Převedení účtu

#1
Zdravím přejdu k věci chtěl bych převést můj RPG level na jiný účet (věci bych si dokázal předat a resku bych nějak dokázal si tam povolit permisse)
No a proč by se mi to mohlo povolit? Tak budou tu 2 takové důvody takže k tomu přejdeme.
1) No vím že mě na serveru nemá rádo moc lidí tak bych chtěl začít na novo. (nick za který bych chtěl hrát tu psát nebudu protože by to logicky ostatní hráči mohli zjistit a bylo by to vlastně asi stejné jako teď, tak kdyby se to povolilo tak jestli bych to nemohl někomu napsat ingame nebo nějak tak kde to ostatní hráči neuvidí.
2)Když to prý šlo udělat na Epesu 2 tak proč ne na Epesu 3? Jako vím že by to asi bylo komplikované ale pro hráče co zatím neměli nějaké opakované a velké problémy s AT by se to povolit mohlo. už jsem viděl jinou žádost a tam to vypadalo že ne, což si myslím že by se to jako mohlo povolit :-/.

Přeji pěkný den.
OniWolf

Re: Převedení účtu

#4
To co tu píšeš nejsou pádné důvody k převodu. Bylo tu pár lidí kteří měli opravdu důvody k tomu převést účet, a těm se to taky neumožnilo a ty mezi lidi a pádným důvodem nepatříš.
Na IP můžeš mít 2 účty - začni znova na novém účtu nebo si dej pauzu aby se na tebe pozapomnělo a pak se vrať. Těžko se ti změní chování ze dne na den.

To co platilo na starém serveru nemusí platit tady. S převody byl bordel kvůli hráčům co zneužili ochotu AT, ne kvůli tomu že se to těžce provádělo. Ber to jako následek hříchů z Epesu 2, smůla.

Re: Převedení účtu

#5
Kae, na něj se fakt nezapomene. Ale jinak si myslím, že když se začneš chovat normálně a budeš akceptovat běžné hodnoty komunity, tak máš určitě šanci se dostat zpátky. Poradím ti, nevymýšlej zbytečné návrhy na hromadu blbosti, prvně se poraď a někým ve hře, jestli to dává smysl(klidně mi napiš). Nerozjížděj žádný konspirační teorie o čemkoliv. Když už máš skupinovej dungeon, tak to nebo obnáší, sám víš. A v poslední řadě, tě někdo zabije ať už v pekle jeho u nějakého wb, tak nepiš nic ve stylu jako dneska "2v1 kidici fakt". Prostě se s tím smiř.
cron