Anticheat

#1
Zdravím přejdu k věci. Jak víte když se připojujete na server musíte použít anticheat. Ale mě ten anticheat nefunguje ani když ho spustím jak správce. Prostě by se to mělo odstranit a teĎ je přece na serveru ten antiAC systém takže by to moc nevadilo.

Přeju pěkný den.

Re: Anticheat

#2
Ahoj, AntiAC není žádný anticheat. Je to systém který detekuje kliky hráčů a vůbec nic nemá společného ani trochu s anticheatem. Anticheat zůstane a poprosím aby ses ujistil že máš nejnovější eFlame Anticheat.

Re: Anticheat

#3
OniWolf píše:
24 bře 2019 20:08
Zdravím přejdu k věci. Jak víte když se připojujete na server musíte použít anticheat. Ale mě ten anticheat nefunguje ani když ho spustím jak správce. Prostě by se to mělo odstranit a teĎ je přece na serveru ten antiAC systém takže by to moc nevadilo.

Přeju pěkný den.
Jestli máš windows 7 zkus podle tohohle návodu: https://www.youtube.com/watch?v=c1uqOBs ... ture=share

A podle mě by se ten anticheat neměl odstraňovat, jelikož to je úplně něco jiného než antiAC - - > antiAC by mělo kickovat hráče kteří používají AC a anticheat brání aby se hráč nepřipojil s hackama nebo modovaným klientem. :)
cron