Navrch

#1
Ahojte,
viem ze AT ma teraz veľa práce s prípravou nového update-u , ale bol by som rád, aby ste sa ako aj A-Team aj hráči vyjadrili za/proti tomuto návrhu:

realita:
v prípade ak sa stane, že v nedeľu vo finále má viac hráčov rovnaký počet výhier, rozhoduje o výhre medzi nimi abeceda.

návrh:
v prípade ak sa stane, že v nedeľu vo finále má viac hráčov rovnaký počet výhier, rozhoduje celkový počet nachytaných eventových ryb za daný týždeň.

S pozdravom
ToCatchMe

Re: Navrch

#3
kralik159159 píše:
21 dub 2019 21:35
Často se stává, že hráči mají stejný počet výher, takže dobrý nápad, za mě PRO.
To samé u rybářského eventu který je každý den v 17:30. Chtělo by to aby vyhrál hráč který chytne daný počet první.
Příklad:
1.andrej: 17ryb (chytil 17rybu později jak hráč "pažitka")
2.pažitka: 17ryb (chytil 17rybu dřív jak hráč " andrej")

Ale jelikož písmeno A je dříve jak P tak nevyhraje pažitka. Tohle by se také mohlo upravit :)

Re: Navrch

#4
Pavlitko píše:
21 dub 2019 21:52
kralik159159 píše:
21 dub 2019 21:35
Často se stává, že hráči mají stejný počet výher, takže dobrý nápad, za mě PRO.
To samé u rybářského eventu který je každý den v 17:30. Chtělo by to aby vyhrál hráč který chytne daný počet první.
Příklad:
1.andrej: 17ryb (chytil 17rybu později jak hráč "pažitka")
2.pažitka: 17ryb (chytil 17rybu dřív jak hráč " andrej")

Ale jelikož písmeno A je dříve jak P tak nevyhraje pažitka. Tohle by se také mohlo upravit :)
jj, dobry postreh, a riesenie vidis niekde?

Re: Navrch

#7
CzechMinerCZ píše:
24 dub 2019 15:42
Zbytečný.. systém abecedy je více než dostačující a dobře fungující. Proti
Tak Minere ty jsi v abecedě vysoko... :D stejně, jako já :D Já jsem sice na posledním eventu zapomněl jít na rybárnu, ale chytal jsem zároveň s lidmi. Chytil jsem stejný počet ryb, jako chytilo 2. místo, jen ten člověk byl pode mnou v abecedě... kdybych se účastnil a chytil bych stejný počet, jako chytil první, tak je docela v RIPu, protože to byl tentokrát Pavlitko a byl by pode mnou v abecedě :D
cron