Menší nerf vlkodlaků

#1
Zdravím! Napadla mne taková menší věc, mnozí s ní asi nebudou souhlasit, ale zkusím to.

Jde o to, že když už se člověk dostane k vlkodlakům, tak třeba mne, člověku s prot IV, Silvrig a +4 křídla uberou s buffem třeba 15 srdíček. Jenže hráči, kteří jsou tam jako začátečníci mi poslední dobou začínají hodně psát, jestli jim nepomohu, že to sami skoro vůbec nezvládnou.

I mne to dělá problémy, přiznám, že to není moc hrdinské a nejsem moc dobrý a profesionální hráč, ale jak psal Epes, za pokus to stojí.

Šlo by o to, že by normálně vlkodlaci brali 0,5 až 1 hp, nyní berou přibližně 0,75 až 1,5

Děkuji,
rochali

Re: Menší nerf vlkodlaků

#2
Určitě ne, momentálně je Epes ve fázi, kdy není na serveru NIC těžké. Na serveru není nic, u čeho by jsi měl nějaké nervy, problémy nebo něco, prostě jedeš furt dokola wb, které jsou do 10 min dole nebo skupinový dungeon, který se teď speed runuje a už je jen otázka času, kdy to někdo dokáže dát duo/solo. Epes je strašně lehký v pve směru, tedy až na orky který tě dají na 2 rány když začínáš na lvlu 5. Ale takhle by to mělo vypadat všude, aby jsi nemohl nic tankovat v rohu nebo dokonce zabít něco, aniž by jsi dostal hit. Spíš bych byl pro jejich buffnutí.. A co si budem, až se dostanou přes tuhle jejich fázi, bude jim chybět ta obtížnost a bude je to začínat nudit, jako většinu.

Re: Menší nerf vlkodlaků

#7
rochali píše:
24 dub 2019 23:19
No, většina lidí s level 21 nemá level kladiva 100 a Silvrig s křídly, že.

Nemluvě o tom, že tímto dnem bylo kvůli bugu neviditelného armoru zvýšen jejich dmg. O to jde.
Ehm full stun im davas od 60 na tom videu nemam 100 kladiva a kridla idu zohnat za 100k + nejake basic strieborne kladivo kupis do 10k a musis dat do toho trosku snahy.. nie ze prides do toho dungu a budes ich hned zabijat tak, ze ta ani raz nezabiju
cron