Wikipedie

#1
Ahoj, myslím si že by jste mohli vzít někoho do AŤ aby se staral o Wikipedii epes, mnoho hráčů by to to rozhodnutí přivítalo a vy by jste se zbavili problému že je už okolo půl roku neaktualizovaná. Dále by byl alespoň jeden člověk ze serveru šťastný že se někam dostal. Ale v případě že nechcete nikoho dalšího, tak to alespoň aktualizujte. Dík

Re: Wikipedie

#2
TheDarkLord173 píše:
09 dub 2019 06:51
Ahoj, myslím si že by jste mohli vzít někoho do AŤ aby se staral o Wikipedii epes, mnoho hráčů by to to rozhodnutí přivítalo a vy by jste se zbavili problému že je už okolo půl roku neaktualizovaná. Dále by byl alespoň jeden člověk ze serveru šťastný že se někam dostal. Ale v případě že nechcete nikoho dalšího, tak to alespoň aktualizujte. Dík
Jakmile budu mít PC, zkusím se na to vrhnout :D Pokud mám ještě teda práva D:

Jinak mi přijde zbytečný dělat nějaký post v AT kvůli Wiki.

Re: Wikipedie

#4
TelefoniaRider píše:
09 dub 2019 14:08
TheDarkLord173 píše:
09 dub 2019 06:51
Ahoj, myslím si že by jste mohli vzít někoho do AŤ aby se staral o Wikipedii epes, mnoho hráčů by to to rozhodnutí přivítalo a vy by jste se zbavili problému že je už okolo půl roku neaktualizovaná. Dále by byl alespoň jeden člověk ze serveru šťastný že se někam dostal. Ale v případě že nechcete nikoho dalšího, tak to alespoň aktualizujte. Dík
Jakmile budu mít PC, zkusím se na to vrhnout :D Pokud mám ještě teda práva D:

Jinak mi přijde zbytečný dělat nějaký post v AT kvůli Wiki.
Jakože já bych rád upravil sekci "Vládce světa", ale píše mi to něco ve stylu "*** Forbidden. Message seems to be spam. ***"

Re: Wikipedie

#6
Krtko_SVK píše:
26 dub 2019 21:01
Máš nejaký tip na hráča, ktorý by sa chcel starať o Wiki tak aspoň 2 roky vkuse bez nejakých výrazných prestávok?
Tak ono mít kde stabilně brát informace, který bych tam psal, tak klidně, ale nejsem tak dokonalej reportér, abych tam všechno psal i hledal :D Už jsem něco podobného dělal a můžu říct, že by mě to i bavilo. Jen nevím jak to je přesně s tím, kde bych bral všechno co tam psát.

Re: Wikipedie

#7
Krtko_SVK píše:
26 dub 2019 21:01
Máš nejaký tip na hráča, ktorý by sa chcel starať o Wiki tak aspoň 2 roky vkuse bez nejakých výrazných prestávok?
Tak ono by to chtělo to nabídnout všem starším hráčům, myšleno těm koho by to mohlo bavit.
cron