[✔] Subzóny

#1
Zdravím,
Chtěl bych navrhnout zvýšení maximálního počtu subzón. Tohle téma tu už jednou bylo a skončilo slovy:
ChrisC07 píše:
10 črc 2018 10:39
Residence nejsou moc plugin, kterej byl od začátku stavěnej na nějakej velkej objem dat.
Ale zkusíme popřemýšlet o vyšší hodnotě.
Od té doby se s limitem nic nestalo ani se k němu dál nevyjadřovalo nebo jsem to aspoň nikde nenašel.
Nicméně 2 subzóny je z mého pohledu dost málo a je škoda takhle zabíjet potenciál této funkce a tím zároveň i celých residencí. Zároveň bych jich do budoucna potřeboval víc právě kvůli jednomu dlouhodobějšího projektu, který mě napadl už na epesu 2. Teď by mi stačilo jen vědět, jestli se limit opravdu zvýší, abych se do něčeho nepouštěl zbytečně.

Děkuji za odpověď
ArkorCZ

Re: Subzóny

#2
Kolik by sis představoval?
A chceš to pro všechny ranky, nebo v ramci podpory serveru pro vip,sponzor?

Re: Subzóny

#3
Rozhodně souhlasím se zvýšením počtu subzon, 2 jsou prostě moc málo. Já bych si jich představoval aspoň 5.

Re: Subzóny

#4
ChrisC07 píše:
30 dub 2019 16:18
Kolik by sis představoval?
A chceš to pro všechny ranky, nebo v ramci podpory serveru pro vip,sponzor?
Samozřejmě v rámci podpory serveru.
Má představa: 5 subzon pro VIP, 10 subzon pro sponzora, popř. 1 subzona pro casual hráče, ale natom netrvám. (bral bych jich i víc, ale chápu že 1 reska nemůže být rozdělená na 50 kousků)

Psáno na mobilu
ArkorCZ

Re: Subzóny

#5
Idk, řekněme, že pro normálního hráče bych klidně nechal ty 2, pro VIP 5 a u Sponzora bych dal klidně 8. Přeci jen, když už si člověk může udělat ty resky 200x200, tak na nich může mít různý věci, který chce pronajímat, půjčovat, či se prostě jen po resce portovat na různá místa. Využití to má mnoho a řekl bych, že efekt se násobí, když si člověk spojí resky a udělá si 400x400. Podle mě je tohle skvělej nápad, kterej nemůže ničemu uškodit.

Re: Subzóny

#6
Ja som PRO... pre mna by to malo 100% vyuzitie z dovodu velkeho medieval mesta. Aspon by som nemusel chodit z bodu A do bodu B 300 blokov
cron