Re: Sekery a meče

#12
Pokoslav píše:
04 dub 2019 06:15
? Ne, je to můj názor, já stejně radši bojuji na dálku. ;)
Hlavně tomu prosím neříkej "boj na dálku" všichni moc dobře víme, že normálně tě každej vyklepe jak koberec, tak radši jen lukuješ na dálku, což je spíš otravování než boj, protože v boji se bojuje a tady jen utíkáš a střílíš lukem. Přitom stačí jedna speedka a je bez menších obtíží klid.
Moje doporučení - Naexpi si sekery a meče, to jediné tě může zachránit.
LinnyY1 píše: Ze svých zkušeností když se do někoho vysypu "Berserkem" tak ho dokážu zabít jen s tím buffem natož s mečem do něj musím mlátit jak neandrtálec
Navíc bych řekl, že v době kdy nikoho nemrzí vyhodit 5 healek na jednoho hráče moc lidí nepoužívá buff na meči, protože dmg navíc ze sekery člověk jinak nezíská, ale ty hp z meče jo. Jinak bych řekl, že takovej pasivní bleeding od lvl 100 mečů taky není zrovna příjemnej.

Podle mě je tohle vlákno naprosto zbytečný a mělo by se uzamknout. Balance ohledně seker a mečů se řešil hodně dlouho a myslím si, že se to vyřešilo vcelku úspěšně.

Re: Sekery a meče

#13
LinnyY1 píše:
04 dub 2019 00:40
Ze svých zkušeností když se do někoho vysypu "Berserkem" tak ho dokážu zabít jen s tím buffem natož s mečem do něj musím mlátit jak neandrtálec
No meč dává ten heal a ten bleeding a myslím že i zvyšuje sílu útoku ale buffem u seker zmlátíš některé jak....

Re: Sekery a meče

#15
negjo píše:
04 dub 2019 18:53
Proti, balancováním seker a mečů se strávilo už dost času a myslím si, že takhle je to vyvážený akorát.
Vyvážené? No teď jsou meče leda tak dobré na ten buff :/ A sekery na to hitování dávají u některých hráčů velkej damage.
cron