Sekery a meče

#1
Zdravím. PŘEDEM PÍŠU PROSÍM NECHCI SLYŠET ŽE NEMŮŽU SROVNÁVAT MEČE A SEKERY UŽ MI TO NĚJACÍ LIDI PSALI!!Určitě víte že sekery jsou dost silné. Takže začneme PVE. U mě dává třeba sršeň (pro ty co neví tak to je sekera) asi nějak 21 HP. Ale Silverion asi 18 nebo 19 a jako když máte legendárku a epicku tak co by mělo být lepší.... Teď PVP. Takže třeba si dáme jako příklad sverrira ten třeba bere mě tak 2 nebo víc HPkek sekerou což je strašně moc( nevím kolik bere vám). Takže bych navrhl aby sekery byly zeslabené a třeba o něco v tom DMG a nebo v rychlosti. Mě příjde že sekery jsou asi buď skoro nebo stejně rychlé jako meče. Což by tak podle mě být nemělo.

Přeji pěkný den.

Re: Sekery a meče

#6
Sorry, ale pochybuji, že se pohybuješ okolo PVP, v tu dobu, co jsem tam ještě hrál, tak bylo dejme tomu vše vyvážené.
Meče - Meče nemají na obyčejný útok moc velký dmg, ale pokud zapneš buff, tak to dává pomalu jak sekera berserkem (lvl 100 epmmo) + tě to healne A dá ti to bleedem klidně za 4 srdce.
Sekery - Sekery mají oproti mečům silnější passivní schopnost jak do pvp tak pve, dává větší dmg obyčejným útokem a kritem ještě více, ale za to jejich aktivní skill se NEMŮŽE vyrovnat síle aktivního skillu meče + meč má ten zmiňovaný regen.
Suma sumárum sekerama se vyplatí obyčejně hitovat a když máš méně hp, zapnout buff na meči a po uplynutí skillu na meči přejít zase na sekeru.. (Kdyby to někomu nedošlo - PROTI)

Re: Sekery a meče

#9
Hej HoniWolf, udělej si level 30, jdi na Ignise a na něm krásně uvidíš rychlost meče vs sekery. Fakt to stejné není. Sekeru bych určitě nezeslaboval jako samostatnou. Když už, tak globální zeslabení všech zbraní naráz, ale spíš bych do toho tolik nezasahoval. Max. měnit %
cron