i několik minut(kor na horších pc) a já nevidím jedinej důvod proč bych si(jako sponzor aspoň) nemohl dojít třeba na večeři aniž bych se potom musel 5 minut srát s tím, abych se znovu připojil.

Re: Cooldown vyhození za afk

#27
Já si myslím, že tohle má mít hlavně souvislost s hráčem jako osobou, ne se serverem. Negjo správně natrefil navíc si myslím, že dost lidí se slabším počítačem by si takhle mohli oddechnout.
Akorát by mě zajímalo, proč máš k tomu takový postoj?
cron